مشاوره کاملا رایگان

موسسه مهاجرتی نکست ابرود در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشورهای خارجی مشاوره کاملاً رایگان و متناسب با نیازهای شما را ارائه می‌دهد. این حق شما است که قبل از هرگونه  پرداخت هزینه و صرف زمان، بدانید که یک موسسه در چه زمینه‌هایی و تا چه حد می‌تواند به‌ شما در امر مهاجرت کمک کند. موسسه‌ی ما مفتخر است که در تمامی زمینه‌های مهاجرت تحصیلی مشاوره کاملاً رایگان به‌ شما ارائه می‌دهد و برای دادن مشاوره به‌ شما از روش‌های مختلفی مانند مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین استفاده می‌کند تا بتواند مناسب‌ترین مشاوره‌ی ممکن را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

موسسه‌ی نکست ابرود آماده است تا به‌ صورت خدمات آنلاین، در تمامی ساعات کاری روز و تمامی زمینه‌ها مانند پذیرش، اخذ ویزا، زمان پذیرش دانشجو، انتخاب کشورهای مناسب برای مهاجرت، مشاوره حقوقی و بین‌المللی و مشاوره‌های مهاجرتی اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهد. برای اینکه بدانید مشاوره کاملاً رایگان شرکت ما تا چه حد می‌تواند برای شما مفید باشد کافی است یک تماس تلفنی با کارشناسان ما برقرار کنید یا از طریق ایمیل با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای و تنها با صرف چند دقیقه از وقت‌تان از خدمات مشاوره‌ی رایگان شرکت ما بهره‌مند شوید.

بعد از دریافت اطلاعات مورد نیاز ابتدایی به ‌‌صورت تلفنی و در صورتی که فکر می‌کنید که مشاوره‌های ما می‌تواند برای شما مفید باشد، به‌‌ شما پیشنهاد می‌کنیم برای مشاوره‌ی حضوری به‌ دفتر موسسه مراجعه کنید تا بتوانید از اطلاعات ریز و دقیق‌تری بهره مند شوید. برای استفاده‌ی بهینه از زمان ارزشمندتان به‌ شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از مراجعه به‌ دفتر از طریق تلفنی، زمان مناسبی را برای مشاوره خود هماهنگ کنید. مشاوران ما سعی می‌کنند تا در تمامی زمینه‌ها و با صرف کمترین زمان ممکن، اطلاعات بسیار دقیقی در اختیار شما قرار دهند و بدین ترتیب به‌ شما کمک کنند تا بتوانید با توجه به‌ شرایط و علاقه‌مندی‌های خود، بهترین تصمیم ممکن را برای مهاجرت بگیرید.

برای دریافت خدمات مشاوره کاملاً رایگان می‌توانید با کارشناسان متخصص ما از طریق ایمیل یا راه‌های ارتباطی که در صفحه تماس با ما قید شده‌اند، ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی‌های آن‌ها بهره‌مند شوید.

خاطر نشان می‌کنیم که شرکت ما در زمینه‌ی مشاوره‌ی تحصیلی با مشاوران متخصص انواع کشورها در ارتباط بوده و به‌ راحتی می‌تواند  شما را با دانشگاهی که می‌خواهید در آن تحصیل کنید، مرتبط کند و بدین ترتیب شما خواهید توانست اطلاعات بسیار ریز و دقیق از موضوعاتی را که مد نظر است به‌ دست بیاورید. افتخار موسسه‌ی ما این است که با مجرب‌ترین، به روزترین و علاقه‌مند‌ترین متخصصان در امر مشاوره‌ی تحصیلی در خارج از کشور همکاری می‌کند.

چنانچه شما هم تمایل دارید شرایط خود را برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارج و همین‌طور سرمایه‌گذاری در کشورهای دیگر بسنجید، مشاوران ما می‌توانند با تعیین وقت قبلی به‌ صورت تلفنی یا حتی مشاوره‌های حضوری و با بررسی پیشینه‌ی تحصیلی و همین‌طور انواع شرایط موجود، بهترین گزینه‌ها را برای شما پیشنهاد دهند.

جلسات مشاوره تلفنی و حضوری با تعیین وقت قبلی به‌ صورت مشاوره کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد و مشاوران ما می‌توانند با تکیه بر آموزش‌های حرفه‌ای که در زمینه‌ی دانشگاه‌ها و مراکز آکادمی کشورهای دیگر و همین‌طور در زمینه‌ی مهاجرت می‌دهند، علاوه بر تحقق خواسته‌های شما، پیشنهادات بهتری که شاید تا به‌ حال به‌ ذهن شما نرسیده را به ‌شما ارائه می‌دهند.

بدیهی است هر کس به‌ عنوان یک دانش آموز یا دانشجو ضمن بیان پیشینه و شرایط خود از خواسته‌ها و اولویت بندی‌هایی هم برخوردار است که شاید به ‌آن نمی‌پردازد. مشاوران ما علاوه بر پرسیدن اطلاعات فردی و تحصیلی، میزان سرمایه‌گذاری و شرایط شما، از اولویت بندی‌های شما هم خواهند پرسید و سعی خواهند کرد به گونه‌ای شما را راهنمایی کنند که علاوه بر اینکه بتوانید به ‌کشور دیگری مهاجرت کنید، بتوانید از اولویت‌های خود هم لذت ببرید. ما می‌توانیم پیشنهاد‌های متفاوتی در زمینه‌ی فعالیت شما بدهیم و این می‌تواند تصمیم گیری شما را دچار چالش کرده و افق‌های جدیدی را برای شما معرفی کند.

ما اینجا هستیم تا بتوانیم بهترین انتخاب را با توجه به‌ شرایط شما به ‌شما پیشنهاد دهیم. اغلب افرادی که قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل در کشورهای دیگر را دارند سوالات بسیار زیادی اعم از زمان شروع به ‌تحصیل، میزان سرمایه گذاری، بهبود شرایط پذیرش، شرایط فردی، شرایط خانوادگی و همین‌طور شرایط پاسپورت دارند. همکاران ما به‌ عنوان مشاوران متخصص سعی خواهند کرد بیشترین اطلاعات ممکن را در مورد کشور مورد نظر و با توجه به ‌شرایط شما در اختیارتان قرار داده و در مسیر مهاجرت شما کمک موثری برای موفقیت و کارهای بزرگ شما باشند.

به‌ یاد داشته باشید برخی از کشورها قوانین خاص خود را برای پذیرش دانشجو یا پذیرش سرمایه‌گذار و مهاجر دارند؛ به‌ همین خاطر به ‌شما توصیه می‌کنیم از مشاوره‌های کلی که اطلاعات نه چندان دقیقی به ‌شما در زمینه‌ی کشور مورد نظرتان نمی‌دهند بپرهیزید. برخی از کشورها شرایط اخذ ویزا و پذیرش متفاوتی دارند و حتی تحصیل و اعزام دانشجو به ‌آنها می‌تواند بسیار متفاوت از کشورهای دیگر باشد. ما اینجا هستیم تا به‌شما کمک کنیم تا بتوانید از قوانین حقوقی بین المللی درست استفاده کرده و قوانین حقوقی بین المللی نادرست تشخیص داده و تصمیم درستی را برای خود و عزیزان‌تان بگیرید. در بسیاری از موارد شخص تنها به ‌مهاجرت خود یا به‌تحصیلات خود فکر نمی‌کنند برخی از افراد شرایط اقامت خانواده خود را جویا می‌شوند.

برخی از افراد توصیه می‌کنند برای داشتن بهترین نتیجه ممکن از انواع مشاوره‌های مختلف استفاده کرده و آنها را با هم مقایسه کنید، اما ما به‌شما پیشنهاد می‌کنیم  بجای اتلاف وقت با موسسات بسیار زیاد و مشاوره‌های مختلف که می‌تواند برای شما گنگ، نامفهوم و یا در بعضی از موارد چالش برانگیز باشد، می‌توانید با مشاوره‌های دقیق و کامل از زمان زیادی که برای مشاوره‌های غیرضروری می‌گذارید پرهیز کنید. داشتن یک مشاوره کاملاً رایگان و مفید حق شماست.

برای دریافت خدمات مشاوره کاملاً رایگان می‌توانید با کارشناسان متخصص ما از طریق ایمیل یا راه‌های ارتباطی که در صفحه تماس با ما قید شده‌اند، ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی‌های آن‌ها بهره‌مند شوید.

161 پاسخ به “مشاوره کاملا رایگان”

 1. بابک نعمت زاده گفت:

  سلام من میخوام برای دانشگاه بریستول انگلستان یا یکی از دانشگاه های کانادا برای مقطع دکتری رشته مکانیک گرایش ساخت و تولید اپلای کنم
  سطح زبانم upper intermediate کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی و الان ترم ۳ علم و صنعت مقطع ارشد هستم
  مقاله ای هم ندارم متاسفانه فکر کنم تا پایان دوره تحصیلی ام معدلم نزدیک ۱۵ تا ۱۶ باشه

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز برای کانادا یا انگلیس اخذ فاند بدون مقاله در رشته شما یکم سخت است ولی می‌توان برای اخذ فاند تحصیلی استرالیا یا اسپانیا اقدام کرد.

 2. Z گفت:

  فرایند گرفتن بلیط برای ویزای دانشجویی حدودا چقدره؟واینکه این ویزا ابتدا توریستی و برای یادگیری زبان هستش. وcoeهم گرفته شده

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز شرایط هر کشور با کشور دیگر متفاوت است.
   شما در وهله اول باید کشور و مقطع و دانشگاه خود را انتخاب کنید.

 3. Z گفت:

  برای کشور استرالیا میخواستم خیلی ممنونم.

 4. عباس محمدی خورشیدی گفت:

  سلام و عرض ادب
  میخواستم بدونم اگر کسی در سن ۳۰ سالگی دیپلم و پیش گرفته باشه البته بالای ۱۸، تحلیلگر بازار بورس و سابقه کار در زمینه اقتصادی مرتبط،و داشتن تمکن نسبی مالی شانس تحصیل در کدام کشور و دانشگاه رو در رشته اقتصاد داره، منظورم بهترین گزینه میباشد
  با تشکر

  • امیر ولی‌پور گفت:

   با در دست داشتن مدرک دیپلم، می‌توان برای مقطع کارشناسی اروپا مانند کشور اسپانیا می‌توان اقدام کرد.
   می‌توان برای کالج کانادا هم اقدام کرد، این دوره یک ساله است که هزینه آن هم ۱۶۰۰۰ دلار کانادا هستش و اجازه کار بعد از اتمام دوره هم خواهید داشت.

 5. مهدی میرزایی حصاریان گفت:

  سلام من ۱۹ سالمه و کاردانی رشته ی مهندسی مواد متالوژی هستم میخواستم شرایط تحصیل رایگان رو بدونم ترجیحا تو المان و انگلیس

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز تحصیل در کشور انگلستان رایگان نیست و در صورتی که تمایل دارید تا در آلمان ادامه تحصیل دهید، در صورتی که مدرک آلمانی داشته باشید، می‌توان برای کشور آلمان اقدام کرد.

 6. suka گفت:

  سلام من ۱۸ سالمه و امسال دانشگاه غیر انتفاعی قبول شدم …توانایی درسیم خوب هست و انگیزه زیادی دارم.. بخاطر یسری مشکلات خوب درس نخوندم و رتبم خوب نشد…هدفم تحصیل رایگان در یکی از کشورهای مطرح هست(اروپا یا آمریکا)میخواستم بدونم با مدرک غیر انتفاعی میتونم اینکارو انجام بدم یا یسال دیگه بخونم تا دولتی قبول بشم؟؟زبان هم fce میخونم و ادامه میدم.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   شما می‌توانید با مدرک غیرانتفایی برای کارشناسی ارشد اقدام کنید، فقط باید نمره زبان خوبی را داشته باشید.

 7. دانیال گفت:

  سلام ببخشید من ۱۷ سال دارم.
  میخواستم در االمان ادامه تحصیل کنم.
  چجوری هست شرایط ایا امکان پذیره؟
  فامیل هم دارم در المان

  • امیر ولی‌پور گفت:

   برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی می‌توان برای کشورهای ترکیه، روسیه و قبرس اقدام کرد، چون هزینه این کشورها نسبت به سایر کشورها پایین‌تر است. هزینه تحصیل برای رشته‌های مهندسی ۵ هزار دلار و برای رشته‌های پزشکی ۱۰ هزار دلار است.
   در صورتی که مشکلی در پرداخت هزینه نداشته باشید، می‌توان برای کشورهای استرالیا و کانادا اقدام کرد.
   در صورتی که تمایل به ادامه تحصیل در آلمان دارید، با داشتن مدرک زبان آلمانی می‌توان تحصیل رایگان را اوکی کرد.

 8. Fallah گفت:

  سلام آیا ادامه تحصیل در رشته مهندسی هسته ای در مقطع دکتری در کشور المان امکان پذیر است؟

 9. یاسمن کیوان گفت:

  سلام من فوق لیسانس معماری هستم با سطح زبان اینترمدیت میخواستم بدونم جهت گرفتن فاند برای آلمان اقدام کنم و مدرک زبان آلمانی بگیرم سطح ب۱ بهتره یا آیلتس ۶.۵ بگیرم و در اونصورت واسه چه کشورهایی اقدام کنم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز در صورتی که تمایل دارید که فقط در آلمان ادامه تحصیل دهید، بهتر است تا زبان آلمانی را یاد بگیرید.

 10. محبوب گفت:

  سلام.. من دانشجوی دکترا هستم آزمون جامع دادم ولی میخوام برای دکترا کانادا اقدام کنم ولی سوالی که دارم گفتن اینکه دانشجو دکترا هستم منفی محسوب میشه؟ اگر نخوام عنوان کنم دانشجو هستم گپ تحصیلی رو چجوری پر کنم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   بلی دوست عزیز، تاثیر منفی دارد. گپ تحصیلی خودتان را می‌توانید با سابقه کار یا سابقه پژوهشی توجیه کنید.

 11. محمد گفت:

  سلام و وقت بخیر
  اینکه سربازی رو سپاه رفته باشیم چقد میتونه تو اخذ ویزای آمریکا و کانادا موثر باشه؟
  ممنون میشم زودتر پاسخ بدید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز تاثیر چندانی نداره
   چون به تازگی همه را با نام ارتش وارد می‌کنند و مشکلی از این بابت وجود نداره.

 12. مایا گفت:

  سلام من دانش اموزم پایه یازدهم انسانی و میخوام مهاجرت تحصیلی کنم ب کانادا فقط نمیدونم سطح زبانم باید چقد باشه و هزینه هاش چقده بد شمااز شرایط بورسیه هم چیزی میدونید؟ من سوالای زیادی دارم و اطلاعاتم کمه اگ میشه یه ایدی شماره ای بدین ک بشه چت کرد و ب سوالام جواب داده بشه

 13. حسین صداقتی گفت:

  سلام ، به نظرتو برای مقطع کارشناسی ارشد بین مهندسی شیمی شریف و کامپیوتر علم و صنعت ، در خارج از ایران برای کدوم رشته راحت تر میشه بورس گرفت ؟ برای بورس گرفتن همه شرایط رو برابر در نظر بگیرن ( منظورم نمره ایلتس و معدل و … )و فقط تفاوت رو در رشته و دانشگاه در نظر بگیرید
  ممنونم برای راهنمایی هاتون به بچه ها

  • امیر ولی‌پور گفت:

   سلام دوست عزیز.
   با توجه به اینکه شما مبحوب بودن را پرسیدید، می‌توان گفت که محبوبیت هر دو رشته تقریباً در یک حد می‌باشه، البته نسبت به کشورها شرایط متفاوت است. با توجه به مباحث کاری می‌توان گفت که رشته کامیپوتر بهتر از رشته مهندسی شیمی است. چون می‌توان راحت‌تر مقاله ارائه داد و به طبع اون پذیرش گرفت.
   به طور کلی هر دو دانشگاه علم و صنعت و شریف جزء دانشگاه‌های معتبر ایران هستند و تفاوت چندانی با هم ندارند. البته در صورتی که مقصد شما کانادا است، دانشگاه شریف اعتبار بیشتری نسبت به علم و صنعت دارد.

 14. علی گفت:

  سلام. من ارشد مدیریت محیط زیست دانشگاه تهران رو با معدل ۱۷.۶۳ گذروندم و معدل دوران لیسانسم متاسفانه به دلیل مشکلاتی که اون زمان داشتم با ۱۲.۵۸ گذروندم. میخواستم بدونم اگر مقاله isi بدم و مدرک زبان ielts بگیرم. میتونم کانادا یا استرالیا ی دانشگاه خوب رشته مدیریت محیط زیست فاند تحصیلی بگیرم برای دکترا؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورت داشتن مقاله، می‌توان برای اخذ فول فاند استرالیا اقدام کرد. در صورتی که تمایل داشته باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه تاثیر معدل، مقاله و سایر موارد اطلاعات بیشتری را کسب کنید، می‌توانید به همکاران ما در نکست ابرود ایمیل کنید تا اطلاعات مورد نیاز شما در اسرع وقت براتون ارسال شود.

 15. zahra گفت:

  سلام،وقت بخیر….
  میخواستم بدونم برای مهاجرت به کره جنوبی بخوام از طریق ویزای کاری اقدام کنم،ولی جوری باشه که بعد از اینکه ساکن شدم بدنبال کار باشم…میشه یا نه؟

 16. فائزه گفت:

  سلام
  من کارشناس مامایی هستم، از دانشگاه آزاد_دوسال طرح پیش رو دارم
  شرایط اینکه بتونم ارشدم رو در یکی از این کشورها بگیرم اینده ی کاریم و همچنین کسب اقامت برای کشورهای سوئد و استرالیا و کانادا، چطور هست؟
  همچنین برای رشته ی عمران چطور؟؟ مدرک پایان خدمت هم دارد

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به صورت رایگان برای آلمان و ایتالیا می‌توان اقدام کرد و با اجازه کار ۲۰ ساعت در هفته ولی اگر قصد ادامه تحصیل در سایر کشورها را دارید باید هزینه پرداخت کنید.

 17. حسین گفت:

  سلام خسته نباشید من ۲۳ سالمه ترک تحصیلی هستم الان دارم بزرگسالان یا همون شبانه میخونم که دیپلم بگیرم میخاستم بدونم برای ادامه تحصیلم میتونم اقدام کنم در المان یا نه ممنون

 18. S گفت:

  سلام من میخواستم بپرسم برای کسی که دیپلم تجربی با معدل بالای ۱۸ داره و مدرک دوره هلال احمر و مدرک ICDL و نمره بالا توی ازمون ایلتس و تاپیک زبان کره ای داشته باشه میتونه برای پزشکی دانشگاه های کره جنوبی یا داروسازی اقدام کنه ؟ کدوم رشته های حوضه تجربی بورسیه میشه ؟ممنون.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   رشته‌های پزشکی شامل بورسیه نمی‌شوند و برای تحصیل رایگان در رشته‌های پزشکی، لازم است علاوه بر نمره زبان خوب، باید معدل خوبی هم داشته باشید. گذراندن آزمون‌های ورودی اجباری است.

 19. آتی گفت:

  با سلام.میخواستم بپرسم شرایط پذیرش دانشجوی خارجی در دانشگاههای ایران چطوریه؟ چه مراحلی داره؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   بسته به نوع دانشگاه و از طریق پردیس های دانشگاهی و رشته های مورد تقاضا قابل انجام می باشد که عموما همراه با پرداخت شهریه می باشد.

 20. رضا گفت:

  سلام من ۱۶ سالمه و رشته علوم انسانی هستم و هنوز رشته دانشگاهی انتخاب نکردم میخاستم ببینم برای زندگی در اروپا ترجیحا فرانسه یا انگلیس چه رشته ای بازار کار خوبی دارد.

 21. سارا گفت:

  سلام من دارای دیپلم تجربی و مدرک کارشناسی پیوسته هستم آیا میشه در رشته‌ی پرستاری در خارج از کشور تحصیل کنم؟؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   جهت تحصیل در رشته پرستاریبه دیپلم تجربی، مدرک زبان معتبر لازم است. پرستاری در برخی از کشورها دارای آزمون ورودی است.

 22. بهناز گفت:

  سلام من ۲۰سالمه و امسال میخام باز کنکور بدم خواستم بدونم من اگ انسال دندونپزشکی بیارم میتونم معادلسازی کنم و کانادا ادامه تحصیل بدم؟و اینک هزینش چجوری میشه و چقد طول میکشه بعداز اقدام

 23. نازنین گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من نامزدم فاند تحصیل دکترا کانادا گرفتن ، من ترم دو کارشناسی مهندسی از دانشگاه ازادم میخواستم بدونم منم میتونم از طریق ایشون لینک شم و ادامه تحصیلمو اونجا انجام بدم؟
  واینکه اگه میتونم اونجا ادامه تحصیل بدم توی دانشگاه همسرم میتونم ادامه تصیل بدم یا یجای دیگه باید رفت؟

  و ایمکه این دو ترمی ک اینجا خوندمو میشه کانادا معادل سازی کرد با باید از اول بخونم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   به صورت معمول معادل سازی قابل قبول نیست. بهترین حالت این است که شما ریز نمرات خود را همراه داشته باشید و در صورتی که به صورت همراه هم بروید، شاید بتوانید در دانشگاه مقصد مورد نظرتان ادامه تحصیل دهید، فقط این نکته را مد نظر داشته باشید که باید شرایط زبان و اخذ پذیرش را هم داشته باشید

 24. رها گفت:

  سلام وقتتان بخیر،
  من لیسانس حقوق دانشگاه پیام نوردارم و میخواهم برای ارشد دردانشگاههای آلمان پذیرش بگیرم.ضمن اینکه مدرک B1زبان آلمانی دارم ومقطع B2 هم گذراندم وفقط امتحانش رابزودی انجام خواهم داد.
  لطفا راهنمایی بفرمایید آیا پذیرش درمقطع ارشد رشته حقوق بین الملل مقدورمیباشد؟
  باتشکرازشما

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز شما می‌توانید با داشتن آیلتس ۷ پذیرش رایگان از دانشگاه‌های آلمان بگیرید. در صورتی هم که تمایل دارید تا در دانشگاه‌های آلمانی تحصیل کنید باید مدرک زبان b2 داشته باشید، هزینه اخذ مجوز و انجام کارهای پذیش ۱۵۰۰ یورو خواهد بود.

 25. تینا گفت:

  سلام خسته نباشید.
  من آلمانم و B1 دارم.
  لیسانس IT از دانشگاه علمی کاربردی،
  دیپلم ۱۱ ساله کار و دانش.
  امکانش هست برم کالج. بعد دامپزشکی بخونم؟
  مرکز مشاوره معتبر داخل آلمان معرفی میکنین؟

 26. تینا گفت:

  سلام خسته نباشید.
  من آلمانم و B1 دارم.
  لیسانس IT از دانشگاه علمی کاربردی،
  دیپلم ۱۱ ساله کار و دانش.
  امکانش هست برم کالج. بعد دامپزشکی بخونم؟
  مرکز مشاوره معتبر داخل آلمان که ایرانی باشه معرفی میکنین؟

 27. هادي گفت:

  سلام من ١٩سال دارم چون هنرستان الكترونيك خوندم بدون كنكور در دانشگاه دولتي قبول شدم در رشته ي مهندسي پزشكي الانم ترم يك دارم ميخونم
  براي رفتن به المان به نظر شما من از دانشگاه انصراف بدم برم براي گرفتن مدرك زبان الماني يا نه

 28. شایان فرامرزی گفت:

  سلام‌خسته نباشین ، من میخواستم بدای تحصیل پزشکی به ایتالیا برم و بورس شدن برام مهم هستش ، میشه درباره اینکه ایران خوندن بهتر هست یا ایتالیا بهم مشاوره بدید؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   سلام دوست عزیز
   چه مقطعی مد نظر شما است؟
   در حالت کلی تفاوت‌‌های ایران و ایتالیا را براتون عرض می‌کنیم، اگه نکته‌ای هم بود برامون بگید تا بیشتر راهنمایی کنیم.
   هزینه تحصیل و زندگی در ایران کمتر از ایتالیا است.
   مزیت تحصیل در ایتالیا در این است که شما بعد از تحصیل در ایتالیا نیازی به ارائه مدرک زبان مانند آیلتس و تافل نیست، چون به زبان انگلیسی ادامه تحصیل داده‌اید و راحت‌تر می‌توانید برای مقاطع بالاتر اقدام کنید.

 29. Hl گفت:

  سلام خسته نباشید.. چندتا سوال داشتم من ۱۸ سالمه و رشتم تجربیه…معدل دهم یازدهمم بالای ۱۹.۵ بوده.اگه امسال معدلم بالای ۱۹ یا ۱۹.۵ بشه میتونم برای تحصیل در فرانسه اقدام کنم؟ و به جز معدل چه شرایط دیگری رو باید داشته باشم؟ چطوری و چه زمانی میتونم اقدام کنم؟فرانسه بهتره یا المان از نظر شما ؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   برای تحصیل در فرانسه علاوه بر موارد دیگری که گفتین داشتن مدرک زبان فرانسوی ضروری است و باید در آزمون ورودی که مخصوص رشته‌های پزشکی است، شرکت کنید.
   با توجه به رشته شما، آلمان گزینه بهتری برای شما است.

 30. مهرسا گفت:

  با سلام میخواستم بدونم شرایط تحصیلی برای رشته پزشکی در خارج از کشور چیه و قیمت چقدره

  • امیر ولی‌پور گفت:

   سلام و وقت بخیر دوست عزیز
   لطفن اطلاعات بیشتری در مورد خودتون بیان کنید. لطفن رزومه تحصیلی و شرایط خود را به صورت ایمیل برای همکاران ما ارسال کنید، تا در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

 31. Mohi گفت:

  سلام من يازدهمم رشتمم معماريه فني حرفه ايي براي بورسيه روسيه با مدرك ديپلم بايد چه مداركي داشته باشم امكان پذير هست اصلا!؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز لطفن رزومه تحصیلی خودتان را برای همکاران ما ایمیل کنید، تا در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز شما باید دوره پادفک را بگذرونید که شهریه آن در حدود ۲ الی ۳ هزار دلار می‌شه و امکانش است تا همکاران ما در زمینه اخذ پذیرش شما را راهنمایی کنند. شرط گرفتن پذیرش برای آلمان، داشتن مدرک زبان آلمانی در سطح b1 است.

 32. Amir گفت:

  سلام من يك ساله ك روسيه پزشكي ميخونم ميخواستم ببينم بعد از دوسال اگر بخوام انتقالي بگيرم بيام المان شرايطش چطور هست بايد از صفر بخونم؟ يا ادامه تحصيل بدم؟

 33. amir گفت:

  سلام من يك ساله ك پزشكي روسيه ميخونم ميخواستم ببينم بعد از دوسال بخوام انتقالي بگيرم برم المان شرايطش چطوره؟ بايد از صفر بخونم؟ يا ادامه ميدم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   بلی دوست عزیز واحدهای شما معادل سازی خواهد شد ولی این نکته را مد نظر داشته باشید که باید در آزمون ورودی شرکت کنید.

 34. 박엘민 گفت:

  با سلام .من دانش اموز سال یازدهم تجربی هستم میخوام برای بورسیه به کره جنوبی اقدام کنم ولی هیچ آگاهی ندارم.اینکه اصلا رشته من بورسیه میده؟؟
  یا اگه نمیشه همین الان اقدام کنم برای رشته ریاضی (مهندسی خوب بورسیه میده کره).
  و اینکه یک سال وقت دارم تا پایان تحصیلم میخوام اگه واقعا شرایطشو پیدا کنم برای بعد سال آخرم برم کره ادامه تحصیل بدم.مدرک انگلیسی و تاپیک کره هم بگیرم.
  من رشته نینجا و تکواندو هم کار میکنم .اینا در بورسیه مهم نیستند درسته؟؟
  من عاشق رشته پزشکی تو کره هستم ولی هنر و موسیقی و خونندگیم خیلی دوست دارم‌.ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی درگیرشم.

 35. Hadi گفت:

  سلام من هفده سالمه و علاقه دارم به ادامه تحصیل در رشته پزشکی آیا امکان تحصیل رایگان یا بورسیه هست ؟؟؟ و سوال بعد اینکه آیا حتما باید در کنکور ایران پذیرفته شیم یا خیر ؟؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   جهت تحصیل رایگان در رشته پزشکی، شما باید اقدام به یادگیری زبان آلمانی بکنید و در آزمون‌های ورودی آن شرکت کنید.
   کنکور ایران ملاک نیست.

 36. مريم گفت:

  سلام
  من ٤٣ سالمه سكته مغزي كردم و فوق ديپلم كامپيوتر از دانشگاه ازاد دارم و مطلقه هستم ميخواستم براي كانادا اقدام كنم چجوري هست
  البته ميخوام ادامه تحصيل بدم مدرك كارداني رو قبول ميكنند يا بايد از ديپلم شروع كنم
  البته با پدر و مادرم ميخوام اقدام كنم براي كانادا
  ميشه لطفا جواب بديد؟ ممنون ميشم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز ما برای شما ۲ تا پیشنهاد داریم:
   ۱- برای دوره‌های کالج اقدام کنید: این دوره به عنوان مدرک دانشگاهی شناخته نمی‌شود ولی یک راه خوب و مطمئن برای ورود به کانادا است، این در صورتی است که شما تمکن مالی خوبی داشته باشید. در این حالت هم ویزای همراه نیز ممکن خواهد بود.
   ۲- اقدام برای لیسانس: در این روش هزینه‌های شما تقریباً دو برابر خواهد شد.

 37. علی گفت:

  سلام ببخشید میخواستم بدونم با داشتن مدرک لیسانس حقوق از دانشگاه ازاد میشه برای ارشد حقوق آلمان اقدام کرد ؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   سلام دوست عزیز
   صرف دانشگاه مهم نیست، بله شما می‌توانید با مدرک دانشگاه آزاد برای کشورهای دیگه مانند آلمان اقدام کنید. نکته‌ای که مهم است پارامترهای دیگه مانند زبان انگلیسی یا آلمانی و سایر موارد است که باید شرایط آن را اخذ کنید.

 38. علی عبدالوند گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  شرایط تحصیل در رشته تربیت بدنی در کشور های اروپایی چطوره و حدودا چقد هزینه نیاز داره؟!

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز شرایط برای رشته، مقطع و رزومه هر فرد متفاوت است. برای هر کشور هم متفاوت است. در صورتی که تمایل داشته باشید تا همکاران ما بیشتر شما را راهنمایی کنند، می‌توانید درخواست و رزومه تحصیلی خود را به همکاران ما از طریق ایمیل، ارسال کنید تا همکاران ما شما را در اسرع وقت راهنمایی کنند.

 39. سینا گفت:

  با سلام و خسته نباشید.
  من ۲۲ سالمه دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه گیلان، میخواستم برای تحصیل در خارج از کشور اقدام کنم.
  اول بگم سطح زبانم خوبه و دارم برای آیلتس میخونم و هر موقع بشه برای تحصیل میتونم مدرکشو بگیرم.
  در رابطه با معدل هم تا پایان کارشناسی بین ۱۵ تا ۱۶ میشه معدلم.
  نمرات دوران دیپلم هم اگه نیاز باشه تقریبا ۱۹.۵، ۲۰ هستش.
  اولویت یک کشور انگلیسی زبان هستش واسم و این که بورس باشه. توان مالی پرداخت هزینه رو ندارم.
  آیا فردی با مشخصات من شانسی واسه بورسیه تحصیلی داره؟ چون با توجه به مشکلات مالی نمیخوام مدرک زیان بگیرم بعد نتونم برم.
  سابقه کار هم ندارم.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز شما باید حداقل نمره آیلتس ۶ را کسب کنید و مدارک شما هم باید ترجمه بشوند.
   برای شما می‌توان برای آلمان اقدام کرد و پذیرش گرفت، شما می‌توانید در آلمان اجازه کار ۲۰ ساعت در هفته را داشته باشید.
   هم‌چنین می‌توان برای ایتالیا هم اقدام کرد و اینکه شانس اخذ فاند ایالتی ۵۰۰۰ یورویی را نیز دارید.
   در صورتی هم که تمایل داشته باشید تا در یک کشور انگلیسی زبان، برای مقطع کارشناسی ارشد اقدام کنید، یه خورده مشکل‌تر از گزینه‌هایی است که بیان کردیم.

 40. nasim گفت:

  سلام . من کارشناسی ارشد رشته مهندسی نرم افزار دارم دانشگاه علوم تحقیقات . معدل کارشناسیم ۱۷ و معدل ارشدم ۱۸ س ، مقاله هم دارم مینویسم . میخواستم ببینم برای دکترا بخوام اقدام کنم جایی ک هم هزینش کم باشه هم بتونم بورس تحصیلی بگیرم هم این که بعدش بتونم راحت جذب بازار کار بشم کجا رو پیشنهاد میدین؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز برای مفطع دکتری و اخذ فاند برای آن، شما نیاز به مقاله دارید. در صورت داشتن مقاله هم می‌توان برای کانادا یا استرالیا اقدام کرد. هم‌چنین می‌توان برای مستر مجدد با تحصیل رایگان و اجازه کار برای نروژ و آلمان هم می‌توان اقدام کرد. فقط باید این نکته را مد نظر داشته باشید که باید نمره زبان و رزومه خودتان که در آن مقاله اهمیت بسیاری دارد را باید تقویت کنید. در صورتی که تمایل داشته باشید، می‌توانید رزومه خودتان را برای همکاران ما ایمیل کنید تا آنها رزومه شما را بررسی کنند و در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

 41. سینا گفت:

  سلام
  من ۲۰ سالم هستش و مسلط به زبان انگلیسی هستم و آشنا به زبان آلمانی (A2). دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی دیداری و شنیداری دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی با نمرات بالا.
  مایلم تو رشته IT یا زبان هر کدوم که شرایطش بهتر باشه ادامه تحصیل بدم.حدود ۱۸۰۰۰$ هم پول دارم. چگونه و در کدوم کشور امکان گرفتن بورسیه و اخذ ویزای تحصیلی هست؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز برای کشور آلمان می‌توان با در داشتن زبان آلمانی b2 یا با پذیرش کالج دوره زبان، برای مقطع کارشناسی و برای رشته IT پذیرش با تحصیل رایگان را اخذ کرد. در صورتی که تمایل داشته باشید، می‌توانید مدارک و رزومه خودتان را برای همکاران ما ایمیل کنید تا آنها در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

 42. سونیا گفت:

  سلام من کارشناسی ارشد معماری آزاد تهران معدلم ۱۶.۸۰ سه تا مقاله ای اس آ دارم دوتا مدیریت پروژه هست زبانم اییلس ۷ متاهلم هستم میخوام دکترا مدیریت پروژه کانادا فاند بگیرم امکانش هست تغییر رشته؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   بلی دوست عزیز امکان تغییر رشته برای شما وجود دارد. با توجه به موارد کلی و نکاتی که بیان کردید، باید همکاران ما رزومه و مقالات شما را بیشتر مطالعه و بررسی کنند. با توجه به نکاتی که بیان کردید، خوشبختانه شانس خوبی برای اخذ فاند دارید.

 43. آرین گفت:

  سلام وقت بخیر . ببخشید بنده ۲۴ساله لیسانس روانشناسی دانشگاه آزاد با معدل ۱۹ و آیلتس۷ و دو مقاله بین المللی ( isi و اسکوپوس) و یک مقاله داخلی و نیز یک توصیه نامه از یکی از اساتید . آیا با این شرایط میتونم تو مقطع ارشد در رشته مدیریت بازاریابی در یکی از دانشگاه های کانادا و استرالیا فول فاند بگیرم؟؟ آیا از این جهت که روانشناسی و بازاریابی غیر مرتبط هستند برای فول فاند شانس دارم؟؟؟ ممنون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   اخذ پذیرش به صورت فول فاند برای مقطع کارشناسی ارشد، بسیار دشوار است. برای بررسی دقیق‌تر لطفن رزومه خودتان را برای همکاران ما ایمیل کنید، تا همکاران ما در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

 44. نازنین گفت:

  سلام من ۱۷ ساله رشته ریاضی رو میخونم میخواستم بدونم ک میشه برای دبیرستان یا دانشگاه اقدام کنم و اینکه با زبان انگلیسی آشنایی دارم میخوام به کشور آلمان بدم و واقعا هر چه سریعتر باید برم چقدر طول میکشه تا ویزا بیاد

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای شما می‌توان برای آلمان پذیرش گرفت، دوره یکساله کالج و سپس تحصیلی پذیرش گرفت. در صورتی که تمایل داشته باشید تا برای سفارت وقت بگیرید، همکاران ما می‌توانند شما را در این مورد راهنمایی و کمک کنند. برای شروع کار و ادامه مراحل در صورت تمایل می‌توانید نمرات دیپلم و مقطع تحصیلی خود را برای همکاران ما ارسال کنید.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز معذرت بابت تاخیر در جوابدهی
   در صورتی که تمایل داشته باشید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند، می توانید مراحل زیر را انجام دهید.
   – ارسال مدارک تحصیلی و شخصی‌تون به همکاران ما
   – اخذ پذیرش برای دوره کالج و سپس اخذ پذیرش از دانشگاه
   ۲ تا نکته مهم
   ۱- براساس رشته مد نظرتون و دیپلم شما، پذیرش صورت خواهد گرفت.
   ۲- سایر موارد مانند وقت سفارت و … توسط همکاران ما انجام خواهد گرفت.
   در صورتی که تمایل داشته باشید تا همکاران ما بیشتر شما را راهنمایی کنند، می‌توانید رزومه تحصیلی خود را به صورت ایمیل به همکاران ما ارسال کنید.

 45. نازنین گفت:

  لطفا راهنمایی کنید اول باید وقت بگیرم از سفارت یا کجا برم

 46. آرش گفت:

  سلام وقت شما بخیر
  من کارشناسی فناوری اطلاعات با معدل ۱۹ دارم از دانشگاه جامع علمی کاربردی و ارشد نرم افزار با معدل ۱۷ دارم از دانشگاه ازاد اسلامی.

  آیلتس ۶.۵ دارم. مداک مهارتی Lpic1 وLpic2 هم اخذ کردم.
  حدود ۱۲ هزار یورو هم تمکن مالی دارم.

  میبخشید من شانس پذیر از دانشگاه های کدام کشور هارو دارم؟

  امکان اخذ بورس تحصیلی از دانشگاه مکزیک چطور؟

  با تشکر فراوان

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   با توجه به اینکه دانشگاه‌های مکزیک بودجه محدودی دارند، عملاً اخذ پذیرش در آنها بسیار مشکل است و شما شانس خیلی کمی برای پذیرش دارید.
   در صورتی که تمایل داشته باشید تا برای دکتری اقدام کنید، باید شما رزومه پژوهشی خوبی داشته باشید که در این صورت می‌توان برای کانادا یا استرالیا برای فول فاند اقدام کرد. در صورتی که تمایل داشته باشید تا نظرات دقیق‌تر همکاران ما را جویا بشوید، می‌توانید رزومه خودتان را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید.
   در صورتی که تمایل داشته باشید تا برای مستر مجدد با تحصیل رایگان و اجازه کار برای آلمان و نروژ اقدام کنید، می‌توان برای شما پذیرش گرفت. در صورت تمایل از طریق ایمیل با همکاران ما در ارتباط باشید.

 47. Faeze گفت:

  سلام .
  ۲۳ سالمه و کارشناسیمو تو رشته بیولوژی تموم کردم
  مدرک زبان ندارم
  تو کدوم کشور میشه باارزان ترین و راحت ترین تحصیلو داشته باشم و مدرک زبان لازم نداشته باشه؟
  میشه پزشکی هم خوند؟
  ممکنه دراین زمینه راهنماییم کنین

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز در صورتی که تمایل داشته باشید تا در یک کشور کم هزینه و بدون داشتن نمره زبان تحصیل‌تون را ادامه بدین، کشور ترکیه یک گزینه عالی به شمار می‌آید. هزینه یک دوره ۶ ماهه به همراه اقامت و ویزای تحصیلی ۳۰۰۰ دلار خواهد بود که بعد از آن شما می‌توانید برای تحصیل در ترکیه اقدام کنید. در صورتی که تمایل داشته باشید، می‌توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

 48. الهام گفت:

  سلام جناب ببخشید من پایه یازدهم تجربی هستم با معدل۱۹.۵ از الان تصمیم گرفتم که برای بورسیه ترکیه شدن کارهایی رو انجام بدم من اصلا نمیدونم ازمونsat,yosیا تافل یا حالا هرچی رو کدومش ثبت نام کنم؟کی ثبت نام کنم؟و کدومش اهمیت بیشتر داره که مدرکش اثر بیشتری در قبولی داره ممنون میشم جواب بدین 🙏❤

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای شما آزمون YOS گزینه بهتری است، مدت زمان دوره ۶ ماه است که به همراه اقامت و ویزای تحصیلی است و هزینه آن ۳ هزار دلار است و زمان آن فروردین خواهد بود.

 49. زهره گفت:

  سلام وقتتون بخیر.
  من ۲۴ سالمه لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم با معدل کل۱۷ . حدود ۳ سال سابقه ی تدریس هم دارم. میخواستم بدونم امکان گرفتن بورسیه تحصیلی کامل از دانشگاه های ترکیه رو دارم ؟ چون از لحاظ مالی توان پرداخت شهریه رو ندارم و اینکه در صورت امکان اخذ بورسیه کامل میتونم اونجا کار کنم یا نه؟هدفم برای سال آینده هست و تو این مدت میخوام زبان ترکی رو بصورت فشرده آموزش ببینم.
  پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   با توجه به شرایطی که شما فرمودین، همکاران ما می‌توانند برای دانشگاه‌های ترکیه و آلمان با تحصیل رایگان اقدام کرد.

 50. سیمین گفت:

  سلام وقتتون بخیر.۲۸ سالمه و دکتری دامپزشکی از دانشگاه دولتی دارم و لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد..سابقه ی ۴سال کار بدون بیمه و ۲سال با بیمه در حیطه ی دامپزشکی دارم معدلم در رشته دامپزشکی۱۵/۰۸ و در رشته‌ی حقوق۱۷٫۷۰ هست و متاهلم…پایان نامه م با یکی از برترین اساتید ایران بوده…
  می‌خوام بدونم برا مهاجرت و فاند گرفتن کدوم کشور و کدوم رشته بهتره؟یعنی phd اقدام کنم یا مستر حقوق….و یا یک مستر جدید کلا…زبانم ۶ هست…ولی دارم برا بالابردن نمره و آزمون مجدد میخونم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز برای شما می‌توان برای ارشد حقوق اقدام کرد که برای نیاز به حداقل نمره ۶.۵ آیلتس دارید. یا می‌تواند برای مقطع لیسانس به زبان آلمان و تحصیل رایگان اقدام کرد.

 51. سارا گفت:

  سلام وقتتون بخیر،دانشجوی ترم ۴ پزشکی دانشگاه شهیدبهشتی هستم،تمایل دارم اگه امکانش باشه ادامه تحصیلم رو برای تخصص توی کشور آلمان بگذرونم،میخواستم اگه امکانش هست شما راهنمایی کنید که الان که فرصت دارم چه کارایی میتونم انجام بدم که احتمال پذیرشم بیشتر بشه؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز، شما برای اخذ پذیرش پزشکی از آلمان، باید در آزمون ورودی و مصاحبه شرکت کنید. این نکته را هم مد نظر داشته باشید که شما باید زبان آلمانی را هم داشته باشید.

 52. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید برا ثبت نام در دوره های زبان نروژی در کشور نروژ باید چطور اقدام کنیم و اینکه بعد از گزراندن دوره زبان نروژی میشه در مقطع لیسانس هر رشته ای اقدام کنیم؟

 53. مرضیه گفت:

  سلام وقتتون بخیر من معدل دیپلمم ۱۴/۴۴ و پیش دانشگاهی ۱۰/۱۶ بوده و حدودا ۱۰۰م بودجه دارم برای دانشگاه های رایگان مثل المان باتوجه به اینکه ۲۰ سالمه و دو سال هم بعد از پیش دانشگاهیی وقفه تحصیلی دارم امکانش هست که زبان المانی بخونم بهم پذیرش بدن؟ ممنون میشم جواب بدین

 54. مرضیه گفت:

  ممنون از پاسختون اگر تمکن مالیم حل بشه در مورد معدلم هم مشکل هستش؟ و اینکه باید حتما کنکور سراسری دانشگاه روزانه قبول شده باشیم؟ من ازاد قبول شدم ممنون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   نه دوست عزیز دانشگاه دولتی یا آزاد بودن زیاد مهم نیست.
   موارد مختلفی مانند نمره زبان، رزومه تحصیلی شما خیلی مهم‌تر از دانشگاه شما است. هر چند اگه در دانشگاه‌های معتبری مانند شریف یا تهران تحصیل کرده باشید، بهتر است.

 55. nika گفت:

  سلام من ١٨سالمه و ميخوام بورسيه بشم معدل دبيرستانمم بالاست ايا امريكا ميتونم بورس بشم؟اگه ميشه شرايطش چجوريه؟اگه نميشه كانادا چي ميشه شرايطشو بهم بگيد لطفا

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   نخیر امکان اخذ پورسیه تحصیلی به زبان انگلیسی برای شما نیست.
   شما می‌توانید برای کشور آلمان و زبان آلمانی اقدام کنید.
   هم‌چنین می‌توانید برای کانادا اقدام کنید. هزینه سالیانه کانادا ۱۰ الی ۲۰ هزار دلار خواهد بود.

 56. ... گفت:

  سلام،وقت بخیر
  پسر ۱۷ ساله ای هستم،برای تحصیلات دانشگاهی تمایل دارم که رشته داروسازی رو توی یکی از دانشگاه های کشور آلمان،انگلیس،ایتالیا یا روسیه ادامه بدم،تمکن مالی نسبتا خوبی دارم
  لطف میکنید راهنمایی کنید.
  درمورد شرایطش و این که چیکار لازمه بکنم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   شما برای پذیرش از آلمان باید زبان آلمانی بلد باشید و در آزمون ورودی شرکت کنید.
   تحصیل در انگلیس همراه با هزینه‌ای در حدود ۳۰ الی ۴۰ هزار دلار است.
   برای تحصیل در ایتالیا باید در آزمون ورودی شرکت کنید، هزینه پذیرش از ایتالیا ۲ هزار یورو است.
   هزینه تحصیل در روسیه سالیانه ۵ الی ۱۰ هزار دلار است و هزینه پذیرش از روسیه ۲ هزار یورو است.
   در صورتی که تمایل داشته باشید، همکاران ما شما را بیشتر در امر مهاجرت راهنمایی کنند، می‌توانید رزومه تحصیلی و درخواست خود را از طریق ایمیل به همکاران ما ارسال کنید.

 57. زینب گفت:

  sgسلام وقت بخیر من دانش اموزسال دوازدهم هستم رشته تجربی میخونم معدلم۱۶.۵هست وبه زبان استانبولی مسلط هستم ایاازکشورترکیه میتونم بورسیه بگیرم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   پذیرش برای رشته‌های پزشکی سخت است و آزمون ورودی دارد که می‌توانید در دوره‌های آمادگی شرکت کنید. در صورتی که تمایل داشته باشید می‌توان به همراه ویزا و اقامت و …. با ۳۰۰۰ دلار براتون پذیرش گرفت.

 58. Nazanin گفت:

  سلام خسته نباشید من ۱۵ سالمه و معدل ۱۹.۷۱ رو در اخرین کارنامم گرفتم. قصدم اینه که دبیرستان رو مهاجرت کنم.
  عموم فرانسه هستش ولی خب بقیه کشورا رو ترجیح میدم.
  کشوری هست که بشه با هزینه کم رفت؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدید:)

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   شما می‌توانید با هزینه کم برای ترکیه یا آلمان اقدام کنید ولی برای اخذ پذیرش از آلمان باید، تسلط کافی به زبان آلمانی داشته باشید.

 59. مریم گفت:

  سلام. من فارق التحصیل کارشناسی کتابداری و علوم اطلاعات هستم. ولی علاقه مندم در رشته فلسفه در یکی از دانشگاه های اروپا تحصیل کنم. ترجیحا رایگان یا شهریه پایین. و از سال ۹۲ که درسم تمام شده مشغول به کار خاصی نبودم. به تحصیل در اسپانیا علاقه دارم. پیشنهادی دارید؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای تحصیل در مقطع ارشد، نیاز به نمره زبان آیلتس ۶.۵ دارید، تحصیل نیمه رایگان با اجازه کار، با رشته مرتبط با لیسانس می‌شه براتون پذیرش گرفت. در صورت تمایل می‌توان برای ایتالیا یا اسپانیا اقدام کرد.

 60. Amir گفت:

  سلام خسته نباشید من الا در دانشگاه در حال تحصیل اموزش زبان اینگلیسی هستم و دارای مدرک تافل نیز میباشم میخاستم بدونم میشه برای ادامه تحصیل به امریکا رفت با ویزای تحصیلی و وقتی که وارد امریکا شدم درخواست اقامت بدهم و مقیم انجا شوم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   بلی امکان اخذ پذیرش برای شما وجود داره ولی شانس اخذ فاند برای شما کم می‌باشد و شما باید به صورت فاند اقدام کنید.

 61. محمدرضا گفت:

  سلام ببخشید من ۱۷ سال دارم معدل من ۱۷ هستش . رشته ریاضی هستم .میخواستم بدونم برای رفتن به آلمان مشاوره بگیرم.و برای بورسیه شدن در دانشگاه های صنعتی آلمان:(صنعتی مونیخ).(صنعتی برلین) چجوریه .اصلا میتونم بورسیه بشم. زبان انگلیسی آشنایی دارم .مهندسی مکانیک میخواستم برم یا برق خودرو.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   جهت تحصیل رایگان در مقطع لیسانس در آلمان باید، تسلط نسبی به زبان آلمانی یعنی در سطح b2 داشته باشد، البته می‌توانید وارد دوره کالج زبان شوید که هزینه خواهد داشت. در صورتی که تمایل دارید تا همکاران ما را شما در فرآیند اخذ پذیرش راهنمایی کنند و جهت بررسی دقیق‌تر رزومه شما، بهتر است رزومه‌تان را از طریق ایمیل ارسال کنید.

 62. س گفت:

  سلام من ۲۱سالمه …رشته ی حقوق خوندم تودانشگاه علمی کاربردی…لیسانس حقوق روترم بعدمیگیرم و ارشد رو حقوق بین الملل میخوام بخونم …از الان هم میخوام به زبانکده ثبت نام کنم و فشرده درس بخونم …به نظرتون میتونم در کانادا بورسیه بگیرم و اونجا ادامه تحصیل بدم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   در صورتی که شما نمره زبان و رزومه پژوهشی و تحصیلی مناسبی داشته باشید، شانس پذیرش شما بسیار بالا خواهد بود. باید این نکته را مد نظر داشته باشید که رقابت برای رشته شما بسیار بالا است.

 63. نگین گفت:

  سلام من ۱۹ ساله هستم و مجددا تصمیم دارم ایران کنکور بدم تا ۲.۳ سال اینده میخوام روی مدرک ایلتس تمرکز کنم اما نمیدونم واسه پذیرفته شدن توی رشته پزشکی کشور ترکیه بهتره یا ایتالیا از نظر مالی و همچنین سهل الورود بودنش هردوشون ازمون آیمت و یوس دارن بنظرتون برای کدومش خودم رو اماده کنم بهتر هست و واسه بورسیه چه کاری باید انجام بدم معدل دیپلمم هم ۱۸.۹۰ هست

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای رشته پزشکی ایتالیا گزینه بهتری نسبت به ترکیه است. این نکته را مد نظر داشته باشبد که نمره زبان بیشترین تاثیر را در فرآیند پذیرش شما ایفا می‌کند.

 64. کیوان گفت:

  سلام و خسته نباشید. من ۳۳ ساله و کارشناس ارشد عمران هستم. معدل لیسانس ۱۴.۳۹ و ارشد ۱۶.۷۵.
  ۲ مقاله ای اس ای ژورنال با ایمپیکت فکتور حدود ۱ و نمره آیلتس ۶.۵، می خواستم نظرتونو بدونم که من شانسی برای پذیرش دکترا با فاند در دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در این مقطع دارم و چه کشورهایی رو میشه براش اقدام کرد تا از خدمات شما بتونم استفاده کنم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما شانس اخذ پذیرش تحصیل رایگان یا فاند کامل برای استرالیا را دارید.
   در مورد کانادا هم شما شانس تحصیل رایگان را هم دارید.
   در صورتی که تمایل داشته باشید تا همکاران ما شما را بیشتر راهنمایی کنند، می‌توانید رزومه تحصیلی یا کاری خود را برای همکاران ما ارسال کنید.

 65. مبینا گفت:

  سلام من یازدهم انسانیم ومعدلم۱۹/۴۳میخام سال دیگه اقدام کنم واسه بورسیه ترکیه.میخاستم بدونم اگه معدل سال دیگموبالاترببرم چقدشانس قبولی دارم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   بلی شانس پذیرش با نمره بالاتر معدل افزایش پیدا می‌کنه.
   هربنه دوره برای اقامت و ویزای تحصیلی برای بورسیه ۳۰۰۰ دلار خواهد بود. در صورت تمایل می‌توانید رزومه تحصیلی خود را برای همکاران ما ایمیل کنید، تا در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

 66. دیانا گفت:

  سلام
  ببخشید چه رتبه های تجربی بورسیه میشن؟
  برای حقوق

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برخی از بورسیه دانشگاه‌های ایران شامل رتبه‌های تک رقمی می‌شود که هر دانشگاه شرایط مخصوص به خود را دارد.

 67. هانیه گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید من ۱۸سالمه شنیدم ایتالیا بورسیه تحصیلی میکند میخواستم ببینم به رشته مهندسی کامپیوتر بورسیه تعلق میگیره

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   بلی درست شنیده‌اید.
   ولی این نکته را مد نظر داشته باشید که باید بتوانید عدم تمکن مالی را نشان بدهید و نمرده دیپلم داشته باشید. البته تضمینی نیست.

 68. arian گفت:

  سلام من چند ماه ديگه ديپلم رياضي ميگيرم مدرك الماني b2 دارم
  ميخوام تو المان بازيگري و تئاتر بخونم
  تو ايرانم كار تئاتر و تلوزيون دارم شرايط ورود ب دانشگاه هنر برلين چطوريه بايد قبلش كالج برم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   با توجه به مدرک زبان شما، می‌توان برای تحصیل رایگان اقدام کرد. البته باید این نکته را مد نظر داشته باشید که باید دیپلم مرتبط داشته باشید.

 69. ائلمان گفت:

  من ۱۵ سالمه و در یکی از مدارس تیزهوشان درس میخونم. معدلم تو هفتم ۱۹.۸۶ و هشتم ۱۹.۹۳ هست. تو زبان هم تا یک سال به لول basic بزرگسالان میرسم.
  چطور میتونم قبل از سربازی از ایران مهاجرت کنم؟؟
  در ضمن کشور خاصی هم مد نظرم نیس ولی چون ترکم، زبان ترکی استانبولی هم خیلی خوب بلدم.
  لطفا راهنمایی کنید.
  مرسی

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای شما می‌توان با هزینه کم برای ترکیه اقدام کرد ولی اگر تمایل دارید برای کشورهای اروپایی اقدام کنید، هزینه آن کمی‌ بیشتر است. در صورت تمایل می‌توانید از طریق ایمیل با همکاران ما در ارتباط باشید.

 70. علي گفت:

  سلام جناب ۲ تا سوال خدمتتون داشتم اگه جواب بدین منت بر من میزارید یکی اینکه کره جنوبی کدام رشته های زبان خارجی رو بهتر بورسیه می کنه یا از طریق کدام زبان خارجی راحت می تونم ویزای کاری بگیرم و استخدام شم.

 71. علی گفت:

  سلام جناب ۲ تا سوال خدمتتون داشتم اگه جواب بدین منت بر من میزارید یکی اینکه کره جنوبی کدام رشته های زبان خارجی رو بهتر بورسیه می کنه یا از طریق کدام زبان خارجی راحت می تونم ویزای کاری بگیرم و استخدام شم.

 72. علی گفت:

  و آیا اگه بورسیه بشم باید هزینه ای پرداخت کنم یا نه به طور رایگان هم کره جنوبی بورسیه میکنه

 73. علی گفت:

  آیا کره جنوبی زبان چینی رو هم بورسیه می کنه تو رو خدا جواب بدین بحث یه عمر زندگیمه

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای شما می‌توان براساس مقطع تحصیلی و رزومه شما جواب داد که در صورت تمایل می‌توانید با همکاران ما در ارتباط باشید. البته این نکته را باید مد نظر داشته باشید که شما باید زبان کره‌‍ای بلد باشید.

 74. علی گفت:

  داداش فقط یک سوال دیگه که جواب ندادین فقط می خواستم بدونم کره جنوبی زبان چینی رو هم بورسیه می کنه و آیا اصلا به این زبان نیاز دارند.ممنون میشم جواب بدین😘

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   نخیر کره جنوبی زبان چینی را بورسیه نمی‌کند و نیازی به این زبان ندارند.
   دوره‌ها در کره‌جنوبی به زبان‌های انگلیسی و کره‌ای هستند

 75. علی گفت:

  من زبان کره ای بلدم

 76. علی گفت:

  اگه هم خودتان اطلاعی از مسائل مهاجرت کاری یا بورسیه کره جنوبی ندارید منت بر من بزارید شماره یکی از همکارنتان که در این مسائل کره جنوبی وارده برای من بنویسید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   عالیه که زبان کره‌ای بلد هستید.
   لطفن درخواست خود را به ایمیل nextabroadedu@gmail.com ارسال کنید. همکاران ما می‌‎توانند شما را به صورت کامل راهنمایی کنند و در صورت نیاز به شما مشاوره‌های لازم را ارائه دهند.
   باز اگر کمکی خواستید، بنده در خدمت هستم.

 77. افرا گفت:

  سلام ٫من میخواستم بدونم ایا با ارشد حرکت اصلاحی واسیب شناسی امکان داره دکتری فیزیوتراپی در کانادا خوند؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   امکان اخذ پذیرش به صورت سلف فاند وجود داره، یعنی هیچ فاندی به شما تعلق نمی‌گیرد. فقط این نکته را مد نظر داشته باشید که اگر نمره زبان شما خوب باشه، امکان دریافت تخفیف شهریه وجود دارد.

 78. علی گفت:

  سلام
  کاردانی از دانشگاه ازاد و کارشناسی مدیریت از دانشگاه غیر انتفاعی دارم
  کارشناسی ارشد مدیریت دولتی از دانشگاه علامه طباطبایی
  و دومین کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی از دانشگاه تهران
  معدل حدود ۱۹
  یک مقاله isi
  ۳ مقاله داخلی علمی پژوهشی
  مدرک ایلتس هم دارم
  راستی دانشجوترم ۲ دکتری رشته مدیریت دانشگاه تهران هستم
  قصد اپلای برای یکی از سه کشور کانادا انگلستان یا آمریکا رو دارم .
  سربازی هم رفتم اما بیماری میگرن دارم و دارو مصرف میکنم ایا بیماری میگرن و مصرف دارو در روند اپلای مشکل ایجاد میکنه؟ و ایا برای تهیه دارو میگرن در کشور مقصد بیمه تعلق میگیره ؟
  ممنون از توجهتون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   در صورت تمایل برای شرایط اپلای شما، باید رزومه خودتان را به خصوص مقاله‌ها و نمره زبان خود را برای همکاران ما ایمیل کنید تا آنها بعد از بررسی؛ شما را راهنمایی کنند.
   در حالت کلی هم بیمه بستگی به دانشگاه مقصد دارد ولی در روند پذیرش تاثیر منفی ندارد.

 79. مهدیس گفت:

  سلام من ۱۸ سالمه دیپلم گرفتم با معدل ۱۸/۸۹میخوام در اتریش یا کانادا ادامه تحصیل بدم فرض اینکه اگر مدرک زبان تافل رو داشته باشم و در یک دانشگاه خوب درس بخونم و مقالات علمی بنویسم ایا شانس رفتن به کشور های اروپایی رو در شاخه روان شناسی دارم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   چرا که. امیدوارم که بتونید تمام مواردی را که بیان کردین را همه را عملی کنید. در صورتی که اینها را انجام بدین، شما قطعن شانس اخذ پذیرش رو دارین.

 80. مهدیس گفت:

  در ضمن رشتم علوم انسانیه

 81. فرزانه گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید.
  من ۱۹ سالمه میخاستم درباره چند رشته از محضرتون سوالاتی بپرسم.
  رشته های هتلداری
  مهندسی عمران
  مهندسی معماری یا معماری داخلی و دکوراسیون داخلی
  مهندسی فضای سبز
  مهندسی شهرسازی
  هر کدوم از این رشته ها بیشتر در کدوم کشور ها طرفدار بیشتری و پذیرش به صورت بورسیه رایگان دارند ؟
  در چه مقطع تحصیلی در هر کدوم از این رشته ها میتونم برای بورس اقدام کنم؟
  ایا موقعیت کاری و جای پیشرفت برای خانم ها و درامدزایی دارند؟
  میشه هم بورس گرفت هم اقامت؟
  من شنیدم که بعضی کشورا هم بورس میکنن هم اقامت رایگان میدن و مبلغی رو هم ماهانه به دانشجو پرداخت میکنن ،درمورد این رشته ها چطور هست؟
  اگه درمورد بازار کار این رشته ها در ایران هم اطلاعاتی دارید ممنون میشم پاسخ بدید.
  منتظر پاسخ شما هستم باتشکر

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   هر کدام از رشته‌ها که نام بردید، براساس نمره زبان شما، زبان تحصیلی و کشور مقصد شانس پذیرش با تحصیل رایگان را دارد. در بهترین شرایط فقط هزینه زندگی بر عهده خود شما خواهد بود.

 82. Amir گفت:

  سلام خسته نباشید
  من ۱۷ سال دارم و میخوام قبل از سال کنکور و سربازی بورس دانشگاه المان بگیرم و برم
  مدرک. B2 دارم ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم برای کارای گرفتن بورس
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 83. Amir گفت:

  سلام خسته نباشید
  من ۱۷ سال دارم و میخوام قبل از سال کنکور و سربازی بورس دانشگاه المان بگیرم و برم
  مدرک. B2 دارم ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم برای کارای گرفتن بورس
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   با توجه به اینکه اخذ پذیرش از دانشگاه‌های مختلف پروسه سخت و زمان بندی است، در صورتی که تمایل داشته باشید، می‌توانید از طریق ایمیل با همکاران ما در ارتباط باشید و آنها شما را در پروسه اخذ پذیرش کمک خواهند کرد و می‌توانند براساس رشته شما، براتون پذیرش بگیرند.

 84. میثم گفت:

  سلام خسته نباشید من ۱۹ سالمه و دانشگاه فرهنگیان قبول شدمه پزشکی هم قبول شدم ولی از بچگی علاقه ی خیلی زیادی به استادی داستم برای همین رفتم معلمی ولی میخام تو همین معلمی یه کاره ای بشم میخام توی یه دانشگاه خوب درس بخونم اگه لیسانس رو اینجا بگیرم ایا تربیت معلم اجازه میده من برم خارج یا باید ایران درس بدم ؟ بعدش شرایطش برای اینکه اونجا فوق لیسانس بگیرم چطور هستش مثل کشوری مثل لوکزامبورگ یا المان بعد هزینش چطوره ؟ بعد بعد اینکه درسم تمام شد میشه اونجا کار کنم یا اقامت بهم میدن ؟ راستی چطور میشه از اینجا کشور ایران بورسیه بهت بده برا خارج این چه شرایطی داره ؟ که با هزینه ی ایران باشه ؟ که خوده ایران بفرستت اونجا برای ادامه تحصیل
  ممنون میشم جواب بدید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای ادامه تحصیل در رشته فوق‌لیسانس، نیاز به زبان انگلیسی دارید. برای تدریس علاوه برای انگلیسی باید آلمانی هم بلد باشید. شرایط بورس داخل را هم باید از طریق سازمان آموزش و پرورش بپرسید. البته باید ۴ سال از استخدام شما گذشته باشد.

 85. wolf of word گفت:

  سلام من ۱۷ سالمه و میخوام به گرجستان برای تحصیل برم هزینه اش در سال چقدره و چه جوری باید اقدام کنم؟رشتمم تجربی هست و اینکه ترکیه بهتره یا گرجستان چون میخوام بعد از انجا اقامت المان را بگیرم.

 86. wolf of word گفت:

  من میخوام قبل کنکور برم کشوری که مدرکش ارزش داشته باشه تلاشم روی المانه هزینه تحصیل و زندگی در المان چقدره و چه طوری میتونم برای دوازدهم برم لطفا ادرس ایمیلتونو بدین من کلی سوال دارم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   اگر قصد ادامه تحصیل در آلمان را برای مقطع لیسانس داشته باشید، باید دارای مدرک آلمانی B2 داشته باشید. هزینه زندگی در آلمان به صورت ماهیانه ۵۰۰ الی ۱۰۰۰ یورو است و در صورتی که تمایل داشته باشید همکاران ما می‌توانند در اخذ پذیرش شما را راهنمایی و کمک کنند. در صورت تمایل می توانید رزومه تحصیلی و نمره زبان خود را از طریق ایمیل به همکاران ما ارسال کنید.

 87. حسین گفت:

  سلام عزیز ما یه سوال از شما داشتم کره جنوبی کدام رشته ها رو در مقطع فوق لیسانس راحتر و با احتمال ۹۰ درصد بورسیه میکنه.اگه میشه مرحمت بفرمایید بگید کره جنوبی کدام رشترو مخصوصا که از رشته های انسانی باشه عالیه کدوم رو به احتمال ۹۰ درصد بورسیه میکنه و نیاز داره و بورسیش هم تقریبا رایگانه

پاسخی بگذارید