مشاوره کاملا رایگان

موسسه مهاجرتی نکست ابرود در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشورهای خارجی مشاوره کاملاً رایگان و متناسب با نیازهای شما را ارائه می‌دهد. این حق شما است که قبل از هرگونه  پرداخت هزینه و صرف زمان، بدانید که یک موسسه در چه زمینه‌هایی و تا چه حد می‌تواند به‌ شما در امر مهاجرت کمک کند. موسسه‌ی ما مفتخر است که در تمامی زمینه‌های مهاجرت تحصیلی مشاوره کاملاً رایگان به‌ شما ارائه می‌دهد و برای دادن مشاوره به‌ شما از روش‌های مختلفی مانند مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین استفاده می‌کند تا بتواند مناسب‌ترین مشاوره‌ی ممکن را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

موسسه‌ی نکست ابرود آماده است تا به‌ صورت خدمات آنلاین، در تمامی ساعات کاری روز و تمامی زمینه‌ها مانند پذیرش، اخذ ویزا، زمان پذیرش دانشجو، انتخاب کشورهای مناسب برای مهاجرت، مشاوره حقوقی و بین‌المللی و مشاوره‌های مهاجرتی اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهد. برای اینکه بدانید مشاوره کاملاً رایگان شرکت ما تا چه حد می‌تواند برای شما مفید باشد کافی است یک تماس تلفنی با کارشناسان ما برقرار کنید یا از طریق ایمیل با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای و تنها با صرف چند دقیقه از وقت‌تان از خدمات مشاوره‌ی رایگان شرکت ما بهره‌مند شوید.

بعد از دریافت اطلاعات مورد نیاز ابتدایی به ‌‌صورت تلفنی و در صورتی که فکر می‌کنید که مشاوره‌های ما می‌تواند برای شما مفید باشد، به‌‌ شما پیشنهاد می‌کنیم برای مشاوره‌ی حضوری به‌ دفتر موسسه مراجعه کنید تا بتوانید از اطلاعات ریز و دقیق‌تری بهره مند شوید. برای استفاده‌ی بهینه از زمان ارزشمندتان به‌ شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از مراجعه به‌ دفتر از طریق تلفنی، زمان مناسبی را برای مشاوره خود هماهنگ کنید. مشاوران ما سعی می‌کنند تا در تمامی زمینه‌ها و با صرف کمترین زمان ممکن، اطلاعات بسیار دقیقی در اختیار شما قرار دهند و بدین ترتیب به‌ شما کمک کنند تا بتوانید با توجه به‌ شرایط و علاقه‌مندی‌های خود، بهترین تصمیم ممکن را برای مهاجرت بگیرید.

برای دریافت خدمات مشاوره کاملاً رایگان می‌توانید با کارشناسان متخصص ما از طریق ایمیل یا راه‌های ارتباطی که در صفحه تماس با ما قید شده‌اند، ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی‌های آن‌ها بهره‌مند شوید.

خاطر نشان می‌کنیم که شرکت ما در زمینه‌ی مشاوره‌ی تحصیلی با مشاوران متخصص انواع کشورها در ارتباط بوده و به‌ راحتی می‌تواند  شما را با دانشگاهی که می‌خواهید در آن تحصیل کنید، مرتبط کند و بدین ترتیب شما خواهید توانست اطلاعات بسیار ریز و دقیق از موضوعاتی را که مد نظر است به‌ دست بیاورید. افتخار موسسه‌ی ما این است که با مجرب‌ترین، به روزترین و علاقه‌مند‌ترین متخصصان در امر مشاوره‌ی تحصیلی در خارج از کشور همکاری می‌کند.

چنانچه شما هم تمایل دارید شرایط خود را برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارج و همین‌طور سرمایه‌گذاری در کشورهای دیگر بسنجید، مشاوران ما می‌توانند با تعیین وقت قبلی به‌ صورت تلفنی یا حتی مشاوره‌های حضوری و با بررسی پیشینه‌ی تحصیلی و همین‌طور انواع شرایط موجود، بهترین گزینه‌ها را برای شما پیشنهاد دهند.

جلسات مشاوره تلفنی و حضوری با تعیین وقت قبلی به‌ صورت مشاوره کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد و مشاوران ما می‌توانند با تکیه بر آموزش‌های حرفه‌ای که در زمینه‌ی دانشگاه‌ها و مراکز آکادمی کشورهای دیگر و همین‌طور در زمینه‌ی مهاجرت می‌دهند، علاوه بر تحقق خواسته‌های شما، پیشنهادات بهتری که شاید تا به‌ حال به‌ ذهن شما نرسیده را به ‌شما ارائه می‌دهند.

بدیهی است هر کس به‌ عنوان یک دانش آموز یا دانشجو ضمن بیان پیشینه و شرایط خود از خواسته‌ها و اولویت بندی‌هایی هم برخوردار است که شاید به ‌آن نمی‌پردازد. مشاوران ما علاوه بر پرسیدن اطلاعات فردی و تحصیلی، میزان سرمایه‌گذاری و شرایط شما، از اولویت بندی‌های شما هم خواهند پرسید و سعی خواهند کرد به گونه‌ای شما را راهنمایی کنند که علاوه بر اینکه بتوانید به ‌کشور دیگری مهاجرت کنید، بتوانید از اولویت‌های خود هم لذت ببرید. ما می‌توانیم پیشنهاد‌های متفاوتی در زمینه‌ی فعالیت شما بدهیم و این می‌تواند تصمیم گیری شما را دچار چالش کرده و افق‌های جدیدی را برای شما معرفی کند.

ما اینجا هستیم تا بتوانیم بهترین انتخاب را با توجه به‌ شرایط شما به ‌شما پیشنهاد دهیم. اغلب افرادی که قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل در کشورهای دیگر را دارند سوالات بسیار زیادی اعم از زمان شروع به ‌تحصیل، میزان سرمایه گذاری، بهبود شرایط پذیرش، شرایط فردی، شرایط خانوادگی و همین‌طور شرایط پاسپورت دارند. همکاران ما به‌ عنوان مشاوران متخصص سعی خواهند کرد بیشترین اطلاعات ممکن را در مورد کشور مورد نظر و با توجه به ‌شرایط شما در اختیارتان قرار داده و در مسیر مهاجرت شما کمک موثری برای موفقیت و کارهای بزرگ شما باشند.

به‌ یاد داشته باشید برخی از کشورها قوانین خاص خود را برای پذیرش دانشجو یا پذیرش سرمایه‌گذار و مهاجر دارند؛ به‌ همین خاطر به ‌شما توصیه می‌کنیم از مشاوره‌های کلی که اطلاعات نه چندان دقیقی به ‌شما در زمینه‌ی کشور مورد نظرتان نمی‌دهند بپرهیزید. برخی از کشورها شرایط اخذ ویزا و پذیرش متفاوتی دارند و حتی تحصیل و اعزام دانشجو به ‌آنها می‌تواند بسیار متفاوت از کشورهای دیگر باشد. ما اینجا هستیم تا به‌شما کمک کنیم تا بتوانید از قوانین حقوقی بین المللی درست استفاده کرده و قوانین حقوقی بین المللی نادرست تشخیص داده و تصمیم درستی را برای خود و عزیزان‌تان بگیرید. در بسیاری از موارد شخص تنها به ‌مهاجرت خود یا به‌تحصیلات خود فکر نمی‌کنند برخی از افراد شرایط اقامت خانواده خود را جویا می‌شوند.

برخی از افراد توصیه می‌کنند برای داشتن بهترین نتیجه ممکن از انواع مشاوره‌های مختلف استفاده کرده و آنها را با هم مقایسه کنید، اما ما به‌شما پیشنهاد می‌کنیم  بجای اتلاف وقت با موسسات بسیار زیاد و مشاوره‌های مختلف که می‌تواند برای شما گنگ، نامفهوم و یا در بعضی از موارد چالش برانگیز باشد، می‌توانید با مشاوره‌های دقیق و کامل از زمان زیادی که برای مشاوره‌های غیرضروری می‌گذارید پرهیز کنید. داشتن یک مشاوره کاملاً رایگان و مفید حق شماست.

برای دریافت خدمات مشاوره کاملاً رایگان می‌توانید با کارشناسان متخصص ما از طریق ایمیل یا راه‌های ارتباطی که در صفحه تماس با ما قید شده‌اند، ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی‌های آن‌ها بهره‌مند شوید.

1,171 پاسخ به “مشاوره کاملا رایگان”

 1. بابک نعمت زاده گفت:

  سلام من میخوام برای دانشگاه بریستول انگلستان یا یکی از دانشگاه های کانادا برای مقطع دکتری رشته مکانیک گرایش ساخت و تولید اپلای کنم
  سطح زبانم upper intermediate کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی و الان ترم ۳ علم و صنعت مقطع ارشد هستم
  مقاله ای هم ندارم متاسفانه فکر کنم تا پایان دوره تحصیلی ام معدلم نزدیک ۱۵ تا ۱۶ باشه

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز برای کانادا یا انگلیس اخذ فاند بدون مقاله در رشته شما یکم سخت است ولی می‌توان برای اخذ فاند تحصیلی استرالیا یا اسپانیا اقدام کرد.

 2. Z گفت:

  فرایند گرفتن بلیط برای ویزای دانشجویی حدودا چقدره؟واینکه این ویزا ابتدا توریستی و برای یادگیری زبان هستش. وcoeهم گرفته شده

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز شرایط هر کشور با کشور دیگر متفاوت است.
   شما در وهله اول باید کشور و مقطع و دانشگاه خود را انتخاب کنید.

 3. Z گفت:

  برای کشور استرالیا میخواستم خیلی ممنونم.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز لطفن اطلاعات بیشتری را به ما بدهید، تا در صورت امکان به شما کمک کنیم.

 4. عباس محمدی خورشیدی گفت:

  سلام و عرض ادب
  میخواستم بدونم اگر کسی در سن ۳۰ سالگی دیپلم و پیش گرفته باشه البته بالای ۱۸، تحلیلگر بازار بورس و سابقه کار در زمینه اقتصادی مرتبط،و داشتن تمکن نسبی مالی شانس تحصیل در کدام کشور و دانشگاه رو در رشته اقتصاد داره، منظورم بهترین گزینه میباشد
  با تشکر

  • امیر ولی‌پور گفت:

   با در دست داشتن مدرک دیپلم، می‌توان برای مقطع کارشناسی اروپا مانند کشور اسپانیا می‌توان اقدام کرد.
   می‌توان برای کالج کانادا هم اقدام کرد، این دوره یک ساله است که هزینه آن هم ۱۶۰۰۰ دلار کانادا هستش و اجازه کار بعد از اتمام دوره هم خواهید داشت.

 5. مهدی میرزایی حصاریان گفت:

  سلام من ۱۹ سالمه و کاردانی رشته ی مهندسی مواد متالوژی هستم میخواستم شرایط تحصیل رایگان رو بدونم ترجیحا تو المان و انگلیس

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز تحصیل در کشور انگلستان رایگان نیست و در صورتی که تمایل دارید تا در آلمان ادامه تحصیل دهید، در صورتی که مدرک آلمانی داشته باشید، می‌توان برای کشور آلمان اقدام کرد.

 6. suka گفت:

  سلام من ۱۸ سالمه و امسال دانشگاه غیر انتفاعی قبول شدم …توانایی درسیم خوب هست و انگیزه زیادی دارم.. بخاطر یسری مشکلات خوب درس نخوندم و رتبم خوب نشد…هدفم تحصیل رایگان در یکی از کشورهای مطرح هست(اروپا یا آمریکا)میخواستم بدونم با مدرک غیر انتفاعی میتونم اینکارو انجام بدم یا یسال دیگه بخونم تا دولتی قبول بشم؟؟زبان هم fce میخونم و ادامه میدم.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   شما می‌توانید با مدرک غیرانتفایی برای کارشناسی ارشد اقدام کنید، فقط باید نمره زبان خوبی را داشته باشید.

 7. دانیال گفت:

  سلام ببخشید من ۱۷ سال دارم.
  میخواستم در االمان ادامه تحصیل کنم.
  چجوری هست شرایط ایا امکان پذیره؟
  فامیل هم دارم در المان

  • امیر ولی‌پور گفت:

   برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی می‌توان برای کشورهای ترکیه، روسیه و قبرس اقدام کرد، چون هزینه این کشورها نسبت به سایر کشورها پایین‌تر است. هزینه تحصیل برای رشته‌های مهندسی ۵ هزار دلار و برای رشته‌های پزشکی ۱۰ هزار دلار است.
   در صورتی که مشکلی در پرداخت هزینه نداشته باشید، می‌توان برای کشورهای استرالیا و کانادا اقدام کرد.
   در صورتی که تمایل به ادامه تحصیل در آلمان دارید، با داشتن مدرک زبان آلمانی می‌توان تحصیل رایگان را اوکی کرد.

 8. Fallah گفت:

  سلام آیا ادامه تحصیل در رشته مهندسی هسته ای در مقطع دکتری در کشور المان امکان پذیر است؟

 9. یاسمن کیوان گفت:

  سلام من فوق لیسانس معماری هستم با سطح زبان اینترمدیت میخواستم بدونم جهت گرفتن فاند برای آلمان اقدام کنم و مدرک زبان آلمانی بگیرم سطح ب۱ بهتره یا آیلتس ۶.۵ بگیرم و در اونصورت واسه چه کشورهایی اقدام کنم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز در صورتی که تمایل دارید که فقط در آلمان ادامه تحصیل دهید، بهتر است تا زبان آلمانی را یاد بگیرید.

 10. محبوب گفت:

  سلام.. من دانشجوی دکترا هستم آزمون جامع دادم ولی میخوام برای دکترا کانادا اقدام کنم ولی سوالی که دارم گفتن اینکه دانشجو دکترا هستم منفی محسوب میشه؟ اگر نخوام عنوان کنم دانشجو هستم گپ تحصیلی رو چجوری پر کنم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   بلی دوست عزیز، تاثیر منفی دارد. گپ تحصیلی خودتان را می‌توانید با سابقه کار یا سابقه پژوهشی توجیه کنید.

 11. محمد گفت:

  سلام و وقت بخیر
  اینکه سربازی رو سپاه رفته باشیم چقد میتونه تو اخذ ویزای آمریکا و کانادا موثر باشه؟
  ممنون میشم زودتر پاسخ بدید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز تاثیر چندانی نداره
   چون به تازگی همه را با نام ارتش وارد می‌کنند و مشکلی از این بابت وجود نداره.

 12. مایا گفت:

  سلام من دانش اموزم پایه یازدهم انسانی و میخوام مهاجرت تحصیلی کنم ب کانادا فقط نمیدونم سطح زبانم باید چقد باشه و هزینه هاش چقده بد شمااز شرایط بورسیه هم چیزی میدونید؟ من سوالای زیادی دارم و اطلاعاتم کمه اگ میشه یه ایدی شماره ای بدین ک بشه چت کرد و ب سوالام جواب داده بشه

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز برای ارتباط با کارشناسان ما، لطفاً مشخصات خودتون را به صورت ایمیل به ایمیل nextabroadedu@gmail.com ارسال کنید، تا همکاران ما در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

 13. حسین صداقتی گفت:

  سلام ، به نظرتو برای مقطع کارشناسی ارشد بین مهندسی شیمی شریف و کامپیوتر علم و صنعت ، در خارج از ایران برای کدوم رشته راحت تر میشه بورس گرفت ؟ برای بورس گرفتن همه شرایط رو برابر در نظر بگیرن ( منظورم نمره ایلتس و معدل و … )و فقط تفاوت رو در رشته و دانشگاه در نظر بگیرید
  ممنونم برای راهنمایی هاتون به بچه ها

  • امیر ولی‌پور گفت:

   سلام دوست عزیز.
   با توجه به اینکه شما مبحوب بودن را پرسیدید، می‌توان گفت که محبوبیت هر دو رشته تقریباً در یک حد می‌باشه، البته نسبت به کشورها شرایط متفاوت است. با توجه به مباحث کاری می‌توان گفت که رشته کامیپوتر بهتر از رشته مهندسی شیمی است. چون می‌توان راحت‌تر مقاله ارائه داد و به طبع اون پذیرش گرفت.
   به طور کلی هر دو دانشگاه علم و صنعت و شریف جزء دانشگاه‌های معتبر ایران هستند و تفاوت چندانی با هم ندارند. البته در صورتی که مقصد شما کانادا است، دانشگاه شریف اعتبار بیشتری نسبت به علم و صنعت دارد.

 14. علی گفت:

  سلام. من ارشد مدیریت محیط زیست دانشگاه تهران رو با معدل ۱۷.۶۳ گذروندم و معدل دوران لیسانسم متاسفانه به دلیل مشکلاتی که اون زمان داشتم با ۱۲.۵۸ گذروندم. میخواستم بدونم اگر مقاله isi بدم و مدرک زبان ielts بگیرم. میتونم کانادا یا استرالیا ی دانشگاه خوب رشته مدیریت محیط زیست فاند تحصیلی بگیرم برای دکترا؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورت داشتن مقاله، می‌توان برای اخذ فول فاند استرالیا اقدام کرد. در صورتی که تمایل داشته باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه تاثیر معدل، مقاله و سایر موارد اطلاعات بیشتری را کسب کنید، می‌توانید به همکاران ما در نکست ابرود ایمیل کنید تا اطلاعات مورد نیاز شما در اسرع وقت براتون ارسال شود.

 15. zahra گفت:

  سلام،وقت بخیر….
  میخواستم بدونم برای مهاجرت به کره جنوبی بخوام از طریق ویزای کاری اقدام کنم،ولی جوری باشه که بعد از اینکه ساکن شدم بدنبال کار باشم…میشه یا نه؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای مهاجرت به کره جنوبی باید دعوت نامه داشته باشید.

 16. فائزه گفت:

  سلام
  من کارشناس مامایی هستم، از دانشگاه آزاد_دوسال طرح پیش رو دارم
  شرایط اینکه بتونم ارشدم رو در یکی از این کشورها بگیرم اینده ی کاریم و همچنین کسب اقامت برای کشورهای سوئد و استرالیا و کانادا، چطور هست؟
  همچنین برای رشته ی عمران چطور؟؟ مدرک پایان خدمت هم دارد

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به صورت رایگان برای آلمان و ایتالیا می‌توان اقدام کرد و با اجازه کار ۲۰ ساعت در هفته ولی اگر قصد ادامه تحصیل در سایر کشورها را دارید باید هزینه پرداخت کنید.

 17. حسین گفت:

  سلام خسته نباشید من ۲۳ سالمه ترک تحصیلی هستم الان دارم بزرگسالان یا همون شبانه میخونم که دیپلم بگیرم میخاستم بدونم برای ادامه تحصیلم میتونم اقدام کنم در المان یا نه ممنون

 18. S گفت:

  سلام من میخواستم بپرسم برای کسی که دیپلم تجربی با معدل بالای ۱۸ داره و مدرک دوره هلال احمر و مدرک ICDL و نمره بالا توی ازمون ایلتس و تاپیک زبان کره ای داشته باشه میتونه برای پزشکی دانشگاه های کره جنوبی یا داروسازی اقدام کنه ؟ کدوم رشته های حوضه تجربی بورسیه میشه ؟ممنون.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   رشته‌های پزشکی شامل بورسیه نمی‌شوند و برای تحصیل رایگان در رشته‌های پزشکی، لازم است علاوه بر نمره زبان خوب، باید معدل خوبی هم داشته باشید. گذراندن آزمون‌های ورودی اجباری است.

 19. آتی گفت:

  با سلام.میخواستم بپرسم شرایط پذیرش دانشجوی خارجی در دانشگاههای ایران چطوریه؟ چه مراحلی داره؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   بسته به نوع دانشگاه و از طریق پردیس های دانشگاهی و رشته های مورد تقاضا قابل انجام می باشد که عموما همراه با پرداخت شهریه می باشد.

 20. رضا گفت:

  سلام من ۱۶ سالمه و رشته علوم انسانی هستم و هنوز رشته دانشگاهی انتخاب نکردم میخاستم ببینم برای زندگی در اروپا ترجیحا فرانسه یا انگلیس چه رشته ای بازار کار خوبی دارد.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز پیشنهاد می‌کنیم که رشته مدیریت یا حسابداری را انتخاب کنید.

 21. سارا گفت:

  سلام من دارای دیپلم تجربی و مدرک کارشناسی پیوسته هستم آیا میشه در رشته‌ی پرستاری در خارج از کشور تحصیل کنم؟؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   جهت تحصیل در رشته پرستاریبه دیپلم تجربی، مدرک زبان معتبر لازم است. پرستاری در برخی از کشورها دارای آزمون ورودی است.

 22. بهناز گفت:

  سلام من ۲۰سالمه و امسال میخام باز کنکور بدم خواستم بدونم من اگ انسال دندونپزشکی بیارم میتونم معادلسازی کنم و کانادا ادامه تحصیل بدم؟و اینک هزینش چجوری میشه و چقد طول میکشه بعداز اقدام

 23. Franklin گفت:

  سلام

 24. نازنین گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من نامزدم فاند تحصیل دکترا کانادا گرفتن ، من ترم دو کارشناسی مهندسی از دانشگاه ازادم میخواستم بدونم منم میتونم از طریق ایشون لینک شم و ادامه تحصیلمو اونجا انجام بدم؟
  واینکه اگه میتونم اونجا ادامه تحصیل بدم توی دانشگاه همسرم میتونم ادامه تصیل بدم یا یجای دیگه باید رفت؟

  و ایمکه این دو ترمی ک اینجا خوندمو میشه کانادا معادل سازی کرد با باید از اول بخونم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   به صورت معمول معادل سازی قابل قبول نیست. بهترین حالت این است که شما ریز نمرات خود را همراه داشته باشید و در صورتی که به صورت همراه هم بروید، شاید بتوانید در دانشگاه مقصد مورد نظرتان ادامه تحصیل دهید، فقط این نکته را مد نظر داشته باشید که باید شرایط زبان و اخذ پذیرش را هم داشته باشید

 25. رها گفت:

  سلام وقتتان بخیر،
  من لیسانس حقوق دانشگاه پیام نوردارم و میخواهم برای ارشد دردانشگاههای آلمان پذیرش بگیرم.ضمن اینکه مدرک B1زبان آلمانی دارم ومقطع B2 هم گذراندم وفقط امتحانش رابزودی انجام خواهم داد.
  لطفا راهنمایی بفرمایید آیا پذیرش درمقطع ارشد رشته حقوق بین الملل مقدورمیباشد؟
  باتشکرازشما

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز شما می‌توانید با داشتن آیلتس ۷ پذیرش رایگان از دانشگاه‌های آلمان بگیرید. در صورتی هم که تمایل دارید تا در دانشگاه‌های آلمانی تحصیل کنید باید مدرک زبان b2 داشته باشید، هزینه اخذ مجوز و انجام کارهای پذیش ۱۵۰۰ یورو خواهد بود.

 26. تینا گفت:

  سلام خسته نباشید.
  من آلمانم و B1 دارم.
  لیسانس IT از دانشگاه علمی کاربردی،
  دیپلم ۱۱ ساله کار و دانش.
  امکانش هست برم کالج. بعد دامپزشکی بخونم؟
  مرکز مشاوره معتبر داخل آلمان معرفی میکنین؟

 27. تینا گفت:

  سلام خسته نباشید.
  من آلمانم و B1 دارم.
  لیسانس IT از دانشگاه علمی کاربردی،
  دیپلم ۱۱ ساله کار و دانش.
  امکانش هست برم کالج. بعد دامپزشکی بخونم؟
  مرکز مشاوره معتبر داخل آلمان که ایرانی باشه معرفی میکنین؟

 28. هادي گفت:

  سلام من ١٩سال دارم چون هنرستان الكترونيك خوندم بدون كنكور در دانشگاه دولتي قبول شدم در رشته ي مهندسي پزشكي الانم ترم يك دارم ميخونم
  براي رفتن به المان به نظر شما من از دانشگاه انصراف بدم برم براي گرفتن مدرك زبان الماني يا نه

 29. شایان فرامرزی گفت:

  سلام‌خسته نباشین ، من میخواستم بدای تحصیل پزشکی به ایتالیا برم و بورس شدن برام مهم هستش ، میشه درباره اینکه ایران خوندن بهتر هست یا ایتالیا بهم مشاوره بدید؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   سلام دوست عزیز
   چه مقطعی مد نظر شما است؟
   در حالت کلی تفاوت‌‌های ایران و ایتالیا را براتون عرض می‌کنیم، اگه نکته‌ای هم بود برامون بگید تا بیشتر راهنمایی کنیم.
   هزینه تحصیل و زندگی در ایران کمتر از ایتالیا است.
   مزیت تحصیل در ایتالیا در این است که شما بعد از تحصیل در ایتالیا نیازی به ارائه مدرک زبان مانند آیلتس و تافل نیست، چون به زبان انگلیسی ادامه تحصیل داده‌اید و راحت‌تر می‌توانید برای مقاطع بالاتر اقدام کنید.

 30. Hl گفت:

  سلام خسته نباشید.. چندتا سوال داشتم من ۱۸ سالمه و رشتم تجربیه…معدل دهم یازدهمم بالای ۱۹.۵ بوده.اگه امسال معدلم بالای ۱۹ یا ۱۹.۵ بشه میتونم برای تحصیل در فرانسه اقدام کنم؟ و به جز معدل چه شرایط دیگری رو باید داشته باشم؟ چطوری و چه زمانی میتونم اقدام کنم؟فرانسه بهتره یا المان از نظر شما ؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   برای تحصیل در فرانسه علاوه بر موارد دیگری که گفتین داشتن مدرک زبان فرانسوی ضروری است و باید در آزمون ورودی که مخصوص رشته‌های پزشکی است، شرکت کنید.
   با توجه به رشته شما، آلمان گزینه بهتری برای شما است.

 31. مهرسا گفت:

  با سلام میخواستم بدونم شرایط تحصیلی برای رشته پزشکی در خارج از کشور چیه و قیمت چقدره

  • امیر ولی‌پور گفت:

   سلام و وقت بخیر دوست عزیز
   لطفن اطلاعات بیشتری در مورد خودتون بیان کنید. لطفن رزومه تحصیلی و شرایط خود را به صورت ایمیل برای همکاران ما ارسال کنید، تا در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

 32. Mohi گفت:

  سلام من يازدهمم رشتمم معماريه فني حرفه ايي براي بورسيه روسيه با مدرك ديپلم بايد چه مداركي داشته باشم امكان پذير هست اصلا!؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز لطفن رزومه تحصیلی خودتان را برای همکاران ما ایمیل کنید، تا در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز شما باید دوره پادفک را بگذرونید که شهریه آن در حدود ۲ الی ۳ هزار دلار می‌شه و امکانش است تا همکاران ما در زمینه اخذ پذیرش شما را راهنمایی کنند. شرط گرفتن پذیرش برای آلمان، داشتن مدرک زبان آلمانی در سطح b1 است.

 33. Amir گفت:

  سلام من يك ساله ك روسيه پزشكي ميخونم ميخواستم ببينم بعد از دوسال اگر بخوام انتقالي بگيرم بيام المان شرايطش چطور هست بايد از صفر بخونم؟ يا ادامه تحصيل بدم؟

 34. amir گفت:

  سلام من يك ساله ك پزشكي روسيه ميخونم ميخواستم ببينم بعد از دوسال بخوام انتقالي بگيرم برم المان شرايطش چطوره؟ بايد از صفر بخونم؟ يا ادامه ميدم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   بلی دوست عزیز واحدهای شما معادل سازی خواهد شد ولی این نکته را مد نظر داشته باشید که باید در آزمون ورودی شرکت کنید.

 35. 박엘민 گفت:

  با سلام .من دانش اموز سال یازدهم تجربی هستم میخوام برای بورسیه به کره جنوبی اقدام کنم ولی هیچ آگاهی ندارم.اینکه اصلا رشته من بورسیه میده؟؟
  یا اگه نمیشه همین الان اقدام کنم برای رشته ریاضی (مهندسی خوب بورسیه میده کره).
  و اینکه یک سال وقت دارم تا پایان تحصیلم میخوام اگه واقعا شرایطشو پیدا کنم برای بعد سال آخرم برم کره ادامه تحصیل بدم.مدرک انگلیسی و تاپیک کره هم بگیرم.
  من رشته نینجا و تکواندو هم کار میکنم .اینا در بورسیه مهم نیستند درسته؟؟
  من عاشق رشته پزشکی تو کره هستم ولی هنر و موسیقی و خونندگیم خیلی دوست دارم‌.ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی درگیرشم.

 36. Hadi گفت:

  سلام من هفده سالمه و علاقه دارم به ادامه تحصیل در رشته پزشکی آیا امکان تحصیل رایگان یا بورسیه هست ؟؟؟ و سوال بعد اینکه آیا حتما باید در کنکور ایران پذیرفته شیم یا خیر ؟؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   جهت تحصیل رایگان در رشته پزشکی، شما باید اقدام به یادگیری زبان آلمانی بکنید و در آزمون‌های ورودی آن شرکت کنید.
   کنکور ایران ملاک نیست.

 37. مريم گفت:

  سلام
  من ٤٣ سالمه سكته مغزي كردم و فوق ديپلم كامپيوتر از دانشگاه ازاد دارم و مطلقه هستم ميخواستم براي كانادا اقدام كنم چجوري هست
  البته ميخوام ادامه تحصيل بدم مدرك كارداني رو قبول ميكنند يا بايد از ديپلم شروع كنم
  البته با پدر و مادرم ميخوام اقدام كنم براي كانادا
  ميشه لطفا جواب بديد؟ ممنون ميشم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز ما برای شما ۲ تا پیشنهاد داریم:
   ۱- برای دوره‌های کالج اقدام کنید: این دوره به عنوان مدرک دانشگاهی شناخته نمی‌شود ولی یک راه خوب و مطمئن برای ورود به کانادا است، این در صورتی است که شما تمکن مالی خوبی داشته باشید. در این حالت هم ویزای همراه نیز ممکن خواهد بود.
   ۲- اقدام برای لیسانس: در این روش هزینه‌های شما تقریباً دو برابر خواهد شد.

 38. علی گفت:

  سلام ببخشید میخواستم بدونم با داشتن مدرک لیسانس حقوق از دانشگاه ازاد میشه برای ارشد حقوق آلمان اقدام کرد ؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   سلام دوست عزیز
   صرف دانشگاه مهم نیست، بله شما می‌توانید با مدرک دانشگاه آزاد برای کشورهای دیگه مانند آلمان اقدام کنید. نکته‌ای که مهم است پارامترهای دیگه مانند زبان انگلیسی یا آلمانی و سایر موارد است که باید شرایط آن را اخذ کنید.

 39. علی عبدالوند گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  شرایط تحصیل در رشته تربیت بدنی در کشور های اروپایی چطوره و حدودا چقد هزینه نیاز داره؟!

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز شرایط برای رشته، مقطع و رزومه هر فرد متفاوت است. برای هر کشور هم متفاوت است. در صورتی که تمایل داشته باشید تا همکاران ما بیشتر شما را راهنمایی کنند، می‌توانید درخواست و رزومه تحصیلی خود را به همکاران ما از طریق ایمیل، ارسال کنید تا همکاران ما شما را در اسرع وقت راهنمایی کنند.

 40. سینا گفت:

  با سلام و خسته نباشید.
  من ۲۲ سالمه دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه گیلان، میخواستم برای تحصیل در خارج از کشور اقدام کنم.
  اول بگم سطح زبانم خوبه و دارم برای آیلتس میخونم و هر موقع بشه برای تحصیل میتونم مدرکشو بگیرم.
  در رابطه با معدل هم تا پایان کارشناسی بین ۱۵ تا ۱۶ میشه معدلم.
  نمرات دوران دیپلم هم اگه نیاز باشه تقریبا ۱۹.۵، ۲۰ هستش.
  اولویت یک کشور انگلیسی زبان هستش واسم و این که بورس باشه. توان مالی پرداخت هزینه رو ندارم.
  آیا فردی با مشخصات من شانسی واسه بورسیه تحصیلی داره؟ چون با توجه به مشکلات مالی نمیخوام مدرک زیان بگیرم بعد نتونم برم.
  سابقه کار هم ندارم.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز شما باید حداقل نمره آیلتس ۶ را کسب کنید و مدارک شما هم باید ترجمه بشوند.
   برای شما می‌توان برای آلمان اقدام کرد و پذیرش گرفت، شما می‌توانید در آلمان اجازه کار ۲۰ ساعت در هفته را داشته باشید.
   هم‌چنین می‌توان برای ایتالیا هم اقدام کرد و اینکه شانس اخذ فاند ایالتی ۵۰۰۰ یورویی را نیز دارید.
   در صورتی هم که تمایل داشته باشید تا در یک کشور انگلیسی زبان، برای مقطع کارشناسی ارشد اقدام کنید، یه خورده مشکل‌تر از گزینه‌هایی است که بیان کردیم.

 41. nasim گفت:

  سلام . من کارشناسی ارشد رشته مهندسی نرم افزار دارم دانشگاه علوم تحقیقات . معدل کارشناسیم ۱۷ و معدل ارشدم ۱۸ س ، مقاله هم دارم مینویسم . میخواستم ببینم برای دکترا بخوام اقدام کنم جایی ک هم هزینش کم باشه هم بتونم بورس تحصیلی بگیرم هم این که بعدش بتونم راحت جذب بازار کار بشم کجا رو پیشنهاد میدین؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز برای مفطع دکتری و اخذ فاند برای آن، شما نیاز به مقاله دارید. در صورت داشتن مقاله هم می‌توان برای کانادا یا استرالیا اقدام کرد. هم‌چنین می‌توان برای مستر مجدد با تحصیل رایگان و اجازه کار برای نروژ و آلمان هم می‌توان اقدام کرد. فقط باید این نکته را مد نظر داشته باشید که باید نمره زبان و رزومه خودتان که در آن مقاله اهمیت بسیاری دارد را باید تقویت کنید. در صورتی که تمایل داشته باشید، می‌توانید رزومه خودتان را برای همکاران ما ایمیل کنید تا آنها رزومه شما را بررسی کنند و در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

 42. سینا گفت:

  سلام
  من ۲۰ سالم هستش و مسلط به زبان انگلیسی هستم و آشنا به زبان آلمانی (A2). دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی دیداری و شنیداری دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی با نمرات بالا.
  مایلم تو رشته IT یا زبان هر کدوم که شرایطش بهتر باشه ادامه تحصیل بدم.حدود ۱۸۰۰۰$ هم پول دارم. چگونه و در کدوم کشور امکان گرفتن بورسیه و اخذ ویزای تحصیلی هست؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز برای کشور آلمان می‌توان با در داشتن زبان آلمانی b2 یا با پذیرش کالج دوره زبان، برای مقطع کارشناسی و برای رشته IT پذیرش با تحصیل رایگان را اخذ کرد. در صورتی که تمایل داشته باشید، می‌توانید مدارک و رزومه خودتان را برای همکاران ما ایمیل کنید تا آنها در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

 43. سونیا گفت:

  سلام من کارشناسی ارشد معماری آزاد تهران معدلم ۱۶.۸۰ سه تا مقاله ای اس آ دارم دوتا مدیریت پروژه هست زبانم اییلس ۷ متاهلم هستم میخوام دکترا مدیریت پروژه کانادا فاند بگیرم امکانش هست تغییر رشته؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   بلی دوست عزیز امکان تغییر رشته برای شما وجود دارد. با توجه به موارد کلی و نکاتی که بیان کردید، باید همکاران ما رزومه و مقالات شما را بیشتر مطالعه و بررسی کنند. با توجه به نکاتی که بیان کردید، خوشبختانه شانس خوبی برای اخذ فاند دارید.

 44. آرین گفت:

  سلام وقت بخیر . ببخشید بنده ۲۴ساله لیسانس روانشناسی دانشگاه آزاد با معدل ۱۹ و آیلتس۷ و دو مقاله بین المللی ( isi و اسکوپوس) و یک مقاله داخلی و نیز یک توصیه نامه از یکی از اساتید . آیا با این شرایط میتونم تو مقطع ارشد در رشته مدیریت بازاریابی در یکی از دانشگاه های کانادا و استرالیا فول فاند بگیرم؟؟ آیا از این جهت که روانشناسی و بازاریابی غیر مرتبط هستند برای فول فاند شانس دارم؟؟؟ ممنون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   اخذ پذیرش به صورت فول فاند برای مقطع کارشناسی ارشد، بسیار دشوار است. برای بررسی دقیق‌تر لطفن رزومه خودتان را برای همکاران ما ایمیل کنید، تا همکاران ما در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

 45. نازنین گفت:

  سلام من ۱۷ ساله رشته ریاضی رو میخونم میخواستم بدونم ک میشه برای دبیرستان یا دانشگاه اقدام کنم و اینکه با زبان انگلیسی آشنایی دارم میخوام به کشور آلمان بدم و واقعا هر چه سریعتر باید برم چقدر طول میکشه تا ویزا بیاد

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای شما می‌توان برای آلمان پذیرش گرفت، دوره یکساله کالج و سپس تحصیلی پذیرش گرفت. در صورتی که تمایل داشته باشید تا برای سفارت وقت بگیرید، همکاران ما می‌توانند شما را در این مورد راهنمایی و کمک کنند. برای شروع کار و ادامه مراحل در صورت تمایل می‌توانید نمرات دیپلم و مقطع تحصیلی خود را برای همکاران ما ارسال کنید.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز معذرت بابت تاخیر در جوابدهی
   در صورتی که تمایل داشته باشید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند، می توانید مراحل زیر را انجام دهید.
   – ارسال مدارک تحصیلی و شخصی‌تون به همکاران ما
   – اخذ پذیرش برای دوره کالج و سپس اخذ پذیرش از دانشگاه
   ۲ تا نکته مهم
   ۱- براساس رشته مد نظرتون و دیپلم شما، پذیرش صورت خواهد گرفت.
   ۲- سایر موارد مانند وقت سفارت و … توسط همکاران ما انجام خواهد گرفت.
   در صورتی که تمایل داشته باشید تا همکاران ما بیشتر شما را راهنمایی کنند، می‌توانید رزومه تحصیلی خود را به صورت ایمیل به همکاران ما ارسال کنید.

 46. نازنین گفت:

  لطفا راهنمایی کنید اول باید وقت بگیرم از سفارت یا کجا برم

 47. آرش گفت:

  سلام وقت شما بخیر
  من کارشناسی فناوری اطلاعات با معدل ۱۹ دارم از دانشگاه جامع علمی کاربردی و ارشد نرم افزار با معدل ۱۷ دارم از دانشگاه ازاد اسلامی.

  آیلتس ۶.۵ دارم. مداک مهارتی Lpic1 وLpic2 هم اخذ کردم.
  حدود ۱۲ هزار یورو هم تمکن مالی دارم.

  میبخشید من شانس پذیر از دانشگاه های کدام کشور هارو دارم؟

  امکان اخذ بورس تحصیلی از دانشگاه مکزیک چطور؟

  با تشکر فراوان

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   با توجه به اینکه دانشگاه‌های مکزیک بودجه محدودی دارند، عملاً اخذ پذیرش در آنها بسیار مشکل است و شما شانس خیلی کمی برای پذیرش دارید.
   در صورتی که تمایل داشته باشید تا برای دکتری اقدام کنید، باید شما رزومه پژوهشی خوبی داشته باشید که در این صورت می‌توان برای کانادا یا استرالیا برای فول فاند اقدام کرد. در صورتی که تمایل داشته باشید تا نظرات دقیق‌تر همکاران ما را جویا بشوید، می‌توانید رزومه خودتان را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید.
   در صورتی که تمایل داشته باشید تا برای مستر مجدد با تحصیل رایگان و اجازه کار برای آلمان و نروژ اقدام کنید، می‌توان برای شما پذیرش گرفت. در صورت تمایل از طریق ایمیل با همکاران ما در ارتباط باشید.

 48. Faeze گفت:

  سلام .
  ۲۳ سالمه و کارشناسیمو تو رشته بیولوژی تموم کردم
  مدرک زبان ندارم
  تو کدوم کشور میشه باارزان ترین و راحت ترین تحصیلو داشته باشم و مدرک زبان لازم نداشته باشه؟
  میشه پزشکی هم خوند؟
  ممکنه دراین زمینه راهنماییم کنین

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز در صورتی که تمایل داشته باشید تا در یک کشور کم هزینه و بدون داشتن نمره زبان تحصیل‌تون را ادامه بدین، کشور ترکیه یک گزینه عالی به شمار می‌آید. هزینه یک دوره ۶ ماهه به همراه اقامت و ویزای تحصیلی ۳۰۰۰ دلار خواهد بود که بعد از آن شما می‌توانید برای تحصیل در ترکیه اقدام کنید. در صورتی که تمایل داشته باشید، می‌توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

 49. الهام گفت:

  سلام جناب ببخشید من پایه یازدهم تجربی هستم با معدل۱۹.۵ از الان تصمیم گرفتم که برای بورسیه ترکیه شدن کارهایی رو انجام بدم من اصلا نمیدونم ازمونsat,yosیا تافل یا حالا هرچی رو کدومش ثبت نام کنم؟کی ثبت نام کنم؟و کدومش اهمیت بیشتر داره که مدرکش اثر بیشتری در قبولی داره ممنون میشم جواب بدین ?❤

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای شما آزمون YOS گزینه بهتری است، مدت زمان دوره ۶ ماه است که به همراه اقامت و ویزای تحصیلی است و هزینه آن ۳ هزار دلار است و زمان آن فروردین خواهد بود.

 50. زهره گفت:

  سلام وقتتون بخیر.
  من ۲۴ سالمه لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم با معدل کل۱۷ . حدود ۳ سال سابقه ی تدریس هم دارم. میخواستم بدونم امکان گرفتن بورسیه تحصیلی کامل از دانشگاه های ترکیه رو دارم ؟ چون از لحاظ مالی توان پرداخت شهریه رو ندارم و اینکه در صورت امکان اخذ بورسیه کامل میتونم اونجا کار کنم یا نه؟هدفم برای سال آینده هست و تو این مدت میخوام زبان ترکی رو بصورت فشرده آموزش ببینم.
  پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   با توجه به شرایطی که شما فرمودین، همکاران ما می‌توانند برای دانشگاه‌های ترکیه و آلمان با تحصیل رایگان اقدام کرد.

 51. سیمین گفت:

  سلام وقتتون بخیر.۲۸ سالمه و دکتری دامپزشکی از دانشگاه دولتی دارم و لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد..سابقه ی ۴سال کار بدون بیمه و ۲سال با بیمه در حیطه ی دامپزشکی دارم معدلم در رشته دامپزشکی۱۵/۰۸ و در رشته‌ی حقوق۱۷٫۷۰ هست و متاهلم…پایان نامه م با یکی از برترین اساتید ایران بوده…
  می‌خوام بدونم برا مهاجرت و فاند گرفتن کدوم کشور و کدوم رشته بهتره؟یعنی phd اقدام کنم یا مستر حقوق….و یا یک مستر جدید کلا…زبانم ۶ هست…ولی دارم برا بالابردن نمره و آزمون مجدد میخونم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز برای شما می‌توان برای ارشد حقوق اقدام کرد که برای نیاز به حداقل نمره ۶.۵ آیلتس دارید. یا می‌تواند برای مقطع لیسانس به زبان آلمان و تحصیل رایگان اقدام کرد.

 52. سارا گفت:

  سلام وقتتون بخیر،دانشجوی ترم ۴ پزشکی دانشگاه شهیدبهشتی هستم،تمایل دارم اگه امکانش باشه ادامه تحصیلم رو برای تخصص توی کشور آلمان بگذرونم،میخواستم اگه امکانش هست شما راهنمایی کنید که الان که فرصت دارم چه کارایی میتونم انجام بدم که احتمال پذیرشم بیشتر بشه؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز، شما برای اخذ پذیرش پزشکی از آلمان، باید در آزمون ورودی و مصاحبه شرکت کنید. این نکته را هم مد نظر داشته باشید که شما باید زبان آلمانی را هم داشته باشید.

 53. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید برا ثبت نام در دوره های زبان نروژی در کشور نروژ باید چطور اقدام کنیم و اینکه بعد از گزراندن دوره زبان نروژی میشه در مقطع لیسانس هر رشته ای اقدام کنیم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز شما باید در دوره کالج زبان ثبت‌نام کنید، تا بتوانید پذیرش بگیرید.

 54. مرضیه گفت:

  سلام وقتتون بخیر من معدل دیپلمم ۱۴/۴۴ و پیش دانشگاهی ۱۰/۱۶ بوده و حدودا ۱۰۰م بودجه دارم برای دانشگاه های رایگان مثل المان باتوجه به اینکه ۲۰ سالمه و دو سال هم بعد از پیش دانشگاهیی وقفه تحصیلی دارم امکانش هست که زبان المانی بخونم بهم پذیرش بدن؟ ممنون میشم جواب بدین

 55. مرضیه گفت:

  ممنون از پاسختون اگر تمکن مالیم حل بشه در مورد معدلم هم مشکل هستش؟ و اینکه باید حتما کنکور سراسری دانشگاه روزانه قبول شده باشیم؟ من ازاد قبول شدم ممنون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   نه دوست عزیز دانشگاه دولتی یا آزاد بودن زیاد مهم نیست.
   موارد مختلفی مانند نمره زبان، رزومه تحصیلی شما خیلی مهم‌تر از دانشگاه شما است. هر چند اگه در دانشگاه‌های معتبری مانند شریف یا تهران تحصیل کرده باشید، بهتر است.

 56. nika گفت:

  سلام من ١٨سالمه و ميخوام بورسيه بشم معدل دبيرستانمم بالاست ايا امريكا ميتونم بورس بشم؟اگه ميشه شرايطش چجوريه؟اگه نميشه كانادا چي ميشه شرايطشو بهم بگيد لطفا

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   نخیر امکان اخذ پورسیه تحصیلی به زبان انگلیسی برای شما نیست.
   شما می‌توانید برای کشور آلمان و زبان آلمانی اقدام کنید.
   هم‌چنین می‌توانید برای کانادا اقدام کنید. هزینه سالیانه کانادا ۱۰ الی ۲۰ هزار دلار خواهد بود.

 57. ... گفت:

  سلام،وقت بخیر
  پسر ۱۷ ساله ای هستم،برای تحصیلات دانشگاهی تمایل دارم که رشته داروسازی رو توی یکی از دانشگاه های کشور آلمان،انگلیس،ایتالیا یا روسیه ادامه بدم،تمکن مالی نسبتا خوبی دارم
  لطف میکنید راهنمایی کنید.
  درمورد شرایطش و این که چیکار لازمه بکنم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   شما برای پذیرش از آلمان باید زبان آلمانی بلد باشید و در آزمون ورودی شرکت کنید.
   تحصیل در انگلیس همراه با هزینه‌ای در حدود ۳۰ الی ۴۰ هزار دلار است.
   برای تحصیل در ایتالیا باید در آزمون ورودی شرکت کنید، هزینه پذیرش از ایتالیا ۲ هزار یورو است.
   هزینه تحصیل در روسیه سالیانه ۵ الی ۱۰ هزار دلار است و هزینه پذیرش از روسیه ۲ هزار یورو است.
   در صورتی که تمایل داشته باشید، همکاران ما شما را بیشتر در امر مهاجرت راهنمایی کنند، می‌توانید رزومه تحصیلی و درخواست خود را از طریق ایمیل به همکاران ما ارسال کنید.

 58. زینب گفت:

  sgسلام وقت بخیر من دانش اموزسال دوازدهم هستم رشته تجربی میخونم معدلم۱۶.۵هست وبه زبان استانبولی مسلط هستم ایاازکشورترکیه میتونم بورسیه بگیرم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   پذیرش برای رشته‌های پزشکی سخت است و آزمون ورودی دارد که می‌توانید در دوره‌های آمادگی شرکت کنید. در صورتی که تمایل داشته باشید می‌توان به همراه ویزا و اقامت و …. با ۳۰۰۰ دلار براتون پذیرش گرفت.

 59. Nazanin گفت:

  سلام خسته نباشید من ۱۵ سالمه و معدل ۱۹.۷۱ رو در اخرین کارنامم گرفتم. قصدم اینه که دبیرستان رو مهاجرت کنم.
  عموم فرانسه هستش ولی خب بقیه کشورا رو ترجیح میدم.
  کشوری هست که بشه با هزینه کم رفت؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدید:)

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   شما می‌توانید با هزینه کم برای ترکیه یا آلمان اقدام کنید ولی برای اخذ پذیرش از آلمان باید، تسلط کافی به زبان آلمانی داشته باشید.

 60. مریم گفت:

  سلام. من فارق التحصیل کارشناسی کتابداری و علوم اطلاعات هستم. ولی علاقه مندم در رشته فلسفه در یکی از دانشگاه های اروپا تحصیل کنم. ترجیحا رایگان یا شهریه پایین. و از سال ۹۲ که درسم تمام شده مشغول به کار خاصی نبودم. به تحصیل در اسپانیا علاقه دارم. پیشنهادی دارید؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای تحصیل در مقطع ارشد، نیاز به نمره زبان آیلتس ۶.۵ دارید، تحصیل نیمه رایگان با اجازه کار، با رشته مرتبط با لیسانس می‌شه براتون پذیرش گرفت. در صورت تمایل می‌توان برای ایتالیا یا اسپانیا اقدام کرد.

 61. Amir گفت:

  سلام خسته نباشید من الا در دانشگاه در حال تحصیل اموزش زبان اینگلیسی هستم و دارای مدرک تافل نیز میباشم میخاستم بدونم میشه برای ادامه تحصیل به امریکا رفت با ویزای تحصیلی و وقتی که وارد امریکا شدم درخواست اقامت بدهم و مقیم انجا شوم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   بلی امکان اخذ پذیرش برای شما وجود داره ولی شانس اخذ فاند برای شما کم می‌باشد و شما باید به صورت فاند اقدام کنید.

 62. محمدرضا گفت:

  سلام ببخشید من ۱۷ سال دارم معدل من ۱۷ هستش . رشته ریاضی هستم .میخواستم بدونم برای رفتن به آلمان مشاوره بگیرم.و برای بورسیه شدن در دانشگاه های صنعتی آلمان:(صنعتی مونیخ).(صنعتی برلین) چجوریه .اصلا میتونم بورسیه بشم. زبان انگلیسی آشنایی دارم .مهندسی مکانیک میخواستم برم یا برق خودرو.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   جهت تحصیل رایگان در مقطع لیسانس در آلمان باید، تسلط نسبی به زبان آلمانی یعنی در سطح b2 داشته باشد، البته می‌توانید وارد دوره کالج زبان شوید که هزینه خواهد داشت. در صورتی که تمایل دارید تا همکاران ما را شما در فرآیند اخذ پذیرش راهنمایی کنند و جهت بررسی دقیق‌تر رزومه شما، بهتر است رزومه‌تان را از طریق ایمیل ارسال کنید.

 63. س گفت:

  سلام من ۲۱سالمه …رشته ی حقوق خوندم تودانشگاه علمی کاربردی…لیسانس حقوق روترم بعدمیگیرم و ارشد رو حقوق بین الملل میخوام بخونم …از الان هم میخوام به زبانکده ثبت نام کنم و فشرده درس بخونم …به نظرتون میتونم در کانادا بورسیه بگیرم و اونجا ادامه تحصیل بدم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   در صورتی که شما نمره زبان و رزومه پژوهشی و تحصیلی مناسبی داشته باشید، شانس پذیرش شما بسیار بالا خواهد بود. باید این نکته را مد نظر داشته باشید که رقابت برای رشته شما بسیار بالا است.

 64. نگین گفت:

  سلام من ۱۹ ساله هستم و مجددا تصمیم دارم ایران کنکور بدم تا ۲.۳ سال اینده میخوام روی مدرک ایلتس تمرکز کنم اما نمیدونم واسه پذیرفته شدن توی رشته پزشکی کشور ترکیه بهتره یا ایتالیا از نظر مالی و همچنین سهل الورود بودنش هردوشون ازمون آیمت و یوس دارن بنظرتون برای کدومش خودم رو اماده کنم بهتر هست و واسه بورسیه چه کاری باید انجام بدم معدل دیپلمم هم ۱۸.۹۰ هست

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای رشته پزشکی ایتالیا گزینه بهتری نسبت به ترکیه است. این نکته را مد نظر داشته باشبد که نمره زبان بیشترین تاثیر را در فرآیند پذیرش شما ایفا می‌کند.

 65. کیوان گفت:

  سلام و خسته نباشید. من ۳۳ ساله و کارشناس ارشد عمران هستم. معدل لیسانس ۱۴.۳۹ و ارشد ۱۶.۷۵.
  ۲ مقاله ای اس ای ژورنال با ایمپیکت فکتور حدود ۱ و نمره آیلتس ۶.۵، می خواستم نظرتونو بدونم که من شانسی برای پذیرش دکترا با فاند در دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در این مقطع دارم و چه کشورهایی رو میشه براش اقدام کرد تا از خدمات شما بتونم استفاده کنم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما شانس اخذ پذیرش تحصیل رایگان یا فاند کامل برای استرالیا را دارید.
   در مورد کانادا هم شما شانس تحصیل رایگان را هم دارید.
   در صورتی که تمایل داشته باشید تا همکاران ما شما را بیشتر راهنمایی کنند، می‌توانید رزومه تحصیلی یا کاری خود را برای همکاران ما ارسال کنید.

 66. مبینا گفت:

  سلام من یازدهم انسانیم ومعدلم۱۹/۴۳میخام سال دیگه اقدام کنم واسه بورسیه ترکیه.میخاستم بدونم اگه معدل سال دیگموبالاترببرم چقدشانس قبولی دارم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   بلی شانس پذیرش با نمره بالاتر معدل افزایش پیدا می‌کنه.
   هربنه دوره برای اقامت و ویزای تحصیلی برای بورسیه ۳۰۰۰ دلار خواهد بود. در صورت تمایل می‌توانید رزومه تحصیلی خود را برای همکاران ما ایمیل کنید، تا در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

 67. دیانا گفت:

  سلام
  ببخشید چه رتبه های تجربی بورسیه میشن؟
  برای حقوق

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برخی از بورسیه دانشگاه‌های ایران شامل رتبه‌های تک رقمی می‌شود که هر دانشگاه شرایط مخصوص به خود را دارد.

 68. هانیه گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید من ۱۸سالمه شنیدم ایتالیا بورسیه تحصیلی میکند میخواستم ببینم به رشته مهندسی کامپیوتر بورسیه تعلق میگیره

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   بلی درست شنیده‌اید.
   ولی این نکته را مد نظر داشته باشید که باید بتوانید عدم تمکن مالی را نشان بدهید و نمرده دیپلم داشته باشید. البته تضمینی نیست.

 69. arian گفت:

  سلام من چند ماه ديگه ديپلم رياضي ميگيرم مدرك الماني b2 دارم
  ميخوام تو المان بازيگري و تئاتر بخونم
  تو ايرانم كار تئاتر و تلوزيون دارم شرايط ورود ب دانشگاه هنر برلين چطوريه بايد قبلش كالج برم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   با توجه به مدرک زبان شما، می‌توان برای تحصیل رایگان اقدام کرد. البته باید این نکته را مد نظر داشته باشید که باید دیپلم مرتبط داشته باشید.

 70. ائلمان گفت:

  من ۱۵ سالمه و در یکی از مدارس تیزهوشان درس میخونم. معدلم تو هفتم ۱۹.۸۶ و هشتم ۱۹.۹۳ هست. تو زبان هم تا یک سال به لول basic بزرگسالان میرسم.
  چطور میتونم قبل از سربازی از ایران مهاجرت کنم؟؟
  در ضمن کشور خاصی هم مد نظرم نیس ولی چون ترکم، زبان ترکی استانبولی هم خیلی خوب بلدم.
  لطفا راهنمایی کنید.
  مرسی

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای شما می‌توان با هزینه کم برای ترکیه اقدام کرد ولی اگر تمایل دارید برای کشورهای اروپایی اقدام کنید، هزینه آن کمی‌ بیشتر است. در صورت تمایل می‌توانید از طریق ایمیل با همکاران ما در ارتباط باشید.

 71. علي گفت:

  سلام جناب ۲ تا سوال خدمتتون داشتم اگه جواب بدین منت بر من میزارید یکی اینکه کره جنوبی کدام رشته های زبان خارجی رو بهتر بورسیه می کنه یا از طریق کدام زبان خارجی راحت می تونم ویزای کاری بگیرم و استخدام شم.

 72. علی گفت:

  سلام جناب ۲ تا سوال خدمتتون داشتم اگه جواب بدین منت بر من میزارید یکی اینکه کره جنوبی کدام رشته های زبان خارجی رو بهتر بورسیه می کنه یا از طریق کدام زبان خارجی راحت می تونم ویزای کاری بگیرم و استخدام شم.

 73. علی گفت:

  و آیا اگه بورسیه بشم باید هزینه ای پرداخت کنم یا نه به طور رایگان هم کره جنوبی بورسیه میکنه

 74. علی گفت:

  آیا کره جنوبی زبان چینی رو هم بورسیه می کنه تو رو خدا جواب بدین بحث یه عمر زندگیمه

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای شما می‌توان براساس مقطع تحصیلی و رزومه شما جواب داد که در صورت تمایل می‌توانید با همکاران ما در ارتباط باشید. البته این نکته را باید مد نظر داشته باشید که شما باید زبان کره‌‍ای بلد باشید.

 75. علی گفت:

  داداش فقط یک سوال دیگه که جواب ندادین فقط می خواستم بدونم کره جنوبی زبان چینی رو هم بورسیه می کنه و آیا اصلا به این زبان نیاز دارند.ممنون میشم جواب بدین?

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   نخیر کره جنوبی زبان چینی را بورسیه نمی‌کند و نیازی به این زبان ندارند.
   دوره‌ها در کره‌جنوبی به زبان‌های انگلیسی و کره‌ای هستند

 76. علی گفت:

  من زبان کره ای بلدم

 77. علی گفت:

  اگه هم خودتان اطلاعی از مسائل مهاجرت کاری یا بورسیه کره جنوبی ندارید منت بر من بزارید شماره یکی از همکارنتان که در این مسائل کره جنوبی وارده برای من بنویسید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   عالیه که زبان کره‌ای بلد هستید.
   لطفن درخواست خود را به ایمیل nextabroadedu@gmail.com ارسال کنید. همکاران ما می‌‎توانند شما را به صورت کامل راهنمایی کنند و در صورت نیاز به شما مشاوره‌های لازم را ارائه دهند.
   باز اگر کمکی خواستید، بنده در خدمت هستم.

 78. افرا گفت:

  سلام ٫من میخواستم بدونم ایا با ارشد حرکت اصلاحی واسیب شناسی امکان داره دکتری فیزیوتراپی در کانادا خوند؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   امکان اخذ پذیرش به صورت سلف فاند وجود داره، یعنی هیچ فاندی به شما تعلق نمی‌گیرد. فقط این نکته را مد نظر داشته باشید که اگر نمره زبان شما خوب باشه، امکان دریافت تخفیف شهریه وجود دارد.

 79. علی گفت:

  سلام
  کاردانی از دانشگاه ازاد و کارشناسی مدیریت از دانشگاه غیر انتفاعی دارم
  کارشناسی ارشد مدیریت دولتی از دانشگاه علامه طباطبایی
  و دومین کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی از دانشگاه تهران
  معدل حدود ۱۹
  یک مقاله isi
  ۳ مقاله داخلی علمی پژوهشی
  مدرک ایلتس هم دارم
  راستی دانشجوترم ۲ دکتری رشته مدیریت دانشگاه تهران هستم
  قصد اپلای برای یکی از سه کشور کانادا انگلستان یا آمریکا رو دارم .
  سربازی هم رفتم اما بیماری میگرن دارم و دارو مصرف میکنم ایا بیماری میگرن و مصرف دارو در روند اپلای مشکل ایجاد میکنه؟ و ایا برای تهیه دارو میگرن در کشور مقصد بیمه تعلق میگیره ؟
  ممنون از توجهتون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   در صورت تمایل برای شرایط اپلای شما، باید رزومه خودتان را به خصوص مقاله‌ها و نمره زبان خود را برای همکاران ما ایمیل کنید تا آنها بعد از بررسی؛ شما را راهنمایی کنند.
   در حالت کلی هم بیمه بستگی به دانشگاه مقصد دارد ولی در روند پذیرش تاثیر منفی ندارد.

 80. مهدیس گفت:

  سلام من ۱۸ سالمه دیپلم گرفتم با معدل ۱۸/۸۹میخوام در اتریش یا کانادا ادامه تحصیل بدم فرض اینکه اگر مدرک زبان تافل رو داشته باشم و در یک دانشگاه خوب درس بخونم و مقالات علمی بنویسم ایا شانس رفتن به کشور های اروپایی رو در شاخه روان شناسی دارم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   چرا که. امیدوارم که بتونید تمام مواردی را که بیان کردین را همه را عملی کنید. در صورتی که اینها را انجام بدین، شما قطعن شانس اخذ پذیرش رو دارین.

 81. مهدیس گفت:

  در ضمن رشتم علوم انسانیه

 82. فرزانه گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید.
  من ۱۹ سالمه میخاستم درباره چند رشته از محضرتون سوالاتی بپرسم.
  رشته های هتلداری
  مهندسی عمران
  مهندسی معماری یا معماری داخلی و دکوراسیون داخلی
  مهندسی فضای سبز
  مهندسی شهرسازی
  هر کدوم از این رشته ها بیشتر در کدوم کشور ها طرفدار بیشتری و پذیرش به صورت بورسیه رایگان دارند ؟
  در چه مقطع تحصیلی در هر کدوم از این رشته ها میتونم برای بورس اقدام کنم؟
  ایا موقعیت کاری و جای پیشرفت برای خانم ها و درامدزایی دارند؟
  میشه هم بورس گرفت هم اقامت؟
  من شنیدم که بعضی کشورا هم بورس میکنن هم اقامت رایگان میدن و مبلغی رو هم ماهانه به دانشجو پرداخت میکنن ،درمورد این رشته ها چطور هست؟
  اگه درمورد بازار کار این رشته ها در ایران هم اطلاعاتی دارید ممنون میشم پاسخ بدید.
  منتظر پاسخ شما هستم باتشکر

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   هر کدام از رشته‌ها که نام بردید، براساس نمره زبان شما، زبان تحصیلی و کشور مقصد شانس پذیرش با تحصیل رایگان را دارد. در بهترین شرایط فقط هزینه زندگی بر عهده خود شما خواهد بود.

 83. Amir گفت:

  سلام خسته نباشید
  من ۱۷ سال دارم و میخوام قبل از سال کنکور و سربازی بورس دانشگاه المان بگیرم و برم
  مدرک. B2 دارم ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم برای کارای گرفتن بورس
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 84. Amir گفت:

  سلام خسته نباشید
  من ۱۷ سال دارم و میخوام قبل از سال کنکور و سربازی بورس دانشگاه المان بگیرم و برم
  مدرک. B2 دارم ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم برای کارای گرفتن بورس
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   با توجه به اینکه اخذ پذیرش از دانشگاه‌های مختلف پروسه سخت و زمان بندی است، در صورتی که تمایل داشته باشید، می‌توانید از طریق ایمیل با همکاران ما در ارتباط باشید و آنها شما را در پروسه اخذ پذیرش کمک خواهند کرد و می‌توانند براساس رشته شما، براتون پذیرش بگیرند.

 85. میثم گفت:

  سلام خسته نباشید من ۱۹ سالمه و دانشگاه فرهنگیان قبول شدمه پزشکی هم قبول شدم ولی از بچگی علاقه ی خیلی زیادی به استادی داستم برای همین رفتم معلمی ولی میخام تو همین معلمی یه کاره ای بشم میخام توی یه دانشگاه خوب درس بخونم اگه لیسانس رو اینجا بگیرم ایا تربیت معلم اجازه میده من برم خارج یا باید ایران درس بدم ؟ بعدش شرایطش برای اینکه اونجا فوق لیسانس بگیرم چطور هستش مثل کشوری مثل لوکزامبورگ یا المان بعد هزینش چطوره ؟ بعد بعد اینکه درسم تمام شد میشه اونجا کار کنم یا اقامت بهم میدن ؟ راستی چطور میشه از اینجا کشور ایران بورسیه بهت بده برا خارج این چه شرایطی داره ؟ که با هزینه ی ایران باشه ؟ که خوده ایران بفرستت اونجا برای ادامه تحصیل
  ممنون میشم جواب بدید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای ادامه تحصیل در رشته فوق‌لیسانس، نیاز به زبان انگلیسی دارید. برای تدریس علاوه برای انگلیسی باید آلمانی هم بلد باشید. شرایط بورس داخل را هم باید از طریق سازمان آموزش و پرورش بپرسید. البته باید ۴ سال از استخدام شما گذشته باشد.

 86. wolf of word گفت:

  سلام من ۱۷ سالمه و میخوام به گرجستان برای تحصیل برم هزینه اش در سال چقدره و چه جوری باید اقدام کنم؟رشتمم تجربی هست و اینکه ترکیه بهتره یا گرجستان چون میخوام بعد از انجا اقامت المان را بگیرم.

 87. wolf of word گفت:

  من میخوام قبل کنکور برم کشوری که مدرکش ارزش داشته باشه تلاشم روی المانه هزینه تحصیل و زندگی در المان چقدره و چه طوری میتونم برای دوازدهم برم لطفا ادرس ایمیلتونو بدین من کلی سوال دارم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   اگر قصد ادامه تحصیل در آلمان را برای مقطع لیسانس داشته باشید، باید دارای مدرک آلمانی B2 داشته باشید. هزینه زندگی در آلمان به صورت ماهیانه ۵۰۰ الی ۱۰۰۰ یورو است و در صورتی که تمایل داشته باشید همکاران ما می‌توانند در اخذ پذیرش شما را راهنمایی و کمک کنند. در صورت تمایل می توانید رزومه تحصیلی و نمره زبان خود را از طریق ایمیل به همکاران ما ارسال کنید.

 88. حسین گفت:

  سلام عزیز ما یه سوال از شما داشتم کره جنوبی کدام رشته ها رو در مقطع فوق لیسانس راحتر و با احتمال ۹۰ درصد بورسیه میکنه.اگه میشه مرحمت بفرمایید بگید کره جنوبی کدام رشترو مخصوصا که از رشته های انسانی باشه عالیه کدوم رو به احتمال ۹۰ درصد بورسیه میکنه و نیاز داره و بورسیش هم تقریبا رایگانه

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   اصلاً بحث درصد و موارد مشابه نیست. در حالت کلی باید شما رزومه خوبی داشته باشید تا براساس رزومه‌تان برای مقطع و رشته‌ای که می‌خواهید، بررسی کرد و سپس براساس رزومه شما نظر داد.

 89. Nima گفت:

  سلام میبخشید مدارک تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی جهت تحصیل در کدام کشور های اروپایی و یا امریکا اعتبار دارد؟

 90. نوش آفرین زمانیان گفت:

  سلام. من ۱۹ سالمه و میخوام برای b.a و مهاجرت به انگلیس اقدام کنم. چند تا گزینه برای اقدام دارم ولی نیاز به ucas دارن. دربارش سرچ کردم ولی متوجه نشدم که چطور کار میکنه و فکر نکنم ویژگیهام تو معیارشون باشه. نزدیک ترین زمان درخواستم اول می هست و در حال جمع آوری مدارک و بررسی گزینه هام هستم. از وقتتون ممنون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   با توجه به اینکه شما از طریق ایمیل با همکاران ما در ارتباط بودید، آنها هم از طریق ایمیل شما را راهنمایی کردن.
   باز اگر نکته ای بود لطفن بگید.

 91. ترگل گفت:

  سلام خسته نباشین
  من ۲۰ سالمه و روانشناسی در دانشگاه غیرانتفاهی میخونم میخواستم ببینم میتونم بورسیه کامل برای ارشد روانشناسی بالینی توی کره جنوبی بگیرم؟ و چیکار کنم که شانسم بالا بره

  دوستمم میخواد از کارشناسی روانشناسی تغییر رشته بده میتونه ارشد نقاشی توی کره بخونه؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   معذرت بابت تاخیر در جواب
   برای تغییر رشته در ارشد، شرایط خیلی سختی حاکم است و تقریبن می‌شه گفت که غیر ممکنه.

 92. نرگس صنما گفت:

  چند تا سوال درباره اقامت و تحصیل از ایران به کانادا داشتم

 93. ... گفت:

  چند تا سوال درباره اقامت و تحصیل از ایران به کانادا داشتم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز در خدمت هستیم، می‌توانید سوالات خود را در اینجا یا در پست‌های مربوطه بپرسید.

 94. N گفت:

  سلام . چند تا سوال داشتم برا اقامت و تحصیل از ایران به کانادا

 95. سام گفت:

  سلام ببخشید من ۱۵ سالمه و کلاس هشتم هستم و استعداد بی نظیری تو علم کامپیوتر دارم و تاحالا یه بازی ساده نوشتم برای دانش آموزان ابتدایی که باعث میشه بتونن مفاهیم ریاضی رو بهتر درک کنن.نمرات مدرسه ام هم کامل ۲۰ هست.یک بار هم پژوهشگر برتر شهرستان شدم.
  یه آزمون آیلتس آنلاین هم دادم و ۶.۵ شدم.
  بنظرتون میتونم بعد دیپلم بورسیه بگیرم و به یه دانشگاه خوب توی کانادا یا آمریکا برم؟
  کانادا بهتر.
  تو هردوشون هم فامیل نزدیک داریم.
  ممنون میشم اگه جواب بدید.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   خوشحالیم که با این سن و سال، استعداد، توانایی و پشتکار بالایی دارید.
   پیرو ایمیل ارسال شما، همکاران ما جواب شما را از طریق ایمیل پاسخ دادن.
   باز اگه نکته‌ای بود، با ما در ارتباط باشید.

 96. گفت:

  سلام . من ۱۵ سالمه و میخوام سال آینده کلاس ۱۱ رو کانادا توی مدارس ایرانیش درس بخونم میخواستم ببینم میتونم پاسپورت و اقامت مستقل بگیرم چون با خانواده نمیخوام برم اونجا فامیل داریم. و اینکه هزینش چقدره ؟؟؟؟
  میشه لطف کنین جواب بدید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   در صورتی که شما زیر ۱۸ سال سن دارید، باید هنگام مهاجرت یکی از والدین همراه شما باشند.

 97. الهه گفت:

  سلام میخواستم بپرسم برای اقامت گرفتن در کره جنوبی بهتره چه رشته ای در دانشگاه بخونیم رشته انسانی هستم ایلتس هم دارم

 98. ترگل گفت:

  چرا جوابه منو ندادین! ؟!!!! همین بالا سوالاتمو پرسیدم!!!

 99. مرتضی گفت:

  سلام
  من ۴۰ سالم هست متاهل و یک فرزند دارم.
  با تحصیلات در رشته مدیریت و سابقه کار در زمینه مدیریت منابع انسانی به مدت ۱۵ سال در چه کشوری میتونم در همین زمینه شغل پدا کنم و با خانواده به آنجا مهاجرت کنم.

 100. مهدی قلندرلکی گفت:

  سلام
  من کلاس ده تجربی هستم و انگلیسی رو خیلی خوب بلدم میخواستم بدونم شرایط اینکه در کانادا بورسیه بگیرم چیه

 101. نیلوفر گفت:

  سلام وقت بخیر ….
  ۳۰ سال سن و در سال ۹۰ از رشته تربیت بدنی در مقطع کارشناسی با معدل ۱۵.۹۰ فارغ التحصیل شدم .. مدارک مربیگری درجه ۳ بدنسازی و والیبال دارم …
  اما فیلد کاری من کاملا متفاوت از رشته تحصیلی من هستش …
  ۳ سال تاسیسات ساختمانی با نرم افزار اتوکد کشیدم … و بعد از اون دوره طراحی داخلی به مدت ۲ سال در مدیریت صنعتی گذراندم با نمره ۹۸ دوره را به پایان رساندم ..۳ ماه در شرکت معماری مشغول به کار شدم که کلا پروژه های معماری خارجی (تورنتو و ایتالیا ) را انجام میداد …
  و ۴ سال هستش که در زمینه کارهای گرافیکی( طراحی کارت ویزیت , بروشور و مجله ) و معماری ( طراحی تجاری و مسکونی ) پروژه انجام میدم …
  و در حال حاضر برای ۲ پروژه علمی که زیر نظر دانشگاه UBC کانادا هستش طراحی گرافیکی انجام میدم
  مدارک نرم افزار اخذ شده در حال حاضر : ۳dsmax – autocad – ICDL -VRAY- photoshop
  حال سوال من این هستش با توجه به شرایطی که دارم آیا شانسی برای گرفتن اقامت کانادا دارم ؟
  برای ارشد معماری اقدام کنم؟ شامل بورسیه میشم ؟ یا از طریق جاب آفر اقدام گنم ؟
  سپاس از راهنمایی شما .

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   راحت‌ترین روش مهاجرت، مهاجرت تحصیلی می‌باشد ولی هزینه تحصیل را باید پرداخت کنید یا اینکه ارشد معماری یا کالج فنی را انتخاب کنید. در صورتی که تمایل داشته باشید تا همکاران ما بهتر شما را راهنمایی کنند، می‌توانید رزومه تحصیلی خودتان را از طریق ایمیل به همکاران ما ارسال کنید تا همکاران ما بعد از بررسی در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

 102. محمدرضا گفت:

  سلام محمد هستم ۱۷ ساله هستم میخواستم برای تحصیل رشته مهندسی مکانیک (مهندسی خودرو)به کشوری کم هزینه و بورسیه بالا اقدام کم وضعیت مالی مون کم متوسط هستش.(نه برای کشور های پرهزینه) معدل من هم ۱۷ هستش ممنون میشم هر چه سریعتر پاسخ بدین.
  ممنون از شما

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز

   در صورتی که مدرک B2 آلمانی را داشته باشید، همکاران ما می‌توانند در دریافت تحصیل رایگان شما را کمک کنند.

 103. بهاره گفت:

  سلام
  من ۲۳ سالمه و کارشناسی ناپیوسته حسابداری از دانشکده فنی دکتر شریعتی تهران دارم با معدل ۱۷.۸۵
  کاردانی ۱۸.۹۵
  برای مقطع ارشد در چه کشورهایی میتونم اقدام کنم که تحصیل رایگان داشته باشند..ممنون از راهنماییتون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   با توجه به شرایط شما می‌توان برای آلمان یا ایتالیا، برای مقطع ارشد و اجازه کار ۲۰ ساعت در هفته اقدام کرد و پذیرش گرفت. شما شانس دریافت بورسیه ۵۰۰۰ یورویی را هم دارید، فقط به شرطی که نمره حداقل ۶ آیلتس داشته باشید.

 104. بهاره زند گفت:

  سلام
  من ۲۳ سالمه و کارشناسی ناپیوسته حسابداری از دانشکده فنی دکتر شریعتی تهران دارم با معدل ۱۷.۸۵
  کاردانی ۱۸.۹۵
  برای مقطع ارشد در چه کشورهایی میتونم اقدام کنم که تحصیل رایگان داشته باشند..ممنون از راهنماییتون

 105. زهرا گفت:

  سلام من ۱۴ سالمه کلاس هشتمم و میخام بعد از تمام شدن دبیرستان به کره جنوبی برم برای بازیگر شدن در کره جنوبی باید به چه رشته ای برم و میتونم بورسیه بگیرم و آیا قبل از کنکور میتونم برم یا نه معدلم هم ۱۹/۱۴بود

 106. زهرا گفت:

  سلام من ۱۴ سالمه کلاس هشتمم و میخام بعد از تمام شدن دبیرستان به کره جنوبی برم برای بازیگر شدن در کره جنوبی باید به چه رشته ای برم و میتونم بورسیه بگیرم و آیا قبل از کنکور میتونم برم یا نه معدلم هم ۱۹/۱۴بود

 107. زهرا گفت:

  سلام من ۱۵ سالمه و کلاس هشتم ام میخوام بعد از دبیرستان برای ادامه تحصیل به کشور کره جنوبی برم و اونجا بازیگر بشم میخواستم بدونم قبل کنکور دادن میشه رفت و برای بازیگر شدن در کره جنوبی باید به چه رشته ای برم و میتونم بورسیه بگیرم ؟ ؟! معدلم هم ۱۹/۱۴بود و زبان کره ای هم تقریبا بلدم و سعی میکنم یاد بگیرم ممنون میشم اگه جواب بدید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   بهترین پیشنهاد ما اینکه به فکر زبان باشین و سعی کنید یه نمره خوب در آزمون‌های بین‌المللی زبان کسب کنید.

 108. فهیمه گفت:

  سلام من دخترم ۱۷سالشه و سال ۱۴۰۰کنکور تجربی میده اما میخواد تربیت بدنی بخونه و در عین حال تنیسور هم هست و میخواد تنیس رو ب صورت جدی دنبال کنه میخواستم بدونم برای گرفتن بورسیه تحصیلی برای رشته تربیت بدنی باید حتما مقام بین الملل داشته باشه یا مقام های کشوری هم قابل قبول هستند؟و اینکه شما برای این رشته چه کشورهایی رو پیشنهاد میکنید؟از نظر زبان هم آیلتس ۵.۵هست و معدلش هم سال قبل ۱۸.۶۴بود

  • امیر ولی‌پور گفت:

   سلام مادر فداکار
   برای بورس شدن فرزند دلبندتان باید دختر خانم‌تان مدال بین‌المللی داشته باشه تا بتونه ویزای تحصیلی دریافت کنه. یا اینکه می‌تواند با یاد گرفتن زبان آلمانی برای کشور آلمان اقدام کنه.

 109. زهرا گفت:

  سلام من سال سوم راهنمایی هستم میخوام پزشک بشم و مدرکه کره رو بگیرم بخاطر وضع مالیمون قصد دارم بورسیه کنم خودمو اما معدلم اومده ۱۹.۱۴ ولی اگه بتونم دبیرستانو بالا ببرم میشه بورسیه شم . با تشکر

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   خیلی خوبه که برای از الان به فکر ساختن آینده خودتون هستید.
   پیشنهاد ما اینه که با همین پشتکار و مداومت جلو برید و سعی کنید بعد از اخذ دیپلم‌تان اقدام کنید.

 110. Darya گفت:

  سلام آیا با معدل ۱۷ شانس قبولی بورسیه ترکیه هست؟ اگه کسی بورسیه رو بگیره و استفاده کنه، هیچ وقت نمیتونه خاک ترکیه رو برای زندگی ترک کنه؟ به طور کل وظایف فرد بورسیه شده در قبال دولت ترکیه چیه؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   بلی می‌توانید با معدل ۱۷ از ترکیه بورس بگیرید ولی نکته مهم اینکه شما برای چه مقطعی، چه رشته‌ای و برای دوره انگلیسی زبان یا ترکیه‌ای می‌خواهید برید.
   در مورد عدم خروج از کشور ترکیه هم، نه اینطوری نیست. شما می‌توانید به ایران رفت و آمد کنید.
   شما به عنوان فردی که بورسیه تحصیلی ترکیه را گرفتید، باید سعی کنید تا به تعهدات درسی خود عمل کنید و از لحاظ اخلاقی و رفتاری به عنوان یک دانشجو رفتار مناسبی داشته باشید.

 111. Fatemeh گفت:

  باسلام
  می خواستم بدونم رتبه های برتر کشور درمقطع کارشناسی می تونن بورسیه بشن؟

 112. صبا گفت:

  سلام خسته نباشیدمن دانشجوی معماری هستم قصد دارم برای تحصیل به کشور کره جنوبی برم ولی از مراحل وروندش که چیکار باید بکنم اطلاع کمی دارم اگه در این مورد کمکم کنید ممنون میشم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید، این است که نمره زبان مناسبی را کسب کنید و زمان ثبت‌نام دانشگاه مورد نظرتان را بررسی کنید.

 113. صبا گفت:

  سلام خسته نباشیدمن دانشجوی معماری هستم قصد دارم برای تحصیل به کشور کره جنوبی برم ولی از مراحل وروندش که چیکار باید بکنم اطلاع کمی دارم اگه در این مورد کمکم کنید ممنون میشم

 114. yyygggnnn گفت:

  سلام روزتون بخیر من در رشته بیوتکنولوژی دانشگاه غیرانتفاعی تحصیل میکنم
  میخواستم ببینم شرایط برای رفتن به دانشگاه بن آلمان چیه؟ چکار باید کنم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   در صورتی که شما بتوانید نمره ۶.۵ آیلتس را کسب کنید و معدل لیسانس شما بالای نمره ۱۵ باشه، همکاران ما می‌توانند شما را راهنمایی کنند تا پذیرش بگیرید.

 115. mlzd گفت:

  سلام من دانش آموز رشته ی تجربی هستم. مقطع راهنمایی و دبیرستانم رو در مدارس استعداد های درخشان(تیزهوشان) با معدل بالای ۱۹ گذراندم و تا یک ماه دیگر از دبیرستان فارغ التحصیل می شوم. در رزومه ی تحصیلی خود یک رتبه ی جهانی نیز دارم
  سوالم این هست که امکان بورسیه من شدن توسط ترکیه قبل از کنکور دادن در ایران امکان پذیر هست یا نه؟ اگر امکان پذیر نیست از چه سالی بعد از کنکور میتوان بورسیه ی تحصیلی ترکیه را اخذ کرد؟ و اینکه تا چه سقفی از مبلغ رو بورسیه میکنن و هزینه ای که هر ترم باید بپردازیم(بدون احتساب خورد و خوراک و جای خواب و …) چقدر هست؟

 116. Fatemeh گفت:

  باسلام
  آیا رتبه های یک کشوری در مقطع کاردانی هم می تونن بورسیه بشن ؟

 117. Ay.ra گفت:

  من دهم ریاضیم و معدلم هم بالای ۱۹ هستش و می خواستم برای لیسانس از کره جندبی بورسیه بگیرم و خودم هم عاشق رشته معماری هستم ولی باتوجه به این که معماری رو برا لیسانس بورسیه نمی کنه آیا می تونم لیسانس رو از زشته عمران بورس دولت بگیرم بعدش برا فوق لیسانس از طریق بورس استاد معماری بخونم تو کره؟؟و این که آیا عمران رو بورسیه می کنه؟
  لطفا جواب بدین؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای لیسانس بورس نمی‌کنند. در شرایط موجود بهترین گزینه پذیرش برای کالج آلمان است و سپس بورس آلمان است.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   کره جنوبی برای لیسانس بورس نمی‌کند، کشور آلمان یک گزینه بسیار عالی برای تحصیل می‌باشد. در صورتی که شما بتوانید در آزمون زبان آلمانی نمره مناسبی را کسب کنید ( B2 یا C1 )، می‌توانید در مقطع لیسانس به صورت رایگان تحصیل کنید. در غیر اینصورت باید وارد کالج شوید که هزینه آن سالیانه بین ۴ هزار تا ۱۰ هزار یورو است. در صورتی که تمایل داشته باشید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند، می‌توانید از طریق ایمیل با همکاران ما در ارتباط باشید.

 118. Yekta گفت:

  من دانش آموز پایه دهم هستم.قصد دارم جهت پایه گذاری ورود به دانشگاه های معتبر آمریکا، دوسال آخر دبیرستان رو در دبیرستان های خارج از کشور که میشود به راحتی ثبت نام کرد اقدام نمایم. ترجیحا با پایین ترین هزینه. من مدرک دیپلم زبان دارم و در زبان آلمانی هم سررشته دارم.ممنون میشم راهنمایی کنید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   ممنون که با ما مشورت می‌کنید.
   خیلی خوبه که دنبال علایق خود می‌روید. در ابتدا شاید برای شما سخت باشه، چون با مخالفت سرسخت خانواده خود مواجه هستید، ولی باید این نکته را مد نظر داشته باشید که شما باید به دنبال رویاهای خودتان بروید و چون این شغل شما است که تا آخر عمر به همراه شما است و باید از آن لذت ببرید. بهتر است تا با والدین خود صحبت تا آنها را به دنبال کردن رویای خودتون متقاعد کنید.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   اگه شما بتوانید مدرک B2 یا C1 را اخذ کنید، می‌توانید در مقطع لیسانس بورسیه تحصیلی بگیرید و به صورت رایگان اقدام به تحصیل کنید و شما همچنین می‌توانید در طول هفته ۲۰ ساعت کار دانشجویی داشته باشید و اگر نتوانید این نمره‌ها را کسب کنید، می‌توانید وارد کالج شوید و زبان آلمانی را فرا بگیرید و هزینه هر ساله کالج بین ۴ هزار تا ۱۰ هزار یورو است. در صورتی که تمایل داشته باشید تا همکاران ما شما را در این مسیر راهنمایی کنند، می‌توانید یک ایمیل به همکاران ما ارسال کنید و از آنها راهنمایی دریافت کنید.

 119. دلارام گفت:

  سلام من ۲۰ سالمه میخوام شرایط پناهندگی در آلمان رو بدونم
  فوق دیپلم دارم معدلم ۱۵ و خورده ای هستش فرقی نداره که از طریق درس برم یا … میشه لطفا راهنماییم کنید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   متاسفانه من و همکاران من شرایط پناهندگی را نمی‌دانیم.
   در صورت تمایل برای مهاجرت از طریق تحصیلی باید معدل خوب و نمره زبان قابل قبولی داشته باشید. تحصیل هم یا با هزینه خودتان است یا اینکه باید فاند بگیرید تا هزینه‌های شما توسط دانشگاه پوشش داده شود.

 120. غزل گفت:

  سلام با عرض خسته نباشيد بنده درحال تحصيل درمقطع كارشناسي رستهي مهندسي ماشين هاي صنايع غذايي در دانشگاه تهران هستم معدل بالاي ١٧ دارم . ميشه لطفا راهنماييم كنين كه براي تحصيل بين آلمان و ايناليا كدوم بهتر هست و چه شرايطي بايستي داشته باشم تا بتوانم فاند دريافت كنم ؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   امکان دریافت پذیرش برای مقطع کارشناسی ارشد، وجود دارد. به صورت تحصیل رایگان با اجازه کار می‌توان برای شما پذیرش گرفت. شما باید دارای نمره ۶ آیلتس باشید. با توجه به رشته شما، بهترین گزینه برای شما آلمان است.

 121. N گفت:

  با درود و وقت بخیر بنده کارشناس ارشد روانشناسی بالینی با معدل ۱۵ از دانشگاه آزاد و در حال نوشتن مقاله های علمی هستم و می خواستم بدونم برای بورسیه واجد شرایط کدوم کشور هستم ؟ و اگر بخوام بورسیه آلمان یا کانادا بشم، چه شرایطی لازم هست؟ و آیا مدرک ایران برای این کشورها قابل قبول هست؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   امکان دریافت بورس بستگی زیادی به مقالات و نمره زبان شما دارد. در رشته شما اخذ پذیرش بسیار رقابتی است.

 122. فاطمه گفت:

  سلام خواهش میکنم لطفا جواب بدین.من لیسانس زیست شناسی سلولی مولکولی با معدل۱۶هستم میخواستم برای بورس دولتی برای دانشگاه های کره جنوبی اقدام کنم.میشه لطفا راهنماییم کنید ؟؟؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   شما برای دریافت ویزای تحصیلی کره جنوبی باید نمره ۶.۵ آیلتس داشته باشید، در این صورت هم شما شانس ۳۰ % برای دریافت بورسیه خواهید داشت که این هم بسیار رقابتی است. برای ارشد بهترین گزینه آلمان است که شما می‌توانید با کسب نمره ۶.۵ می‌توانید علاوه بر دریافت بورسیه تحصیل رایگان، می‌توانید مجوز اجازه کار هفته‌ای ۲۰ ساعت را خواهید داشت.

 123. الیاقاسمی گفت:

  سلام خسته نباشین من دانشجوی سال سوم کارشناسی شهرسازی هستم و دانشگاهم رنک خوبی تو دانشگاهای این رشته داره .میخواستم بدونم چه کشوری مناسب ادامه تحصیلمه و تاقبل ارشد باید خارح شم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   در یکی از نوشته‌های سایت‌مان، همکار نویسنده ما به صورت مفصل در مورد شهرسازی نوشته است، لطفن این لینک را مطالعه کنید، باز اگر سوالی داشته باشید، با کمال میل جواب خواهیم داد.

 124. شمیسآ گفت:

  سلام من فارغ التحصیل سال ۹۲ با معدل۱۵/۹۳از دانشگاه دولتی هستم الان هم میخوام ارشد نقاشی سبک رئالیسم یا هایپررئالیسم در یکی از دانشگاه های فرانسه بخونم،دانشگاه هنر پاریس و سوربن مدنظرخودم هست،بورسیه داره این رشته؟توی این دانشگاه ها؟
  قبل از پاسخ از شما سپاسگزارم??

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   با توجه به اینکه اخذ بورسیه تحصیلی خیلی رقابت است و با توجه پایین بودن معدل شما، متاسفانه شانس اخذ بورسیه تحصیلی شما پایین است.

 125. محمد گفت:

  سلام خسته نباشيد
  من يك سالو نيمه خارج از كشورم و تو ايران قبل از اينكه مشمول بشم دانشگاه ثبت نام كردم ولي كلاساش رو نرفتم براي معافيت فقط
  الان ميخوام برگردم ايران برم دانشگاه سربازي نرم ايا ميشه كاري كرد كه سربازي نرم
  و اينكه مدرك كالج هم دارم ايا از روي مدرك كالج معافيت تحصيلي به بنده ميدهند ممنون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای یک مقطع تحصیلی یک بار معافیت تعلق می‌گیرد، در صورتی که در دانشگاه قبلی به عنوان دانشجو هستید، می‌توان اقدام کرد، در غیر اینصورت نه امکان پذیر نیست.

 126. avishan گفت:

  با سلام و عرض ادب. می خواستم ببینم آیا میشه کسی که رتبه ۱ کنکور ایران هس بدون امتحان در دانشگاه های خارجی تحصیل کنه؟ یا بورسیه بشه؟ اگه بله به کدوم کشور ها؟

 127. علی گفت:

  سلام
  من چند ماه دیگر لیسانس حقوق دریافت میکنم از دانشگاه آزاد
  قصد مهاجرت دارم
  کدام کشور مناسب من است؟

 128. کوثر گفت:

  سلام خسته نباشید من امسال دانش آموز کلاس دوازدهم هستم امسالم قراره کنکور انسانی بدم میخواستم بدونم اگه من امسال خوب درس بخونم و تو دانشگاه شهید بهشتی تهران دبیری ادبیات فارسی قبول شم میتونم برا ادامه تحصیل برم آمریکا زبان انگلیسیمم نسبتا خوبه با این شرایط میتونم برم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   پذیرش کنکور در ایران تاثیر چندانی در پروسه پذیرش شما ندرد، بهتر است برای مقطع کارشناسی ارشد اقدام کنید.

 129. Nazanin گفت:

  سلام.اپلای دانشگاه با مدرک دیپلم در کدام کشورها در رشته هنر امکان پذیر هست؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   شما می‌توانید برای کشورهای ایتالیا، فرانسه، ترکیه و آلمان اقدام کنید. در صورتی هم که تمایل داشته باشید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند، می‌توانید از طریق ایمیل با همکاران ما در ارتباط باشید.

 130. Delara گفت:

  سلام من دیپلم انسانی هستم که منتها میخوام برای کارشناسی گرافیک دانشگاه کره جنوبی اقدام کنم . منتها ریزنمرات من مال دروس انسانیه پس چه چیزی ملاک میشه ؟(اگر رزومم خیلی قوی باشه:برنده شدن توی مسابقات گرافیک جهانی یا رزومه ی کاری و مسلط به چند زبان) اونوقت میتونم موفق به گرفتن بورسیه شم؟ یا اینکه باید کارشناسی گرافیک برم که حتما ریزنمراتی داشته باشم؟

 131. هارلین گفت:

  سلام من ۱۸ سالمه میخواستم برای یکی از دانشگاه های المان اقدام کنم برای پزشکی کدوم دانشگاه های المان بهتر هستند؟ به غیر از المان کدوم کشورا برای تحصیل بهتر هستند؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   شما می‌توانید رنکینگ برترین دانشگاه‌ها را از رنکینگ QS چک کنید ولی باید این نکته را مد نظر داشته باشید که برای ورود به پزشکی آلمان، باید در آزمون ورودی شرکت کنید.

 132. Ay.ra گفت:

  ببخشید می تونم بپرسم کره جنوبی کدوم رشته های مهندسی رو برای لیسانس بورس دولت می کنه؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   کشور کره جنوبی برای رشته‌های مختلفی بورسیه دارند، رشته‌های مختلفی مانند کامپیوتر که وابسته به کسب امتیازهای مختلف مانند نمره‌ زبان، معدل شما است و باید به اینکه توجه کنید که بورسیه رایگان ندارد.

 133. کامران گفت:

  سلام و و عرض خسته نباشید. یک سوال داشتم. آیا برای تحصیل در مقطع دکترا و گرفتن پذیرش از دانشگاه های اروپایی در رشته روانشناسی ، داشتن مدرک فوق لیسانس دانشگاه آزاد براشون معتبر تره یا پیام نور؟ و آیا اصلا فرقی داره یا خیر؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   همه دانشگاه‌های ایران بعد از دانشگاه تهران، تفاوت چندانی با هم ندارند و امتیاز چندانی برای پذیرش شما محسوب نمی‌شوند.

 134. خانی گفت:

  سلام خواهش میکنم پاسخ بدین. من امسال انتخاب رشته دارم و میخوام برای کالج حتما برای هاروارد اپلای کنم . ایا میشه با دیپلم گرافیک از کارودانش اپلای کرد؟ اگرنه ک برم ریاضی لطفا جواب بدین وقت زیادی ندارم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   دانشگاه هاروارد ورودی و شرایط بسیار سختی دارد که فقط نمی‌توان با ریاضی و کاردانش اوکی کرد.
   بهترین کار اینکه شما بتونید از یه دانشگاه معتبر در ایران برای مقطع کارشناسی قبول شوید و سپس به یک دانشگاه معتبر خارجی برای ارشد بروید و برای دکترا برای هاوارد اقدام کنید.

 135. hana گفت:

  سلام
  من رشته ام انسانیه اما قصد تغیر رشته به کامپیوتر و یا معماری دارم
  کدوم یکی از این رشته ها را در کشور های المان ژاپن و یا کره بورسیه میکنن
  یا کدوم یکی بازار کار بیشتر و نیرو کار کمتری داره

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   شما برای اخذ پذیرش نیازی به مقاله در مقطع لیسانس ندارید. برای ادامه تحصیل در آلمان کافی است تا مدرک زبان آلمانی داشته باشید.

 136. علی گفت:

  با مدرک لیسانس حقوق کانادا امکان مهاجرت نیست؟

 137. علی گفت:

  کانادا امکان مهاجرت نیست با لیسانس حقوق؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   امکان اخذ سلف فاند برای مقطع کارشناسی ارشد حقوق وجود دارد، در صورتی که تمایل داشته باشید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند، لطفن از طریق ایمیل با همکاران ما در ارتباط باشید.

 138. k گفت:

  سلام
  من دهم انسانی ام قصد تغیر رشته به رشته کامپیوتر یا معماری را دارم
  برای کشور های المان و ژاپن یا کره جنوبی
  کدامیک از این رشته ها بازار کار خوبی دارن ؟ و امکان گرفتن بورسیه تحصیلی ؟

  و اینکه مقاله ای که برای گرفتن بورسیه جزو مدارک هست حتما باید مرتبط با رشته تحصیلی باشه؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   شما برای اخذ پذیرش نیازی به مقاله در مقطع لیسانس ندارید. برای ادامه تحصیل در آلمان کافی است تا مدرک زبان آلمانی داشته باشید.

 139. امیر گفت:

  سلام وقت بخیر من افسر نیرو انتظامی کار میکنم خواستم بدونم میتونم خارج از کشور هم سفر کنم ؟

 140. F m گفت:

  سلام من سال دهم هستم میخوام برای کارشناسی بورسیه ایران بشم بعد از اخذ مدرک کارشناسی میتونم بورسیه ژاپن دریافت کنم؟؟؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   با توجه به اینکه شما ۲ سال تا فارغ التحصیلی از مدرسه و حداقل ۴ سال برای کارشناسی دارید و در مجموع حداقل ۶ سال بعد دارید، از الان نمی‌توان به صورت دقیق در مورد ۶ سال بعد پیش بینی صحیحی داشت.

 141. فاطمه گفت:

  سلام من برای دریافت مدرک کارشناسی بورسیه ایران بشم میتونم بورسیه ژآپن دریافت کنم

 142. فاطمه گفت:

  سلام برادر می خواستم بدونم بعد از بورسیه شدن و رفتن به کشور مورد نظر و پس از ۱ سال تحصیل و گرفتن اقامت میشه خونه گرفت و در اون کشور زندگی کرد از دانشجویی که تو اونجا درس می خونه حمایت میشه مخصوصا کشورهایی مثل چین

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   خرید خانه معمولاً بعد از اتمام تحصیلات و حین کار می‌باشد. بورسیه‌های تحصیلی در حدی نیستند که به شما کمک کنند تا شما بتوانید خانه بخرید.

 143. بوگوم گفت:

  من میخواستم درباره ی مهاجرتم در کره از شما کمک بگیرم من ۱۳سالمه تهران زندگی میکنم

 144. مهرآفرین گفت:

  ببخشید من دانشجوی لیسانس معماری از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل هستم زبان انگلیسیم عالیه و فرانسمم خوب هستش معدلم ۱۶.۵۶ هست خواستم بدونم میتونم از کالج دانشگاهی لندن بورسیه تحصیلی بگیرم و کار همزمان با تحصیل در اونجا انجام بدم که هزینه هارو کاور کنه ممنون.

 145. مهرسوسبا گفت:

  ببخشید من دانشجوی لیسانس معماری از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل هستم زبان انگلیسیم عالیه و فرانسمم خوب هستش معدلم ۱۶.۵۶ هست خواستم بدونم میتونم از کالج دانشگاهی لندن بورسیه تحصیلی بگیرم و کار همزمان با تحصیل در اونجا انجام بدم که هزینه هارو کاور کنه ممنون.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   شما شانس اخذ پذیرش رایگان از آلمان، نروژ و ایتالیا را دارید ولی در صورتی که تمایل داشته باشد که از انگلیس بورسیه بگیرید، این بورسیه همراه با اخذ شهریه خواهد بود.

 146. یارا مرندي گفت:

  سلام خسته نباشید من کلاس دهم علوم انسانی هستم و میخواستم برای گرفتن بورسیه در مقطع فوق دیپلم رشته حقوق از همین الان اقدام کنم … میشه بگید معدل دیپلم باید تا چه حد باشه تا شانسم رو واسه گرفتن بورسیه افزایش بده و اینکه من توی همه درس ها نمره های خوبی دارم اما این وسط توی ریاضی خیلی مشکل دارم و همیشه نمره هام کم میشه میخواستم بدونم ضعیف بودنم توی ریاضی میتونه مشکلی واسه گرفتن بورسیه ترکیه ایجاد کنه ؟ ممنون میشم زودتر پاسخ بدین

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   این نکته را باید مد نظر داشته باشید که در حالت کلی مقطع فوق دیپلم نداریم و اینکه دریافت بورسیه در رشته حقوق بسیار سخت است.

 147. یارا مرندي گفت:

  سلام من سال دوازدهم علوم انسانی هستم و میخواستم بعد از گرفتن دیپلم بورسیه ترکیه در مقطع فوق دیپلم و رشته حقوق بگیرم فقط هم در کشور ترکیه … درس هایی که مربوط به رشته حقوق هست رو نمره هام خوبه اما توی ریاضی خیلی مشکل دارم ایا این میتونه مشکلی واسم ایجاد کنه؟

 148. فاطمه گفت:

  سلام همین رو به من بگید که اگه من از دانشگاه های ایران بورسیه بشم میتونم بورسیه ژاپن بگیرم؟؟؟؟
  الان انسال قانونش چجوریه توضیح بدید ممنون میشم….

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   این نکته را باید شما مد نظر داشته باشید که بورسیه داخل ایران با بورسیه سایر کشورهای دنیا متفاوت است.

 149. Fa.m گفت:

  سلام من مقیم ایران هستم و میخوام بدونم اتباع خارجه مقیم ایران باید برای بورسیه ژاپن در کجا اقدام کنند و شرایط برای ما در ایران چجوریه تو بشه بورسیه گرفت اصلا میشه بورسیه ژاپن گرفت??
  توضیح بدید ممنون از شما …..❤

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   در صورت کلی امکان دریافت بورسیه ژاپن وجود دارد، در صورتی که تمایل داشته باشید تا همکاران ما بتوانند شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند، پیشنهاد می‌کنم تا رزومه خود را از طریق ایمیل به همکاران ما ارسال کنید تا آنها در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

 150. Mah گفت:

  سلام من دانشجوی مدرک کارشناسی هستم و من مدرکم رو با بورسیه دانشگاه های ایران دریافت کردم میتونم بورسیه ژاپن بگیرم؟؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   شما به صورت خیلی کلی بیان کردین و بستگی به رزومه هر شخص دارد. در صورتی که تمایل داشته باشید تا همکاران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند، می‌توانید رزومه خودتان را از طریق ایمیل به همکاران ما ارسال کنید، همکاران ما بعد از بررسی دقیق رزومه شما، شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد.

 151. محمد کرمی گفت:

  من که ۳۴سالم هست و دوتا مدرک لیسانس ریاضی و پرستاری دارم و در حال حاضر حدود پنج سال هست سابقه کار و مشغول به کار در رشته پرستاری هستم میتونم پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا برای کالج در رشته جدید کنم؟آیا آفیسر به من ویزا میده؟ ممنون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   با توجه به شرایط سنی شما، ریسک پذیرش شما برای کانادا بالا خواهد بود، مگر اینکه که بخواهید برای مقطع ارشد اقدام کنید.

 152. Mah گفت:

  هرینه ایلتس اینقدر زیاده چجوری بپردازیم دیگر مدارک قبول نمیکند??
  برای زبان

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   بلی متاسفانه هزینه زبان آیلتس بسیار زیاد است و شما باید آن را پرداخت کنید. در حال حاضر آزمون‌های دیگری مانند PTE و دولینگو موجود است که البته باید چک کنید که آیا کشور یا دانشگاه مورد نظر شما این مدارک را قبول می‌کنند یا نه؟

 153. Mah گفت:

  سلام دانشجوی مدرک کارشناسیم و با بورسیه مدرکم رو گرفتم میتونم بورسیه ژاپن بگیرم؟؟؟؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   بلی امکان دریافت بورسیه نسبت به رشته‌تون وجود داره، ولی باید شرایط معدل و زبان را داشته باشید.

 154. هومن گفت:

  سلام من دانش آموز پایه دهم تجربی هستم و خواستم ببینم که آیا کنکور تاثیر چندانی تو اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا داره یا خیر؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   نخیر، نتیجه کنکور ایران تاثیری در اخذ پذیرش از دانشگاه‌های کانادا ندارد.

 155. مهسا گفت:

  سلام من لیسانس مکانیک دارم میخواستم ببینم این امکان وجود داره که برای یک دوره ۲ ساله کالج در کانادا در کورس کامپیوتر اقدام کنم و بعد از یک یا دو ترم بتونم از یک دانشگاه برای مستر کامپیوتر ساینس پذیرش بگیرم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   بلی امکانش است، بهترین پیشنهاد برای شما کشورهای اروپایی با تحصیل رایگان در رشته خودتان است.

 156. Sa گفت:

  سلام میخواستم بدونم شرایط سنی برای
  بورسیه کارشناسی معمولا تا چه سنی مورد قبوله در کشورهای مختلف ؟

 157. nazanin گفت:

  سلام میخواستم ببینم شرط های گرفتن بورسیه چیه و داشتن سهمیه جانبازی۵۰% توی گرفتن بورسیه تاثیری داره یا نه

 158. فاطمه گفت:

  سلام جناب برای بورسیه رشته زبان چینی در چین رزومه خوب برای بورسیه رایگان شامل چه مواردیه یعنی داخل رزومم باید چه چیزهایی خوب باشه میشه لطف کنید این موارد رو ذکر کنید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   مهم‌ترین پارامترها شامل معدل، نمره زبان و کار پژوهشی شما هستند که برای داشتن رزومه خوب و به طبع آن اخذ پذیرش کمک می‌کنند.

 159. فاطمه گفت:

  مثلا معدل مدرک کارشناسیم برای بورسیه چین باید بالای چند باشه

 160. ن.ا گفت:

  سلام روزتون بخیر
  ایا برای بورسیه در رشته حقوق در دانشگاه های فرانسه اهمیت داره از کدوم دانشگاه مدرک لیسانس گرفته شده؟ یا صرفا ریز نمرات وجود داره و اگر فقط ریز نمرات وجود دارد نمرات باید به چه صورت باشد؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای اخذ پذیرش ریز نمرات و تطبیق واحدها در رشته حقوق اهمیت دارد. دانشگاه لیسانس چندان در اخذ پذیرش اهمیت ندارد.

 161. فاطمه گفت:

  منظور شما از نمره زبان این است که مثلا نمره مدرک آیلست یا تافلت بالا باشه؟

 162. فاطمه گفت:

  برادر آیا درسته که برای بورسیه نیازمند به پول فراوان و پارتی هستی چون اکثر کسانی که برای بورسیه خارج از کشور اقدام کردن می گن که باید این دو تا رو داشته باشی بزارید راحت تر باهاتون صحبت کنم می گن این که می گن بورسیه رایگان سرکاریه و همش حرفه

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   اینطوری نیست. برای دریافت بورسیه و فاند تحصیلی شما باید دارای رزومه خوب تحصیلی داشته باشید. این رزومه هم شامل نمره خوب زبان، معدل خوب و در صورت امکان مقاله و فعالیت و بک گراند تحقیقاتی است.

 163. فاطمه گفت:

  برادر برای بورسیه زبان چینی در چین نوشته بود تصویر از مدرک زبان انگلیسی آیا برای بورسیه نیاز به یادگیری زبان انگلیسی داریم آیا ضروریه من نمی فهمم برای چی باید انگلیسی هم بلد باشیم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز معذرت بابت تاخیر در جواب
   بستگی به شرایط دانشگاه و بورسیه مورد نظر دارد. دوره مورد نظر شما انگلیسی است یا چینی؟ لطفاً لینک پذیرش و رزومه خودتان را ایمیل کنید تا به صورت کامل و دقیق توسط کارشناسان ما بررسی شوند و جواب دهند.

 164. فاطمه گفت:

  دومین سوال منظور از تجارب تحصیلی چیه و سومین سوال اینه که منظور از دستاورد پژوهشی این است که مثلا من در رابطه با موضوع دلخواهم به زبان چینی تحقیق کنم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   منظور از تجارب تحصیلی یعنی رزومه تحصیلی، معدل، مقاله، رشته زمینه کاری شما و اختراع و موارد مشابه است.

 165. فاطمه گفت:

  لطف کنید منت بزارید به تک تک سوالاتم جواب بدین

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   خوشحال هستیم که شما همراه ما هستید، نیازی به منت گذاشتن نیست. شما لطف می‌کنید که به سایت ما سر می‌زنید.

 166. سمی گفت:

  سلام من ۲۰ سالمه دیپلم با معدل ۱۳ دارم و میخوام در آلمان در مقطع کارشناسی رشته زبان انگلیسی تحصیل کنم و مقدار سرمایه ای هم که براش دارم ۱۰۰ میلیون هستش.آیا امکانش هست؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   صادقانه عرض کنیم که امکان تحصیل با شرایط شما وجود ندارد.

 167. فاطمه گفت:

  الو کسی نیست جواب بده

 168. فاطمه گفت:

  برادر یدونه سوالم میشه دو تا دیگه جواب نمیدینا

 169. حریر گفت:

  سلام خسته نباشید ،پسرم امسال سال دهم میره و بایدانتخاب رشته انجام بده دوست داره بره هنرستان و کامپیوتر بخونه و ما اقدام کردیم برای امریکا چون من خودم سیتیزن هستم میخواستم سوال کنم اگر کار پسرم یکسال دیگه درست بشه وکامپیوتر هنرستان بخونه اونجا براش مشکلی پیش نمیاد ،رشته های هنرستان رو قبول دارن؟

 170. Hawraa گفت:

  سلام لطف میکنید به سوالم پاسخ بدید ممنون میشم من ۹ سال پیش از راه دریایی استرالیا رفتم و اقامت دائم رو گرفتم ولی دو ساله که برگشتم ایران بخاطر بیماری پوستیم افسرده شدم و برگشتم ایران پاسپورت استرالیاییم باطل شد الان پشیمونم میخوام برگردم امیدی هست که برگردم ممنون میشم جواب بدید؟؟؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   متاسفانه نظر خاصی در این مورد نداریم و تخصصی در این زمینه نداریم.

 171. رضا گفت:

  سلام
  من رضا هستم و ۱۶ سالمه.
  میخواستم بپرسم برای اینکه بورسیه کشور ژاپن را بگیرم
  اینکه رتبه ۱ را در کنکور بدست بیارم
  میتونم به کشور ژاپن تحصیل کنم

 172. زهرا گفت:

  سلام من دانش اموز تيزهوشان هستم .براي پس از ديپلم قصد تحصيل پزشكى در اروپا (ترجيحًا فرانسه ) رو دارم
  أيا تيزهوشانى بودن من جهت أخذ پذيرش امتياز محسوب ميشود؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   متاسفانه تیزهوشان بودن، هیچ مزیتی برای مهاجرت تحصیلی محسوب نمی‌شود.

 173. امیر گفت:

  سلام. شرایط دندان پزشکی توی ایرلند چگونست و اینکه قبول شدن توی آزمونش آسونه یا ن؟! و اینکه بعدا اگ بخوام برای بقیه کشور به خصوص کانادا درخواست مهاجرت بدم مدرکش مورد پزیرش هست یا ن؟!

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   آزمون رقابتی و نمره زبان نیاز خواهد داشت. اعتبار دانشگاه هم دانشگاه به دانشگاه متفاوت است.

 174. میثم گفت:

  سلام خسته نباشید. میخواستم ببینم اگر طرف رتبه برتر کنکور ریاضی بشه رتبه ی دورقمی میشه همون سال قبل از اینکه بره دانشگاه بورسیه رایگان بگیره به شرطط دورقمی بودن کنکور سراسریش چون فک کنم هست اینطور ؟؟ بعدش ماله کدوم کشور ها هست ؟/ انگلستان با رتبه برتر بورسیه رایگان میده ؟/یا المان ؟؟ بعد خوابگاهش چطور هستش .میشه اونجا برای تامین هزینه ی زندگی رفت سرکار ؟ یعنی موسسه کار بهمون معرفی میکنه ؟ اقامتش چطور هست ؟ بعد از چند سال میشه خانوادمونو بیاریم پیش خودمون ؟ بعدش اونجا بعد از پایان دانشگاه میبرمون سرکار؟؟؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   چنین چیزی که شما می‌فرمایید، نیست. در صورتی که شما مدرک معتبر زبان آلمانی یا فرانسوی داشته باشید، امکان تحصیل رایگان در همان کشور و به همان زبان را خواهید داشت.

 175. روزبه گفت:

  با سلام.
  بنده ارشد ژنتیک و اصلاح نژاد دام از دانشگاه دولتی ( روزانه) دارم. دوتا مقاله معتبر isi و مدرک زبان و سابقه تدریس در دانشگاه و چند مورد مدارک علمی دیگه رو دارم. اما می خواستم ببینم امکانش هست برای مقطع دکتری ژنتیک پزشکی برای هر کشوری ک بود فرق نمیکنه، اقدام کنم؟؟
  مچکرم.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   بلی شما می‌توانید اقدام کنید.
   در صورت تمایل می‌توانید رزومه خودتان را از طریق ایمیل به همکاران ما ارسال کنید، همکاران ما در اسرع وقت رزومه شما را بررسی کرده و شما را راهنمایی خواهند کرد.

 176. M گفت:

  سلام خسته نباشید
  من کارشناسی حقوق دارم با معدل ۱۸
  میخواستم بدونم آیا میشه در کشور ترکیه یا استرالیا و یا گرجستان بورسیه بشم؟؟
  چه شرایطی لازم هست؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   امکان بورسیه برای مقطع ارشد در رشته شما تقریبا غیرممکن است.

 177. Zizi گفت:

  سلام من ۱۸سالمه میخوام از ایران برم هر جوری شده و در المان تحصیل کنم و واقعا نمیدونم چیکار کنم میشه راهنمایی کنید
  و چون پارسال هدفی نداشتم کنکور هیچی قبول نشدم الان میخوام بخونم واسه کنمور خارج از کشور ایا از این طریق میشه ؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   در صورتی که دارای مدرک زبان آلمانی باشید، می‌توان برای تحصیل رایگان اقدام کرد یا اینکه برای کالج زبان شما پذیرش گرفت. در صورتی که تمایل داشته باشید، همکاران ما می‌توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

 178. هانیه گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید برای رشته های فنی حرفه ای میشه بورسیه گرفت در مدارس کانادا اگه میشه گرفت هزینه کلش چقدر میشه ممنون میشم جواب بدین⁦☺️⁩

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   این نکته را مد نظر داشته باشید که دریافت بورسیه برای مقطع لیسانس بسیار سخت است، مگر اینکه زبان آلمانی، نروژی یا فرانسوی با مدرک مربوطه داشته باشید.

 179. Aylin honar گفت:

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من یه سوالی داشتم.من الان ۱۸ سالمه رو دوازدهم رشته تجربی و پشت کنکوری ۱۴۰۰ هستم میخواستم درباره رشته انتخابیم بپرسم.
  رشته هوشبری پیراپزشکی در خارج از کشور مقطع ارشد و دکترا دارد؟ اگر دارد چه کشور هایی هستند؟ مثلا ایران رشته هوشبری پیراپزشکی تا مقطع کارشناسی گرایش دارد و مقطع ارشد و دکترا ندارد اگر میشه در این زمینه منو راهنمایی کنید.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای رشته شما هم داره. مهم‌ترین نکته‌ای که باید مد نظر داشته باشید، تطبیق رشته کارشناسی شما است.

 180. شقایق گفت:

  سلام وقتتون بخیر من دیپلم تجربی با معدل بالای ۱۹ دارم میخواستم بدونم بورسیه رایگان برای پزشکی کره جنوبی وجود داره یا نه اخه شنیدم کره جنوبی فاند های فوق دیپلمرو دوسالی هست که برداشته درسته ؟

 181. شایان گفت:

  سلام من ۱۷سالمه و میخوام محاجرت کنم اما بین سه کشور مجارستان،دانمارکونروژ موندم اگه میشه راهنمایی کنید که کدامیک برای تحصیل و زندگی کشور بهتری هست.ممنون از شما

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   این مسئله بستگی به خیلی شرایط داره، برای نمونه معیارهای زندگی شما و البته شرایط و امتیازهای شما دارد. پیشنهاد من اینکه که یه فایل اکسل ایجاد کنید و اولویت‌های خودتان را مشخص کنید و به اونها وزن بدهید و براساس اون شاید بتونید کشور مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.
   این را هم در نظر داشته باشید که شما باید شرایط حضور در این کشورها را داشته باشید، شاید شرایط را بررسی کنید و متوجه بشوید که شرایط حضور در برخی از کشورها مثلاً دانمارک را ندارید.

 182. عیسی گفت:

  سلام و عرض خسته نباشید
  من ۱۷ساله هستم و امسال میرم کلاس دهم معدلم هم ۱۹.۱۷ هست ومیخوام رشته تجربی بخونم میخواستم بدونم من میتونم دبیرستان رو تو آلمان بخونم واگر میتونم شرایطش چطور هست ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

 183. الهام گفت:

  سلام و خسته نباشید
  من یه ترم دیگه لیسانسم رو میگیرم و رشته ی درسیم حقوقه
  معدلمم ۱۷ هست زبان انگلیسیم خوبه ولی مدرک ندارم کمی هم المانی میفهمم…
  من میخواسنم بدونم اگه بخام بورس بشم کدوم کشورا رشته ی منو میپذیرن؟؟؟
  و چه شرایطی باید داشته باشم
  لطفا راهنماییم کنین

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   در صورتی که شما نمره ۶.۵ آیلتس را داشته باشید، می‌توان برای شما برای مقطع ارشد پذیرش گرفت ولی این نکته را مد نظر داشته باشید که این تحصیل به صورت ۱۰۰ درصد رایگان نیست. در صورتی که تمایل داشته باشید تا همکاران ما، شما را در پروسه اخذ بورسیه راهنمایی و کمک کنند، می‌توانید درخواست خودتان را از طریق ایمیل به همکاران ما ارسال کنید.

 184. عاطفه گفت:

  سلام ی سوال داشتم.
  من کارشناسی گفتاردرمانی هستم از دانشگاه ایران و در حال حاضر بعد ۱۰سال کار ارشد روانشناسی کودکان استثنائی دانشگاه تهران قبول شدم و در حال انجام پایان نامه هستم.
  میخواستم بدونم با این شرایطم میتونم فاند ی کشور اروپایی رو بگیرم؟؟

 185. سارا گفت:

  سلام من دانشجوی معماری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل هستم ومیخواستم برای کارشناسی ارشد ویزای تحصیلی بگیرم و کار همزمان با تحصیل در اونجا انجام بدم که هزینه هارو کاور کنه ممکنه راهنمایی کنین کدوم کشور بهتره ممنون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   جسارتاً این سوال شما خیلی کلی است و پارامترهای زیادی در آن دخیل است. به عنوان مثال من کشورهای مختلفی مانند نروژ، هلند، بلژیک و … را دوست دارم، حتی کشور ترکیه ( یکی از دلایلی که ترکیه را دوست دارم، این است که من ترک هستم) و این انتخاب به خاطر علایق و توانایی‌های من صورت گرفته است. به نظرم انتخاب کشور یک مسئله شخصی است و بهترین فردی که می‌تونه به شما مشاوره بده، خود شما هستید، چون شما با علایق خودتان آشنا هستید ولی در مورد پیش‌نیازهای بورسیبه تحصیلی می‌تونم عرض کنم که مدرک زبان ( انگلیسی برای کشورهایی که دوره انگلیسی دارند و زبان مخصوص برای کشورهای دیگر مانند زبان آلمانی برای کشور آلمان ) نیاز است، البته این نکته را مد نظر داشته باشید که اخذ بورسیه تحصیلی برای ارشد یه خورده سخت‌تر است، چون فاند کمتری برای ارشد داریم.
   معدل بالا، داشتن مقاله امکان اخذ فاند شما را افزایش می‌دهد.

 186. Reza گفت:

  سلام من ۱۶سالمه.
  و در حال خواندن رشته تجربی هستم،وقصد دارم به دانشگاه اکسفورد بروم،چگونه میتوانم بورسیه این دانشگاه را برای رشته پزشکی دریافت کنم؟
  البته من معدلم در سال دهم ۱۹/۸بود و دروس تخصصی را با نمره کامل قبول شدم.باید چگونه یک درخواست بنویسم ،لطفا راهنماییم کنید

 187. Reza گفت:

  سسلام من دانش اموز سال دهم هستم در رشته تجربی و معدل سال دهمم ۱۹/۸بوده و قصد دارم در رشته پزشکی دانشگاه اکسفورد تحصیل کنم و مدرک ایلتس را هم خواهم گرفت،اما به دلیل وضعیت مالیم رفتن به این دانشگاه دشوار است،لطفا بگید که چطور میتوان بورسیه تحصیلی بگیرم.و برای ارسال در خواست چه چیزی بنویسم،و بگم که تا دوسال دیگر دیپلم خواهم گرفت

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   متاسفانه برای شما امکان پذیر نیست.
   چرا اینهمه عجله؟ لطفاً گام‌ها را آهسته و مرحله به مرحله پیش بروید. پیشنهاد من به عنوان یک دوست اینه که شما در مرحله اول سعی کنید تا با حداکثر تمرکز و معدل از مدرسه فارغ‌التحصیل شوید و در صورت امکان شروع به خواندن زبان کنید تا بتوانید مدرک زبان هم داشته باشید.
   هیچ دانشگاهی از الان برای ۲ سال بعد برای مقطع کارشناسی، شما را رزو نخواهد کرد.

 188. محمد گفت:

  سلام و خسته نباشید ، من دانش آموز پایه دهمم توی رشته تجربی ، دارم برای آزمون CAE آماده میشم ، معدل کل پایه دهمم ۱۹.۲۰ شد ،میخواستم بدونم میتونم برای دانشگاه های انگلستان ، آمریکا ، ایتالیا یا فرانسه برای رشته دندانپزشکی اقدام کنم ،و کدوم کشور بورسیه بهتری داره و با شرایط من سازگاری داره ؟
  ممنون میشم جواب بدید

 189. محمد گفت:

  البته نا گفته نمونه ، منظورم بعد از اتمام دبیرستانه

 190. آیلین گفت:

  سلام خسته نباشید.من ۱۸ سالمه و امسال قراره کنکور بدم رشته انسانی هستم و وضعیت تحصیلیم هم بد نیست..اطلاعات خیلی کمی دارم ولی مایلم در آینده اقامت تحصیلی بگیرم به نظرتون تو رشته ما چه رشته هایی بیشتر امکان پذیرش داره و تو کدوم کشور…حتی کشور های عربی هم راضیم…ولی با هزینه کم!!

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای داشتن تحصیل رایگان داشتن مدرک C1 آلمانی برای کشور آلمان و نروژ می‌‌تونه کمک کند.

 191. خسروی س گفت:

  سلام.ایا در صورت قبول شدن در رشته ی پزشکی دولتی در ایران؛ میشه بلافاصله بعد از قبولی یا با گذروندن دو سه ترم به یه کشور دیگه مهاجرت کرد و این رشته رو در اونجا ادامه داد؟ کنکور ایران مورد قبول کشور دیگه ای هست؟

 192. شاهرخ خزایی گفت:

  من نیروی ماهر هستم با ۴۳ سال سن در زمینه رنگ آمیزی اتومبیل فعالیت دارم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   با توجه به شرایط شما متاسفانه نمی‌توان پیشنهاد شغلی مناسبی را برای شما پیشنهاد داد.

 193. رهام گفت:

  سلام و عرض ادب
  بنده ۳۲ سال سن دارم و مدرک ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه غیرانتفاعی دارم اما تجربه کاری مرتبط با رشتم ندارم
  شغلم بازرگانی خارجی هست و زبانم بالاتر از متوسطه ولی ایلتس نگرفتم
  خواستم ببینم امیدی هست بتونم اقدام کنم برای کانادا و چه راهی رو پیشنهاد میکنید
  همینطور تمام سرمایه من و همسرم ۳۰۰ میلیون هست با این پول میشه مهاجرت کرد؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   با توجه به شرایط شما، کانادا همراه با شهریه خواهد بود. امکان مستر مجدد در اروپا برای شما وجود دارد و شانس کافی برای اخذ تحصیل رایگان دارید. در صورت تمایل می‌توانید رزومه خودتان را از طریق ایمیل به همکاران ما ارسال کنید، همکاران ما بعد از بررسی رزومه شما، در اسرع وقت شما را راهنمایی خواهند کرد و می‌توانند در پروسه اخذ ویزای تحصیلی و فاند شما را راهنمایی کنند .

 194. رها گفت:

  سلام خسته نباشید.من فعلا دانشجوی کارشناسی زیست سلولی ازدانشگاه غیرانتفاعی هستم . مدرک آیتلس هم دارم اگر برای کارشناسی ارشد بخوام بورسیه بگیرم چه کشورهایی هستن ک مناسب هستن برای رشته ی من و یا هزینه زندگی کمتره درانها؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   همکاران ما می‌توانند برای ارشد آلمان، ایتالیا یا نروژ برای شما اقدام کنند. برای این کار کافی است تا آیلتس ۶ داشته باشید و هزینه ماهیانه ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو اقدام کرد. در صورتی که تمایل داشته باشید، می‌توانید رزومه خودتان را از طریق ایمیل به همکاران ما ارسال کتید، تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 195. الهه گفت:

  سلام وقت بخیر من ۱۸ ساله و فارغ التحصیل با معدل ۱۹ رشته تجربی هستم میخوام بدونم برای من فول فاند پزشکی کره جنوبی وجودداره ؟

 196. شقایق گفت:

  سلام خسته نباشید
  قبلا هم سوالم رو مطرح کردم اما توجهی نکردید
  من ۱۸ سالمه و فارغ التحصیل رشته تجرب با معدل ۱۹ هستم میخواستم بدونم دانشگاه های کره جنوبی مثل
  سئول یا یانسی و… فول فاند برای پذیرش من در رشته پزشکی دارند یا نه و کلا نیازه چه مدارکی ذاشته باشم ؟؟؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   ما سعی کرده‌ایم تا تمام سوالات را جواب دهیم ولی اگر فراموش کردیم تا سوال شما را جواب دهیم، از این بابت عذرخواهی می‌کنیم.
   متاسفانه برای مقطع کارشناسی فول فاند امکانپذیر نیست.

 197. سهیلا گفت:

  سلام من کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی از دانشگاه آزاد هستم، می خواستم برای مقطع دکتری بورسیه تحصیلی کامل در کانادا بگیرم چون توان مالی ندارم.ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمایید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای دریافت فول فاند برای رشته شما، داشتن حداقل ۲ مقاله ایمپکتدار و معتبر و نمره زبان ۷ لازم است و بستگی به زمینه تحقیقات شما دارد.

 198. سهیلا گفت:

  ضمنا سطح زبانم در حد متوسط هستش، برای دکتری آیلتس چند لازمه؟ الان در کدام حیطه از روانشناسی بیشتر دانشجو می گیرند؟ بالینی یا نوروساینس یا کودک و نوجوان؟

 199. سارا گفت:

  سلام.وقت بخیر
  من لیسانس مهندسی برق از دانشگاه شهیدبهشتی دارم و در حال حاضر ارشد مدیریت در دانشگاه ازاد میخونم..میخواهم برای دکتری مدیریت اپلای کنم به نحوی که حتما فول فاد باشه…شما چه کشوری را پیشنهاد میدهید…اصلا امکانپذیر هست؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   در مورد فول فاند باید رزومه شما را بررسی کنیم. در صورتی که شما مقاله داشته باشید در مقطع ارشد، امکان دریافت فول فاند فراهم است.

 200. هدا گفت:

  سلام خسته نباشید
  من فوق لیسانس علوم کامپیوتر هستم. لیسانس وفوق لیسانسم دانشگاه دولتی بودم. ی مقاله دارم. ی پروژه تحقیقاتی کار کردم. همچنین ی چند جا دیگه هم کار کردم. توصیه نامه از استادام دارم. فقط مدرک زبان ندارم هنوز.
  به نظرتون باید برا کدوم کشور اقدام کنم؟ همچنین برای چین و کره جنوبی که عضو کشورهای اسیایی هستن نظرتون چیه برای رشته من؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   باید رزومه خودتان شامل معدل، مقالات و سوابق تحصیل و کارهای خود را برای همکاران ما ارسال کنید تا بررسی بشود. بعد از بررسی رزومه شما می‌توان برای دکترای یا ارشد مجدد برای کشورهای مختلف به صورت دقیق‌تر نظر داد.

 201. سهیلا گفت:

  ممنون از پاسخ گویی تون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   خواهش می‌کنم. خوشحال هستیم که دوستان خوبی مثل شما در کنار ما هستید. در مورد اپلای و ویزای دانشجویی اگه سوالی داشتید، با کمال میل آماده هستیم تا شما را راهنمایی کنیم.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   ممنون از شما بابت اعتماد و مراجعه به سایت ما.
   خوشحال می‌شویم تا سایت ما را به دوستان خودتان هم معرفی کنید.

 202. شیدا گفت:

  سلام ببخشید من ۱۷ سالمه رشتم انسانیه میخواستم بورسیه تحصیلی رایگان ترکیه بگیرم باید چه مدارکی داشته باشم و چطوری میتونم اقدام کنم و ایا این درسته که دانشگاه های ترکیه به کسایی که بورسیه رایگان دریافت کنن ماهانه حقوق میده؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 203. شهرزاد گفت:

  سلام وقت بخیر
  من ۲۸ سالمه کارشناسی تئاتر گرایش بازیگری خوندم میخواستم ببینم برای کدوم کشورها میتونم اقدام کنم و found کامل تحصیلی بگیرم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای رشته شما داشتن رزومه قوی، معدل خوب و نمره زبان بالا برای دریافت فاند بسیار مهمه و رشته شما دشواری‌های خاصی دارد. در صورت تمایل به ادامه تحصیل در ایتالیا یا آلمان می‌توان از همکاران ما راهنمایی گرفت. در صورتی که تمایل داشته باشید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند ( در پروسه اپلای ) کافی است تا رزومه خودتان را به صورت ایمیل به همکاران ما ارسال کنید، تا همکاران ما رزومه شما را مطالعه کرده و شما را راهنمایی کنند.

 204. ساماااااان گفت:

  سلام من از نظر علمی یه مقاله دارم و دانشگاه کارشناسی و ارشد هم یکی از بهترین دانشگاههای ایران خوندم.
  می‌خوام با همسرم کانادا یا اروپا بریم . و بعد اونجا من به صورت حضوری اپلای کنم توی دانشگاه‌ها.چون هنوز شهر و کشور محل اقامت قطعی نشده مجبورم صبر کنم و بعد اونجا حضوری اقدام کنم. خواستم ببینم در اینصورت با اینکه حضوری اپلای می‌کنم آیا باز هم مدرک زبان لازم هست ارایه بدم؟
  خیلی ممنون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   بلی مدرک زبان نیاز است و می‌توانید به صورت حضوری هم مراجعه کنید. البته این نکته را هم مد نظر داشته باشید که می‌توانید از طریق سایت‌‍شون هم اقدام کنید. در صورتی که تمایل داشته باشید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند، می‌توانید مدارک خودتان را به صورت ایمیل به همکاران ما ارسال کنید تا بعد از بررسی رزومه و کیس شما، شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی کنند.

 205. Nafis گفت:

  سلام من ۱۷ سالمه ومعدلم بالای ۱۶هستش ایا میتونم برای رشته پزشکی به اذربایجان-نخجوان برم ؟و بورسیه شد

 206. سینا گفت:

  سلام وقت بخیر
  من ۱۸ سال سن دارم و از سربازی معافم میخواستم بدونم شرایط ادامه تحصیل و اقامت برای رشته فنی‌حرفه‌ای (حسابداری)و(کامپیوتر) چیه؟ و کدوم کشور میتونم با کمترین هذینه مهاجرت کنم؟
  ممنون از سایت خوبتون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای افرادی که تمایل دارند تا با دیپلم اقدام کنند، برای رشته‌های غیرپزشکی، مدرک زبان آلمان یا فرانسه با سطح C1 برای اخذ بورسیه لازم است. در غیر اینصورت همراه با شهریه خواهد بود.

 207. کیمیا گفت:

  سلام برای پذیرش رشته شیمی در دانشگاه های المان ایا فقط داشتن دیپلم تجربی و مدرک زبان المانی در سزح b2 کافی است یا کهدحتما باید در ازمون سراسری علوم تجربی قبول شده باشم چون من کنکور هنر شرکت کرده ام

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   آزمون سراسری در ایران نتیجه پذیرش شما ندارد و شما باید اخذ پذیرش مدرک C1 داشته باشید.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   آزمون سراسری هیچ تاثیری در پذیرش شما ندارد، سفارت مدرک C1 می‌خواهد.

 208. کیمیا گفت:

  سلام برای پذیرش رشته شیمی در دانشگاه های المان ایا فقط داشتن دیپلم تجربی و مدرک زبان المانی در سزح b2 کافی است یا کهدحتما باید در ازمون سراسری علوم تجربی قبول شده باشم چون من کنکور هنر شرکت کرده ام
  معدل دیپلمم هم.بالای پونزده است

 209. ملیکاسادات گفت:

  سلام.دیپلم وگواهی پیش تجربی با معدل های ۱۷/۷۸و۱۶/۹۴و معدل کتبی ۱۵/۵۰دارم ۲۶ ساله.مدرک زبان ندارم ولی دارم برا ایلتس اماده میشم کشور چین برای پزشکی یا مهندسی بورسیه میده ؟و اگر خیر.احتمال پذیرش شدنم چقدره برای پزشکی

 210. مهران گفت:

  من ۳۶ سالمه و سال ۸۷ لیسناس نرم افزار گرفتم و تا الان مشغول کار تو زمینه رشته خودم و برنامه نویسی بودم و زبان انگلیسی و آلمانیم خوبه ولی برا مدرک زبان هنوز اقدام نکردم . میشه لطفا بهم بگین ایا با توجه به گپ تحصیلی که دارم آیا امکان تحصیل تو مقطع ارشد رشته خودمو تو خارج از کشور دارم یا نه ؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   براساس رزومه شما امکان اخذ پذیرش در رشته خودتان برای ارشد وجود دارد. با داشتن مدرک زبان حداقل ۶ آیلتس می‌توان برای شما اقدام کرد. در صورت تمایل همکاران ما می‌توانند شما را در این پروسه راهنمایی کنند. در صورت تمایل می‌توانید رزومه خودتان را از طریق ایمیل به همکاران ما ارسال کنید، همکاران ما بعد از بررسی رزومه شما، بهترین پیشنهاد را برای شما ارائه خواهند داد.

 211. Mohammadreza78 گفت:

  با سلام من میخواستم ۱۶ سالمه و رشته انسانی بعد معدل سال قبل هم شد ۱۸/۲۹ میخواستم بدونم برای دانشگاه در کانادا بورسیه تحصیلی رایگانه یا خودم پرداخت کنم ممنون میشم اگه جواب بدید بعد هزینه بورسیه هم چقده

 212. فرشید گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم آیا رتبه های برتر کنکور تجربی میتوانند بورسیه تحصیلی از آمریکا،کانادا یا اروپا بگیرند؟لطفا کامل توضیح دهید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   متاسفانه رتبه در کنکور ایران، هیچ تاثیر مثبتی در اخذ بورسیه شما ندارد.

 213. پگاه میانجی گفت:

  سلام وقتتون بخیر ، من فارغ التحصیل رشته زیست شناسی از دانشگاه علوم تحقیقات هستم الان میخوام برای ارشد اقدام کنم میخواستم ببینم
  رشته ژنتیک دانشگاه علوم تحقیقات برای پذیرش بهتر هست یا رشته هایی مثل نانوفناوری پزشکی یا بیوتکنولوژی پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ؟
  اگر من بخوام برای مقطع دکتری اقدام کنم کدوم مدرک و کدوم رشته بهتر است و کدوم کشور برای تعیین مقصد بهترین گزینه برای من هستش؟
  ممنون میشم جواب بدید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای ارشد برای اروپا می‌توان فاند تحصیلی دریافت کرد. برای دکتری هم ژنتیک می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

 214. S.samadzadeh گفت:

  سلام من ۱۹ هستم دیپلم تجربی دارم با معدل ۱۹ و تو مدرسه فرزانگان درس خوندم میخوام پزشکی بخونم ولی تو ایران قبول شدن یکم با وجود شرایط سخته برا همین می خوام جای دیگه بخونم اگر امکان داره راهنمایی کنید کجا میتونم پزشکی بخونم ؟!

 215. نازنین گفت:

  با سلام.
  من دانش اموز یازدهم رشته انسانی هستم و به زودی میتونم مدرک زبانم رو بگیرم. میخواستم بپرسم چه کشور هایی در مقطع لیسانس رشته هایی مثل تاریخ و یا روابط بین الملل بورس تحصیلی میدن؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز

   در صورتی که تمایل داشته باشید تا در مقطع کارشناسی تحصیل کنید، فقط می‌توانید با داشتن مدرک C1 زبان کشور مقصد، اقدام کرد. در صورتی که تمایل داشته باشید، همکاران ما می‌توانند شما را در اخذ بورسیه راهنمایی و کمک کنند.

 216. زهرا گفت:

  سلام ممنون برای خدماتتون میخواستم بپرسم شرایط بورسیه برای فارق التحصیل هنرستان فنی حرفه ای در رشته شبکه و نرم افزار در مقاطع مختلف چططور هست؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   شما باید مدرک زبان C1 را در یک زبان دیگر، به غیر از انگلیسی داشته باشید. به عنوان مثال کشورهای دیگر مانند آلمان و نروژ گزینه خوبی هستند که می‌توانید با استفاده از آموزش و کسب نمره C1 در زبان آلمانی، پذیرش رایگان را در کشورهای باکیفیتی مانند آلمان و نروژ کسب کنید.

 217. آیدا گفت:

  سلام خسته نباشید
  من ۱۵ سالمه و کلاس هشتم هستم، تافل نوجوان دارم و امسال هم معدلم ۲۰ بود، در دو رشته ورزشی والیبال و ووشو فعالیت میکنم و دارای مدرک ووشو هستم، قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارم، می خواستم بدونم میتونم بورسیه بشم

 218. ساجده گفت:

  سلام خسته نباشید
  من مدرک لیسانس در زمینه english linguistics از دانشگاه بین المللی انگلیسی زبان مالزی رو دارم (در حال حاضر سال اخر هستم) میخواستم ببینم برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای اروپا در مقطع فوق لیسانس احتیاج به ارائه ایلتس دارم؟؟چون در جایی خوندم با مدرک انگلیسی لیسانس احتیاج به ارائه ایلتس نیست

 219. ساجده گفت:

  سلام خسته نباشید
  من مدرک لیسانس در زمینه english linguistics از دانشگاه بین المللی انگلیسی زبان مالزی رو دارم (در حال حاضر سال اخر هستم) میخواستم ببینم برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای اروپا در مقطع فوق لیسانس احتیاج به ارائه ایلتس دارم؟؟چون در جایی خوندم با مدرک انگلیسی لیسانس احتیاج به ارائه ایلتس نیست

 220. ایدا گفت:

  سلام خسته نباشید من ۱۹ سالمه میخواستم بدونم میتونم برای دکترای جامعه شناسی به بلژیک برم؟و اینک چقدر احتمال داره که بتونم اونجا کار پیدا کنم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   پیشنهاد ما به شما این است که در مرحله اول دیپلم خودتان را با حداکثر نمره و تمرکز دریافت کنید، سپس در ایران اقدام به دریافت لیسانس کنید و سپس فوق لیسانس و در نهایت برای دکترا برای رشته و کشور مورد علاقه‌تان اقدام کنید. با توجه به اینکه تا آن زمان حداقل ۷-۸ سال زمان باقی مانده است و با توجه تغییر قوانین، بهتر است این مسیر را ادامه داده و در سال‌های آتی دوباره شرایط کار را بررسی کنید.

 221. Nashenas گفت:

  خسته نباشید میخواستم بدونم مدارس اسلواکی افراد زیر هجده سال رو برای دبیرستان میپذیرند و هزینه های زندگی در اسلواکی چقدر است؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   بلی به همراه والدین امکانپذیر است. در مورد هزینه هم شهر به شهر، رشته به رشته و البته نسبت به کیفیت زندگی خیلی متفاوت است و نمی‌توان به صورت واحد قیمتی را بیان کرد.

 222. اسرا گفت:

  سلام من دانش اموز دهم رشته گرافیک هستم میخواستم بدونم برای بورسیه ترکیه این ۳ سال رو باید چیکار کنم
  متولد ۸۳.۹.۱۹

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای دیپلم، مدرک زبان غیر انگلیسی برای بورسیه نیاز است. برای ترکیه هم امتیاز yos و sat بالای ۸۵ نیاز است. در صورتی که می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آزمون‌های yos و sat دریافت کنید، می‌توانید به لینک‌های ارائه شده، مراجعه کنید

 223. راشین گفت:

  سلام خسته نباشید،من ۱۹ سالمه معدل دیپلمم ۱۹ فارغ التحصیل مدرسه نمونه دولتی (نمیدونم این بدرد بخور هست یا نه…)بود،طراحی صنعتی عالی بلدم با کمی برنامه نویسی، میخاستم بدونم کدوم کشور برای اخذ بورسیه برای من مناسب هست. ممنون میشم راهنماییم کنید. با تشکر

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   کشور آلمان برای شما یک گزینه بسیار عالی به حساب می‌آید و برای اینکار نیاز دارید تا زبان آلمانی B2 داشته باشید.

 224. فاطمه گفت:

  سلام میخواستم بدونم که رتبه های برتر کنکور تجربی میتونن بورسیه رایگان بگیرن یانه؟ اگر میتونن بگیرن چه رتبه هایی؟ معدل دیپلم و پیش دانشگاهی باید حداقل چند باشه؟ واینکه در کدوم کشورها هنگام تحصیل میشه همزمان کار هم کرد؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   بورسیه دانشگاه‌های خارج از کشور ربطی به رتبه شما در کنکور ندارد. برای بورسیه شما باید مدرک زبان کشور مقصد را داشته باشید.
   این نکته را مد نظر داشته باشید که تحصیل در مقطع کارشناسی همراه با هزینه خواهد بود و با توجه به شرایط ارزی در ایران، هزینه تحصیل شما بسیار زیاد خواهد بود. برای اینکه بتوانید به صورت رایگان در کشورهای مختلفی مانند آلمان یا فرانسه یا نروژ که تحصیل رایگان است، تحصیل کنید باید مدرک زبان آلمانی یا فرانسوی داشته باشید.

 225. A گفت:

  سلام خسته نباشید .
  میخواستم ببینم شانسم طبق درصد برای اپلای کردن مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) برای کشور های استرالیا / فرانسه / و … چقدره ؟!

  ۱۶ سالم هست و شروع سال یازدهمم
  معدل دهمم ۱۷.۵۰ و در حال حاضر ایلتس ۷ دارم و دوره ی TTC (معلمی برای تدریس) هم مدرکشو گرفتم
  مدرک B2 فرانسه هم دارم و در حال حاضر برنامه نویسی هم میکنم و ۵ ؛ ۶ تا پروژه خوب هم دارم رو پروفایلم(GitHub)

  و در ضمن میخواستم ببینم تاثیری داره روی اپلای این پروفایل
  و اصن بحث سربازی چه ؟!!!ممنون بابت کمکتون 🙂

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   شما باید مدرک B1 آلمانی یا فرانسوی داشته باشید تا بتوانید برای کشورهای مختلفی مانند آلمان یا فرانسه اقدام کنید. این نکته را مد نظر داشته باشید که تحصیل در مقطع کارشناسی همراه با هزینه خواهد بود و با توجه به شرایط ارزی در ایران، هزینه تحصیل شما بسیار زیاد خواهد بود. برای اینکه بتوانید به صورت رایگان در کشورهای مختلفی مانند آلمان یا فرانسه یا نروژ که تحصیل رایگان است، تحصیل کنید باید مدرک زبان آلمانی یا فرانسوی داشته باشید.

 226. محمد گفت:

  سلام من ۱۹سال سن دارم دیپلم تجربی می خواستم در خارج کشور در دانشگاه پلیس وارد بشوم هر کشوری که شد فقط دانشگاه پلیس

 227. محمد گفت:

  سلام من ۱۹سال سن دارم دیپلم تجربی می خواستم در خارج کشور وارد دانشگاه پلیس بشم هر کشوری که شد فقط دانشگاه پلیس ممنون اگر جواب بدید

 228. کوثر گفت:

  سلام وقت بخیر
  میخاستم بدونم واسه اینک در خارج از کشور بورسیه بشم درحالی ک مدرک ارشدم از دانشگاه تهران باشه،فرقی بین شبانه و روزانه هست!؟یعنی برایه دانشگاه مقصدم مهمه ک من کدوم نوبت بودم یا نع فقط خود دانشگام مهمه!؟

 229. amir گفت:

  سلام من به پایه یازدهم میروم ۱۷ سال دارم میخوام قبل کنکوراز ایران برم ترجیحا پایه دوازدهم را در خارج از کشور بخوانم.کشور های مد نظرم استرالیا است چون یه فامیل دور دارم در انجا..یا المان هم همینطور…دیپلم زبان رو از اموزشگاه های توی شهرمون گرفتم..معدل های سال راهنماییم همه بالای۱۹/۵ بودن دهم هم ۱۹ بود .امسال قصد دارم در المپیاد شرکت کنم و میتونم مقام استان رو بیارم..وشاید تا اخر سال یه ثبت اختراع هم بکنم…بدون حساب کردن المپیاد و اختراع میتونم بورسیه بشم …یادم رفت بگم در رشته ریاضی هستم..و اگه بخوام به استرالیا برم ..کارهای اولیه ای که باید بکنم چیه.؟ لطفا راهنمایی کنین چون به غیر ریاضی من علاقه زیادی به دامپروری دارم و استرالیا خیلی خوبه..درضمن مدرک و مجوز بهره برداری مرغ هم دارم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   این نکته را مد نظر داشته باشید که برای استرالیا هزینه تحصیل سالیانه ۳۰ هزار دلار خواهد بود و باید زیر ۱۸ سال باشید.

 230. Niuosha گفت:

  سلام من ۱۹ سالمه در مدرسه تیزهوشان درس خوندم برای سال دوازدهم دو تا از دروس اختصاصی رو به دلیل موجه غیبت داشتم مریض بودم و گواهی هم دادم و در شهریور امتحان دادم قبول شدم معدل کلم ۱۶.۴۵ شده من با این معدل میتونم در کانادا ویزای تحصیلی بگیرم ؟ باید ایلتس چند بگیرم ؟ امکان هست به این دلیل ریجکت شم؟

 231. امیر گفت:

  سلام من ۲۴ سالمه و سال آخر دانشگاهم هست میشه آیا میشه بدون مدرک دانشگاه و فقط با مدرک آیلتس به آلمان مهاجرت کرد
  ممنون

 232. نگین گفت:

  سلام وقت بخیر
  من همسرم رتبه یک کشور در سال ۹۷در رشته حقوق هستند و هر سه رشته یعنی وکالت سردفتری و قضاوت قبول شدن و کارشناسی و ارشد از دانشگاهای دولتی گرفتن اما تصمیم قطعی برای انتخاب نگرفتن ما قصد ادامه تحصیل داریم و خودم هم در رشته حقوق و مدرس زبان انگلیسی هستم
  ایا این ها رزومه برای مهاجرت ما بوجود میارن؟و ایا ما میتونیم برای مهاجرت و تحصیل اقدام کنیم؟برای اینک بتونیم راحت تر برای مهاجرت و ادامه تحصیل اقدام کنیم کدوم یکی از این سه رشته مناسب هستند؟
  باتشکر از پاسخ شما?

 233. نگین گفت:

  سلام وقت بخیر من مدرس زبان و فارغ التحصیل رشته حقوق در دانشگاه ازاد چالوس هستم و همسرم رتبه یک ازمون وکالت و قضاوت و سردفتری در کشور هستند و فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه دولتی بابلسر و در حال حاضر دانشجوری دانشگاه دولتی گیلان هستن همسر من در حال حاضر هیچکدوم از سه رشته رو انتخاب نکردن و ما تصمیم گرفتیم برای ادامه تحصیل و مهاجرت اقدام کنیم بنظر شما این ها رزومه ما برای تحصیل در خارج از ایران محسوب میشن؟و اینک برای رفتن به خارج از ایران همسرم کدوم شغل رو برن ما راحتتر میتونیم برای مهاجرت و تحصیل اقدام کنیم ؟وکالت یا سردفتری؟؟ممنون میشم راه

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   در صورتی که مقاله و نمره زبان بالا داشته باشید، شانس پذیرش و شانس تحصیل رایگان دارند.

 234. Erfan گفت:

  سلام
  اگر کسی برای رشته ی دندانپزشکی کلا بخواد برای ادامه تحصیل و از اول در دانشگاه کشور روسیه تحصیل کنه چه شرایطی رو باید داشته باشه ؟ و از کجا باید اقدام کنه و چیکار باید کنه ؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید?

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   شما باید در روسیه دوره پادفیک را بگذرانید. دانشگاه‌ها برای رشته‌های پزشکی پولی هستند و شهریه ۵ الی ۱۰ هزار دلاری دارند.

 235. Erfan گفت:

  استاد از کجا باید پیگیری کنم این موضوع رو ؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   می‌توانید با جستجو در گوگل به زبان فارسی یا انگلیسی اطلاعات بیشتری را کسب کنید. در صورتی که سوالی داشته باشید، خوشحال می‌شویم که شما را راهنمایی کنیم.

 236. نیلوفر گفت:

  سلام من ۲۹ سالمه ….آخرین مدرکم دیپلمه…در حال یادگیری زبان کره ای و زبان انگلیسی هستم تا مدرک زبان و بگیرم بین کشور کره و کشورهای اروپایی چقدر شانس دارم که ادامه تحصیل بدم؟ با نمره بالا مدرک زبان میتونم یا کره ای بلد باشم میتونم کره درس بخونم؟ میتونم لیسانس بگیرم با لیسانس برم؟ چی بهتره انجام بدم …

 237. سعیده گفت:

  سلام….ببخشید من واسه بورسیه ترکیه امسال میخام شرکت کنم و دیپلم تجربی هم دارم و مدرسه تیزهوشانم درس خوندم…میشه راهنمایی کنید که چی نیاز دارم برای بورسیه….و یکی از رشته های خوب میخام بورسیه بشم حالا پیراپزشکی یا مهندسی فرق نمیکنه

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   داشتن نمره ۸۵ آزمون sat و نمره زبان به شما کمک قابل توجهی خواهد کرد. در صورتی که تمایل داشته باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد آزمون sat کسب کنید، می‌توانید به این نوشته رجوع کنید.

 238. علی عباسی گفت:

  سلام. من ۱۸ سالمه و تازه دیپلم گرفتم. میخواستم بدونم چجوری میتونم تو رشته‌ی پزشکی تو دانشگاه یه کشور خارجی ادامه تحصیل بدم.
  زبانش انگلیسی باشه. نمره‌ی تافلم بالای ۹۰ هستش و مدرک icdl هم دارم. اگه آزمون یا دوده‌ای هم نیاز باشه انجام میدم. فقط هزینه دانشگاه کم باشه و اگه بورس فول فاند باشه که عالی میشه. نظر شما برام خیلی مهمه. لطفا راهنماییم کنید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عیز
   برای روسیه یا ترکیه با هزینه ۵ الی ۱۰ هزار دلار می‌توان پذیرش گرفت، برای آزمون ترکیه باید آزمون sat و برای روسیه باید دوره آمادگی پادفک را بگذرانید.
   در صورتی که تمایل داشته باشید تا اطلاعات بیشتری را در مورد آزمون sat و بورسیه ترکیه کسب کنید، می‌توانید نوشته‌های معرفی شده را مطالعه کنید.

 239. sa گفت:

  سلام خسته نباشید. خواستم بدونم با معدل ۱۲/۵ مهندسی نرم افزار دانشگاه سراسری با داشتن یک سال سابقه کار مرتبط و نمره زبان خوب شانسی برای گرفتن پذیرش از یک دانشگاه متوسط در آلمان و تحصیل رایگان ارشد چقدر هست؟ و اینکه چطور میتونم با داشتن معدل کم شانس پذیرشم رو بالا ببرم؟

 240. sadaf گفت:

  سلام خسته نباشید. خواستم بدونم با معدل ۱۲/۵ مهندسی نرم افزار دانشگاه سراسری با داشتن یک سال سابقه کار مرتبط و نمره زبان خوب شانسی برای گرفتن پذیرش از یک دانشگاه متوسط در آلمان و تحصیل رایگان ارشد چقدر هست؟ و اینکه چطور میتونم با داشتن معدل کم شانس پذیرشم رو بالا ببرم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   شما می‌توانید با سابقه کار و نمره زبان مناسب و آماده کردن درست مدارک از دانشگاه‌های موردنظرتان پذیرش بگیرید.

 241. رضا آبادی گفت:

  سلام و عرض ادب
  من دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر دانشگاه چمران اهواز هستم و میخواستم برای ارشد به دانشگاه تورنتو کانادا برم.
  معدلم در نهایت بین ۱۵ تا ۱۶ هست و بابت زبان مشکلی ندارم.
  خواستم بپرسم من اگر بخوام در زمینه هوش مصنوعی ادامه تحصیل بدم اما در دوره کارشناسی پروژه یا مقاله ای داشته باشم که به حوزه هوش مصنوعی مرتبط نباشه مثلا در حوزه شبکه های کامپیوتری پروژه یا مقاله ای داشته باشم
  آیا دانشگاه مقصد این مقاله یا پروژه من رو به عنوان امتیاز در نظر میگیره یا اینکه چون موضوعش با گرایش ارشد مرتبط نیست این مقاله رو حساب نمیکنن؟
  با تشکر

 242. فردین خلیلی گفت:

  سلام وقت شما بخیر
  من دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر دانشگاه چمران اهواز هستم و میخواستم برای ارشد به دلنشگاه تورنتو کانادا برم.
  معدلم در نهایت بین ۱۵ تا ۱۶ هست و برای زبان مشکلی ندارم.
  خواستم بپرسم اگر من بخوام ارشد در زمینه هوش مصنوعی ادامه بدم اما در دوره کارشناسی مقاله یا پروژه ای داشته باشم که به هوش مصنوعی ارتباط نداشته باشه مثلا در زمینه شبکه های کامپیوتری باشه، آیا دانشگاه مقصد این مقاله یا پروژه من رو به عنوان امتیاز حساب میکنه یا اینکه چون موضوعش مرتبط با گرایش من توی ارشد نیست مقاله من رو در نظر نمیگیرن؟
  اما با این مقاله یا پروژه من توان تحقیقاتی خودم رو نشون میدم به اونها.
  با تشکر

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   این نکته را باید مد نظر داشته باشید که مقاله برای ارشد خیلی مهم است، از دانشجوی لیسانس انتظار نمی‌رود که مقاله داشته باشد، هر چند اگر داشته باشید شانس اخذ پذیرش شما را افرایش خواهد داد.
   شما برای ارشد اروپا شانس فاند تحصیل رایگان دارید، برای کانادا به احتمال بسیار زیاد همراه با شهریه خواهد بود. در صورتی که تمایل داشته باشید به صورت کامل همکاران ما پرونده شما را بررسی کنند، می‌توانید رزومه تحصیلی خودتان را از طریق ایمیل به همکاران متخصص ما ارسال کنید و بعد از بررسی همکاران ما به شما در اسرع وقت جواب خواهند داد.

 243. Nzanin گفت:

  سلام من دختر ۱۸ساله هستم امسال دوازدهم تجربی ام. قصددارم تو سفارت استرالیا کنکور بدم میخواستم شرایط تحصیل و بدونم و اطلاعاتی بدست بیارم لطفا راهنماییم کنید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای استرالیا همراه با شهریه خواهد بود و هزینه آن به طور متوسط ۲۰ هزار دلار برای لیسانس خواهد بود.

 244. سینا گفت:

  سلام من سال یک دندون بهشتیم و میخوام پزشکی کانادا بخونم برای این کار باید ازمون امکت رو بدم و بعد درخواست بدم یا برعکس؟
  و اینکه امکان دریافت بورسیه برای من با معدل دیپلم ۱۹.۷ و ایلتس ۷ هست؟
  و اینکه حتما باید اثبات تمکن مالی داشته باشم ؟
  یعنی هیچ راهی نیست برا بی پولا؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   همانطور که خودتان در جریان هستید، بدون پول خیلی سخته. این نکته را باید مد نظر داشته باشید که علاوه بر آزمون و هزینه‌های جانبی، تحصیل ابتدا در دوره مرتبط خواهد بود بعد پزشکی و ….

 245. مهشید گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من برادرم دانشجوی مقطع کارشناسی رشته عمران هست ، تا سال اینده هم مدرک لیسانسشو میگیره و سطح زبانش هم خیلی خوبه و چند ماه دیگه میتونه برای ازمون ایلتس اقدام کنه !میخواستم بدونم برای رفتن به استرالیا ، بهتره از نظر کاری بره یا از نظر تحصیلی ؟ از لحاظ مالی هم هیچ مشکلی نیست ! فقط اینکه چه شرایطی رو باید داشته باشه و چه مراحلی رو باید طی کنه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین ?

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای برادر شما ویزای تحصیلی برای ارشد خیلی راحت‌تر می‌توان اقدام کرد. در صورتی که تمایل داشته باشید، می‌توانید رزومه تحصیلی ایشان را از طریق ایمیل به همکاران ما ارسال کنید تا همکاران ما بعد از بررسی، نظر خودشان را اعلام کنند.
   برای تحصیل هم براساس دانشگاه و کشور متفاوت است ولی خب مدرک لیسانس و نمره زبان نیاز است. نمره زبان بالا، معدل بالا و داشتن مقاله شانس اخذ پذیرش ایشان را افزایش می‌دهد.

 246. میلاد گفت:

  سلام.وقت بخیر
  من مدرک کارشناسی ارشد شناسایی و انتخاب مواد مهندسی با معدل ۱۷.۱۰ از دانشگاه خواجه نصیر هستم و درحال حاضر سرباز سپاه هستم. خواستم ببینم بعد از خدمت برای مقطع دکتری در کشور های اروپا به ویژه کشور نروژ ،میتونم اقدام کنم یا چون در سپاه سرباز بودم دیگه نمیشه اقدام کنم؟

 247. میلاد گفت:

  سلام.وقت بخیر
  من مدرک کارشناسی ارشد شناسایی و انتخاب مواد مهندسی با معدل ۱۷.۱۰ از دانشگاه خواجه نصیر دارم و درحال حاضر سرباز سپاه هستم. خواستم ببینم بعد از خدمت برای مقطع دکتری در کشور های اروپا به ویژه کشور نروژ ،میتونم اقدام کنم یا چون در سپاه سرباز بودم دیگه نمیشه اقدام کنم؟

 248. Artimis گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  راستش من یازدهم رشته کامپیوتر هستم میخوام برای تحصیل در مقطع کارشناسی در کره جنوبی اقدام کنم
  با توجه به چیز هایی که فهمیدم هم میتوان از طریق بورسیه رفت هم از طریق کالج زبان زمان کمی دارم و نمیدانم که کدام روش بهتر است از طرفی هیچ مدرک زبانی ندارم و نه انگلیسی نه کره ای ممنون میشم کمکم کنید و برام توضیح دهید که کدام راه بهتر است

 249. Erfan گفت:

  ببخشید امکانش هست در کشور ایتالیا , کلاس دوازدهممون رو اونجا بخونیم ؟ یا حتما باید دیپلم بگیریم اینجا بعد بریم اونطرف ؟

 250. 1Erfan گفت:

  ببخشید امکانش هست در کشور ایتالیا , کلاس دوازدهممون رو اونجا بخونیم ؟ یا حتما باید دیپلم بگیریم اینجا بعد بریم اونطرف ؟

 251. Asma گفت:

  سلام خسته نباشین..من ۱۸ سالمه و دیپلم معماری با معدل کل ۱۹.۷۳ دارم…همچنین تافل ۱۰۰ و مدرک فنی حرفه ای معماری داخلی هم دارم…ایا شانس دریافت بورسیه کارشناسی یکی از کشورهای امریکا انگلیس یا کانادا رو دارم؟؟ اگر خیر در چه کشور هایی شانسم بیشتره؟؟ ممنون بابت زحماتتون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای این کشورها بورس امکانپدیر نیست. برای اروپا هم باید مدرک زبان B2 همون کشور را داشته باشید. شما شانس تحصیل رایگان در ترکیه را دارید.

 252. باران گفت:

  سلام
  من ۱۸ سالمه و مدرک دیپلم رو فقط دارم..مدرک زبان هم ندارم..میخاستم بدونم من میتونم به دانشگاه سئول بورس بشم؟

 253. کوثر گفت:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من چیکار باید بکنم و چطوری درس بخونم که به دانشگاه سئول بورسیه بگیرم؟؟؟
  من اگه مدرک زبان انگلیسی و مدرک زبان کره ای داشته باشم میتونم
  بورسیه بگیرم؟؟
  و چیکار کنم که از وضیعت تحصیلیم اطلاع داشته باشن؟

 254. کوثر گفت:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من چیکار باید بکنم و چطوری درس بخونم که به دانشگاه سئول بورسیه بگیرم؟؟؟
  من اگه مدرک زبان انگلیسی و مدرک زبان کره ای داشته باشم میتونم
  بورسیه بگیرم؟؟
  و چیکار کنم که از وضیعت تحصیلیم اطلاع داشته باشن؟
  و چطوری درس بخونم و چطوری مقاله بنویسم بفرستم
  خیلی ممنون
  اگه همه ی معدلام هم بیست باشه قبول میشم ؟؟؟؟
  ازتون کمال تشکر رو دارم

 255. علیرضا گفت:

  سلام خسته نباشید بنده امسال سال اخر دبیرستان از رشته الکتروتکنیک هستم و امسال دیپلم دریافت میکنم برای ادامه تحصیل توی ترکیه باید چه اقداماتی انجام؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   شما باید اطلاعات کافی در مورد آزمون‌های sat و yos به دست آورید. در این نوشته‌ها به صورت کامل این دو آزمون را معرفی کرده ایم.

   آزمون sat
   آزمون yos

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   شما باید نمره بالایی را در آزمون ست کسب کنید و البته نباید از آزمون زبان خودتان غافل شوید.

 256. ... گفت:

  سلام
  برای بورسیه مونبوکاگاشو ژاپن مقطع لیسانس شرایط اتباع خارجی مقیم ایران چجوریه از کجا باید اقدام کرد؟
  و داشتن مدرک jlpt کافیه؟

  شرایط لیسانس چجوریه یرای اتباع

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   در صورتی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاهی خاصی را دارید، باید از طریق سایت دانشگاه شرایط پذیرش را جویا بشوید. با توجه به اینکه قوانین ممکن است هر سال تغییر کند؛ این بهترین راهکار است.

 257. Erfan گفت:

  سلام . برای دریافت بورسیه استانی برای تحصیل در ایتالیا از کجا باید اقدام کنم و چه مراحلی رو باید طی کنم ؟
  و اینکه چه شرایطی رو باید داشته باشم تا بهم این بورسیه رو بدن ؟ لطفا کامل راهنماییم کنید . خیلی ممنونم?

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   دریافت بورسیه استانی ایتالیا طبق رزومه و تکمیل مدارک است که به سفارت و دانشگاه بستگی دارد. در صورتی که تمایل داشته باشید همکاران ما شما را بیشتر در این مورد راهنمایی کنند، می‌توانید رزومه خودتان را از طریق ایمیل به همکاران ما ارسال کنید تا بعد از بررسی نظرات کارشناسی خودشان را برای شما اعلام کنند.

 258. M گفت:

  سلام
  برای رشته ژنتیک و حقوق در دانشگاه های آلمان چه شرایطی وجود داره و آیا تحصیل در آنجا رایگان هست؟؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای رشته‌ها همراه با شهریه خواهد بود. مگر اینکه برای ارشد و دکتری رزومه خیلی خوبی داشته باشید.

 259. N.B گفت:

  سلام
  من کلاس دوازدهم رشته ی تجربی هستم و معدلم ۱۸ ب بالا هست و دوست دارم بورسیه ی ترکیه بشم من مدرک زبان انگلیسی ندارم و زبانمم خوب نیست ولی زبان ترکی استانبولی بلدم و قصد دارم مدرکش رو بگیرم میخواستم ببینم احتمال بورسیه شدنم چقدر هست؟ و احتمال بورسیه شدنم داخل چه رشته هایی هست

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای رشته‌های غیرپزشکی با داشتن نمره بالای آزمون یوس می‌توانید اقدام کنید.

 260. علیرضا گفت:

  کسی پاسخگو نیست؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   جواب شما در اسرع وقت پاسخ داده شده است، لطفن دوباره چک کنید و اگه کمکی نیاز باشه، بفرمایید در خدمت هستیم.

 261. ... گفت:

  دوست عزیز من اتباع هستم میتونم از ایران اقدام کنم شرایط با فرد ایرانی فرقی نداره؟
  میشه توضیح بدید برای ژاپن دانشگاه توکیو
  اتباع افغان منظورم هست از کجا اقدام کنم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   اتباع افغان بودن تفاوتی ندارد و شما باید نمره زبان مناسب و معدل خوبی را کسب کنید تا بتوانید اقدام کنید.

 262. MOBiNam گفت:

  سلام و تشکر ازین همه اطلاعات مفید?۱۷ سالمه و دیپلم ریاضی فیزیک دارم تافل زبان انگلیسی دارم و مدرک B2 زبان آلمانی . اگه بخوام برای رشته مهندسی برق یا مهندسی پزشکی توی دانشگاه خوب توی آلمان تحصیل کنم کلا احتیاج به چی داره؟ اختراع؟مقاله؟مدرک زبان؟
  پول هم لازمه؟ تا چه سقفی؟
  ممنون میشم جواب بدید??

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   با توجه به شرایط شما می‌توان برای کارشناسی آلمان تحصیل رایگان پذیرش گرفت. چناچه تمایل داشته باشید تا همکاران ما در کنار شما باشند و شما را راهنمایی کنند، لطفاً رزومه خودتان را که شامل رزومه تحصیلی، مدارک تحصیلی و زبان خودتان را از طریق ایمیل به همکاران ما ارسال کنید تا همکاران ما بعد از بررسی نتیجه را برای شما اعلام کنند.

 263. Andia گفت:

  سلام.من دانش آموز رشته انسانى هستم…اگه من در رشته حقوق در كشور كانادا تحصيل كنم،بعد از تموم شدن درسم ميتونم تو ايران وكيل شم؟؟؟
  چون پرس و جو كه كردم كسى ك خارج از كشور حقوق بخونه نميتونه تو ايران وكيل شه…خواسم درست يا غلط بودن اين موضوع رو از شما بپرسم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   در صورتی که شما در دانشگاه‌های مورد تایید وزارت علوم تحصیل کرده و باشید و در آزمون وکالت ایران قبول شوید، مشکلی با وکالت در ایران نخواهید داشت.

 264. مژده لطفی گفت:

  من بری داروسازی در ترکیه میتونم اقدام کنم؟ ارشد شیمی الی دارم.

 265. احمدی گفت:

  وقت بخیر.. من ۱۶ سالمه و دهمم و رشته‌مم کامپیوتره.. میخام بدونم با دیپلم و یه مدرک معتبر برنامه نویسی و آیلتس میتونم یه بورسیه‌ای چیزی بگیرم برم خارج؟ خرجش چقده؟ میشه کمکم کنید؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای اینکه شما بتوانید در مقطع لیسانس به خارج از کشور بروید این است که شما در یک کشور غیر انگلیسی زبان مانند نروژ، آلمان، فرانسه یا ترکیه یا کشورهای مشابه تحصیل کنید و برای این کار باید شما زبان آن کشور را در سطح b2 را داشته باشید. در غیر اینصورت شما باید در کنکور شرکت کنید و سعی کنید تا از یک دانشگاه خوب ایران قبول شوید و لیسانس خود را در ایران بخوانید و حین آن روی زبان انگلیسی خودتان کار کنید و سپس برای مقطع ارشد یا دکتری اقدام کنید.

 266. فریحه کریمی گفت:

  با سلام خسته نباشید.من ۱۷سالمه و ۱۲هم پیش دانشگاهی هستم و در افغانستان تحصیل کردم زبانمم b1و دارم در ایران ادامه میدم و برای تحصلی میخام به المان برم نتیجه ارزیابی هم مثبت بودم …میخاستم بدونم چقد طول میکشه برای پذیرش و ویزا تا برم . میشه تقریبی هم ک شده بگید؟؟؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   امکان بورس در شرایط فعلی امکانپدیر نیست و شما می‌توانید برای مقاطع بالاتر اقدام کنید.

 267. Mahshidd گفت:

  سلام خسته نباشيد ميخواستم بدونم براي تحصيل و كار در كانادا چه رشته هايي بازار كار و درامد خوبي داره؟من خودم مد نظرم رشته روانشناسي يا مديريت مالي هست ولي نميدونم بازار كار خوبي داره يا نه

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   مهم‌ترین نکته‌ای که باید مد نظر داشته باشید این است که شما سعی کنید تا رشته‌ی مورد نظرتان را براساس علاقه خودتان انتخاب کنید، چون در این صورت در تحصیل و کار خود بسیار موفق خواهید شد ولی در حالت کلی بین این ۲ گزینه رشته مدیریت مالی گزینه بهتری به حساب می‌آید.

 268. Sepehr sharafi گفت:

  با سلام
  میخواستم بدونم بعد از دیپلم گرفتن میشه با معافیت تحصیلی در مقطع کاردانی در خارج تحصیل کرد؟

 269. کیمیا گفت:

  سلام
  رشته من علم اطلاعات و دانش شناسی هستش و در مقطع کارشناسی تحصیل میکنم و معدلم هم بالاست.چه کشوری برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد تو این رشته بهتره؟چون قدم اول باید کشور و دانشگاه مشخص بشه

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   کشورهای ایتالیا و آلمان می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

 270. سارا گفت:

  سلام. من امسال کنکور دادم و میخوام برای رشته مهندسی کامپیوتر توی کانادا یا امریکا اپلای کنم. مدرک زبان لازمه؟ و اینکه باید توصیه نامه هم بفرستم؟ درکل میشه روند کلیشو توضیح بدین ممنون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   با توجه به هر دانشگاه شرایط متفاوت است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت دانشگاه مورد نظرتان اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید.

 271. شیرین گفت:

  سلام خسته نباشید من دانشجوی کارشناسی دانشگاه آزاد هستم رشته تحصیلیم هم زیست سلولی ملکولی و۲۴ سالمه و معدلم تا الان ترم ۳ هستم۱۸ بوده ۵ تامقاله دارم دیپلم تجربی و ریاضی دارم و دیپلم زبان دارم که این دیپلم از کانون زبان گرفتم مدرک زبان ندارممنظورم تافل هستش میخواستم بدونم که میتونم برای بورسیه کشور کره یا ژاپن اقدام کنم برای دندونپزشکی یا کنکور ایران قبول بشم بعد اقدام کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   این نکته را باید مد نظر داشته باشید که کنکور ایران تاثیر چندانی در پذیرش شما ندارد. برای این نوع رشته‌ها بورسیه شدن خیلی سخت است.

 272. بی نام گفت:

  سلام. من مدرک دکتری شهرسازی و بیش از ۵ سال سابقه تدریس در دانشگاه دارم. سه مقاله علمی پژوهشی، ۲ کتاب ترجمه و یک کتاب تالیف و حدود ۱۵ مقاله کنفرانسی دارم. شانس من برای تحصیل فول فاند در مقطع دکتری یا پست داک چقدر است؟ کشورهای اولویت من، استرالیا، نیوزیلند، کانادا و انگلستان هستند.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   با توجه به اینکه مقالات داخلی تاثیر چندانی ندارد، بهترین حالت این است که برای دکتری مجدد به صورت رایگان و با اجازه کار پذیرش گرفت. مگر اینکه شما حداقل ۲ مقاله ایمپکتدار کیو ۱-۲ داشته باشید که در این حالت می‌توان برای فول فاند اقدام کرد.

 273. بی نام گفت:

  و جدیدا مدرک زبان آیلتس با نمره ۷/۵ آکادمیک گرفته ام

 274. Erfan گفت:

  سلام . وقتتون بخیر
  اگر قرار باشه بعد از گرقتن دیپلم برای ادامه تحصیل به خارج از کشور مهاجرت کنیم , پس قضیه ی سربازی ما چیه میشه اونوقت ؟

 275. محمد گفت:

  سلام. من و همسرم قصد مهاجرت به کانادا داریم. همسرم برای یک دوره یکساله کالج میخواهد اقدام کند. ما یک بچه ۵ ساله داریم. در داخل ایران ملک نداریم. به عنوان تای شغل همسرم را ذکر میکنیم و اینکه خانواده اش اینجا هستند. به نظر شما به طور همزمان برای ویزا اقدام کنیم یا اول همسرم برای پرمیت اقدام کند و بعد من و پسرم؟ قابل به ذکر است که خانواده من کانادا هستند و من هیچ تای ای در ایران ندارم.

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای بررسی بهتر و بیشتر پرونده شما، باید رزومه خودتان را از طریق ایمیل به همکاران ما ارسال کنید تا همکاران ما بعد از بررسی آن، نظر خودشان را اعلام کنند. لطفاً درخواست و رزومه خودتان را از طریق ایمیل به همکاران ما ارسال کنید.

 276. Yegane گفت:

  سلام خسته نباشید من ۱۷ سالمه میخوام برای دانشگاه بورسیه KGSP اقدام کنم برای کره جنوبی رشتم علوم انسانی هست ولی میخوام برای مترجمی زبان یا وکالت اقدام کنم اما معدل خیلی خوبی ندارم
  و اینکه کلاس کره ای میرم و میخوام تاپیک دو بگیرم
  و چند وقت دیگه کلاس انگلیسی ثبت نام میکنم
  من چطور میتونم وارد دانشگاه کره جنوبی بشم میشه کمکم کنید؟

 277. Erfan گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  ببخشید این درسته که تایید مدارک در سفارت ایتالیا اینقدر طول میکشه که ما نمیتونیم همون سال ازمون ورودی دانشگاه ایتالیا رو شرکت کنیم و یک سال باید بیفتیم عقب ؟
  منظورم اینه که بعد از ازمون خرداد ماه و گرفتن دیپلم , مدارک رو که میفرستیم سفارت , مدتش اینقدره که نمیرسیم همون سال ازمون ورودی بدیم !
  میشه راهنمایی کنید که این چیزی که گفتم درسته یا نه
  مدارک اماده میشن که بتونیم ازمون بدیم همون سال یا نه یکسال باید بیفتیم عقب؟!!
  ممنونم?

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   بلی این پروسه زمانبر می‌باشد و به صورت قطعی نمی‌‌توان زمان دقیقی برای آن تعیین کرد.

 278. قاسمی گفت:

  سلام وقت بخیر
  من یک دختر ۳۳ ساله هستم. مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد از دانشگاه دولتی با ۵ سال سابقه بیمه و سطح زبان متوسط. با توجه به اینکه من تک فرزند هستم و پدرم را از دست داده ام سوالم اینه که اگه از طریق تحصیلی یا کاری اقدام کنم (کشور مقصد خیلی مهم نیست) بعد از مدتی میتوانم مادرم را هم پیش خودم ببرم؟
  اگه امکانش هست ممکنه درموردش توضیح بدید؟
  ممنون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   با توجه به اینکه رزومه شما کاری می‌باشد، شما می‌توانید برای ارشد مجدد اقدام کنید، برای آلمان یا تحصیل رایگان و اجاره کار و … و نکته مثبت آن هم این است که شما می‌توانید همراه داشته باشید.

 279. بهاره گفت:

  سلام، کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی هستم، دو مقاله isi و دو مقاله ارائه شده در کنگره بین المللی، یک ثبت اختراع داخلی و یک ثبت اختراع در us patent در مرحله مقدماتی دارم، از بنیاد ملی نخبگان هم جایزه دارم، برای فاند تحصیلی در مقطع دکترا شرایطم چطوره؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   در صورتی که مقالات شما معتبر باشه و نمره زبان ۷.۵ آیلتس داشته باشید، شانس فول فاند خواهید داشت. در صورتی هم که تمایل داشته باشید تا همکاران ما به صورت دقیق رزومه شما را بررسی کنند، می‌توانید رزومه خودتان را به صورت ایمیل به همکاران ما ارسال کنید، همکاران ما بعد از بررسی رزومه شما در اسرع وقت جواب به شما خواهند داد.

 280. Sanay گفت:

  من میخوام بورس دانشگاه سعول رو بگیرم…من توی مدرسه خاص تحصیل میکنم مدرک زبان انگلیسی روحدودا دوماه بعد میگیرم و همجنین درحال یادگیری زبان کره ای هستم…برای رشته های اصلی مثل دندان پزشکی و داروسازی یا پزشکی میخوام بورس بگیرم..آیا امکانش هست ؟و کلا چند نفر بورس میکنن؟برای اینکه شانس بورس شدنم بالا بره چیکار باید بکنم؟
  ممنون میشم کمک کنین.

 281. زینب گفت:

  سلام خسته نباشید
  مى خواستم بدونم کره جنوبى در مقطع کارشناسی ارشد رشته هاى آموزش زبان انگليسى بهداشت عمومى و پرستارى رو بورسیه مى کنه
  لطفا کمکم کنید
  ممنون

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   شما شانس بسیار پایینی برای بورسیه دارید. بهترین حالت تحصیل رایگان در برخی از کشورها است که به شرط نمره زبان و مقطع ارشد بستگی دارد.

 282. Erfan گفت:

  سلام . تحصیل در چه کشور هایی در اروپا برای رشته های پزشکی به زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی رایگانه یا بورسیه های مالی داره که قیمتارو خیلی کاهش بده ؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای رشته‌های پزشکی شرایط بسیار سخت است و تقریباً می‌توان گفت که ناممکن است.

 283. Sanay گفت:

  پس چه رشته هایی میشه بورس شد؟(برا کره جنوبی)

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   متاسفانه در مقطع دیپلم بورسیه شدن خیلی سخت یا به عبارتی ساده تقریباً غیرممکن است.
   شما می‌توانید در کشورهای غیر انگلیسی زبان، بورسیه دریافت کنید. این نکته را مد نظر داشته باشید که در صورتی که تمایل داشته باشید در کشورهای غیر انگلیسی زبان مانند ایتالیا، نروژ یا آلمان تحصیل کنید باید مدرک زبان B2 داشته باشید تا بتوانید بورسیه ( تحصیل رایگان ) داشته باشید. در صورتی هم که می‌خواهید برای کشور انگلیسی زبان اقدام کنید باید برای مقاطع تکمیلی مانند ارشد یا دکترا اقدام کنید یا اینکه برای کارشناسی می‌توانید پذیرش بگیرید ولی همراه با هزینه خواهد بود.

 284. Erfan گفت:

  استاد بالاتر این سوالو پرسیدم ولی جواب ندادید
  تحصیل در چه کشور هایی در اروپا برای رشته های پزشکی به زبان انگلیسی برای دانشگاه رایگانه یا بورسیه های مالی به دانشجو های خارجی میده که قیمتارو خیلی کاهش بده ؟

 285. Sanay گفت:

  سلام ممنونم بابت جواب هاتون ولی من فقط بورس کره جنوبی رو میخوام نه کشور های دیگه درکل خواهشا کمک کنین که چه رشته هایی(تجربی)میشه بورس گرفت؟من اصلا کلمه غیر ممکن نمیشناسم:-)

 286. Sam گفت:

  با سلام
  من کلاس یازدهم انسانی هستم و قصد دارم دانشگاه ب کانادا مهاجرت کنم
  و در رشته حقوق تحصیل کنم
  شرایط و هزینه چطوره؟
  باتشکر

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   شما باید حداقل نمره زبان ۵.۵ داشته باشید و شهریه به طور متوسط ۲۰ هزار دلار سالیانه است.

 287. شیرین گفت:

  با سلام.
  من کارشنارسی ارشد مهندسی بهداشت محیط هستم.
  حدود ۸ تا مقاله isi و چندین مقاله داخلی دارم. ی سخنرانی بین المللی و بالای ۱۰ تا پوستر بین المللی هستم.
  هم دوره لیسانس و هم دوره ارشد استعداد درخشان و معدلم ۱۸ بوده و الان میخوام ک در یکی از کشورهای اروپایی ادامه تحصیل رایگان دکتری داشته باشم.
  این امکان برای من وجود داره یا نه…
  ممنونم از راهنمایی هاتون.

 288. Erfan گفت:

  استاد اینکه میگید غیر ممکنه بورسیه برای رشته های پزشکی اشتباس
  من یه کشور رو مثال میزنم لطفا بقیه رو شما اگر اطلاع دارید بگید
  مثلا کشور ایتالیا بورسیه استانی میده
  که شهریه دانشگاه رو رایگان و هر ماه فلان یورو بهتون میده به عنوان کمک هزینه زندگی
  این یه نمونه از ممکن بودنش
  لطفا شما هم چند مورد اضافه کنید چون من پیامای بالاتر رو که خوندم , سوال خیلیا بود
  سپاس

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای پزشکی بورسیه امکانش وجود ندارد. اولاً متقاضی اون کشورها خودشون هستند. ثانیاً آزمون ورودی دارند و بعضی وقت‌ها مانند آلمان مصاحبه حضوری برای افرادی که از ایران اقدام می‌کنند، برگزار می‌کنند که به خاطر مسائل مختلفی مانند ویزا و …. امکان پذیر نیست.
   بورسیه تحصیلی ایتالیا هم به صورت ماهیانه نیست دوست عزیز، بلکه یک کمک هزینه است که براساس شرایط معدل و نحوه تحصیلی و … اعطا می‌شود.

 289. سهیل گفت:

  خسته نباشید میخواستم بدونم اگه مشکلی از بابت زبان آلمانی نداشته باشیم برای تحصیل در آلمان نیازی به معدل بالا برای تحصیل هست

 290. راضیه گفت:

  سلام خسته نباشید ۱۸سال دارم
  زبانمم اکی هست
  حکم مسابقات جهانی ۲۰۱۷باکو دارم
  امکان هست بورسیه ورزشی شم ؟؟
  چطور اقدام کنم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   همکاران ما می‌توانند شما را راهنمایی کنند تا بتوانید بورسیه تحصیلی دریافت کنید ولی اطلاعات خاصی در مورد ورزشی نداریم. در صورتی هم که تمایل داشته باشید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند، می‌توانید رزومه تحصیلی خودتان را به همراه درخواست خودتان به صورت ایمیل به همکاران ما ارسال کنید، همکاران متخصص ما بعد از دریافت ایمیل شما، بررسی کرده و جواب شما را در اسرع وقت ارائه خواهند داد.

 291. راضیه گفت:

  میتوانم با حکم جهانی در رشته کونگ فو و تکواندو بورسیه ورزشی بگیرم ؟
  چجوری اقدام کنم

 292. Erfan گفت:

  دوست عزیز تا جایی که بنده خبر دارم
  بورسیه استانی ایتالیا هیچ ربطی به معدل و شرایط تحصیلی نداره
  بلکه مربوط به اوضاع مالی میشه که به کشورهای جهان سوم میدن

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   بورس استانی معمولاً برای افرادی که از ایران اقدام می‌کنند، تعلق می‌گیرد ولی این نکته را باید مد نظر داشته باشید که به صورت یکجا پرداخت نمی‌شود و شما باید معدل مناسبی را کسب کنید و تعداد واحد خاصی را اخذ کنید را در طول سال‌هایی که دانشجو هستید را کسب کنید و شرایط مشابه و همانگونه که بیان شد این پول به صورت یکجا به حساب شما واریز نخواهد شد.

 293. شیرین گفت:

  با سلام.
  من کارشنارسی ارشد مهندسی بهداشت محیط هستم.
  حدود ۸ تا مقاله isi و چندین مقاله داخلی دارم. ی سخنرانی بین المللی و بالای ۱۰ تا پوستر بین المللی هستم.
  هم دوره لیسانس و هم دوره ارشد استعداد درخشان و معدلم ۱۸ بوده و الان میخوام ک در یکی از کشورهای اروپایی ادامه تحصیل رایگان دکتری داشته باشم.
  این امکان برای من وجود داره یا نه…
  ممنونم از راهنمایی هاتون.

 294. far naz گفت:

  سلام من کارشناسی زیست عمومی تو پیام نور خوندم ولی به نا به دلایلی نمرم خوب نیست میتونم امسال تو ترکیه بخونم تومر دارم

 295. کتایون گفت:

  سلام خسته نباشید من دانش آموز هستم و هنوز کنکور ندادم ولی مایلم که در رشته مهندسی پزشکی در دانشگاه امیرکبیر یا تهران ادامه تحصیل بدم (در مدرسه سمپاد درس میخونم و شانس قبولیم زیاده). مدرک زبان هم از کانون زبان ایران دارم و تموم کردم. با این وجود میخوام بدونم که بهترین شرایطی که میشه با اون بورسیه از هر دانشگاهی رو گرفت چیه. منظورم شرایط و رزومه ایه که احتمال اپلایش از همه دانشگاه ها ازجمله هاروارد و استنفورد و MIT بسیار بالا باشه. همینطور بورسیه بودن و تحصیل با هزینه کم خیلی برام مهمه

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   دانشگاه‌هایی که شما نام بردید، مانند دانشگاه هاروارد یا ام‌آی‌تی به عنوان بهترین دانشگاه‌های دنیا شناخته می‌شوند. این نکته را باید در نظر بگیرید که قبولی از این دانشگاه‌ها به این آسونی‌ها نیست و شما باید دارای رزومه بسیار خوبی باشید. بهتری پیشنهاد برای شما این است که مقطع لیسانس خودتان را در دانشگاه امیرکبیر ادامه دهید و همزمان زبان خودتان را هم بخوانید، سپس برای یک دانشگاه معتبر در خارج از کشور اقدام کنید ( ارشد) و سپس برای مقطع دکتری اقدام کنید.

 296. عارفه گفت:

  سلام. من بین دورشته دانشگاه های سراسری برای کارشناسیم مرددم. زیست گیاهی دانشگاه شهید بهشتی و بیوتکنولوژی دانشگاه کاشان
  میخواهم بدونم کدوم یکی از این دوتا در اینده برای اپلای مناسب تره؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   تمام رشته‌ها می‌توانند آینده شغلی مناسبی را داشته باشند، بهترین پیشنهاد این است که رشته تحصیلی خودتان را براساس علاقه خودتان انتخاب کنید، چون وقتی به یک رشته علاقه داشته باشید، می‌توانید ساعت‌های متوالی مطالعه کنید و تخصص خودتان را افزایش بدهید و در نتیجه در آن کار خبره خواهید شد.
   دوست عزیز این نکته را هم مد نظر داشته باشید که دانشگاه شهید بهشتی معتبرتر از دانشگاه کاشان است ولی خب مسائل دیگری مانند مهاجرت به تهران ( در صورت ساکن بودن در شهرستانی غیر از تهران ) و افزایش هزینه و … دارد.

 297. مریم جهانزاده گفت:

  سلام وقت بخیر مریم جهانزاده هستم. ۳۴ساله لیسانس مهندسی برق دانشگاه دولتی فارغ التحصیل سال ۹۰ با معدل ۱۴/۵ و فوق لیسانس مهندسی برق دانشگاه آزاد فارغ التحصیل سال ۹۵با معدل ۱۷/۵ میخواستم ببینم اگر زبان بخونم و b1 بگیرم امکانش هست بتونم پذیرش تحصیلی ارشد یا دکتری در آلمان بگیرم و همسرم همراهم باشه؟ هیچ مقاله ای هم ندارم.فقط کنفرانسی داشتم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   برای ارشد مجدد شما شانس پذیرش دارید، به شرطی که نمره آیلتس ۶ داشته باشید. این پذیرش همراه با اجازه کار و ویزای همراه است. برای بررسی دقیق‌تر رزومه‌تان را لطفاً به صورت ایمیل به همکاران ما ارسال کنید تا همکاران ما بعد از بررسی دقیق رزومه شما، در اسرع وقت شما را راهنمایی خواهند کرد.

 298. نگین گفت:

  سلام
  من ۱۹سالمه.مدرک دیپلممو هم گرفتم با معدل ۱۹,۵.به داروسازی علاقه دارم و می‌خوام تو یکی از کشورهای اروپایی تو دانشگاه با مدرک بین المللی معتبر بخونم این رشته رو.هزینه لازم هم پایین باشه.اگ راهنماییم کنین ممنون میشم

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   یکی از بهترین گزینه‌ها کشور ایتالیا است که شما باید آزمون ایمت را شرکت کنید. در صورتی که نیاز داشته باشید تا اطلاعات بیشتری را کسب کنید، می‌توانید با همکاران ما از طریق ایمیل در تماس بشوید.

 299. ناشناس گفت:

  میخواستم برم به المان اونجا خالم هست پیش اون زندگی کنم ۱۵سالمه زبان آلمانی هم شروع کردم میخواستم بدونم آیا معدل مدرسه هم مهم هست یا فقط مدرک زبان

 300. باب گفت:

  سلام خسته نباشید من میخوام تویکی از دانشگاهای انگلستان تو رشته دندون ادامه تحصیل بدم ولی از قیمت ها هیچ اطلاعی ندارم میشه بهم قیمت هاشو بگین

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   حداقل هزینه‌ها در حدود ۲۵ هزار پوند است. در صورتی که تمایل داشته باشید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند و در کنار شما باشند کافی است تا درخواست و رزومه خودتان را به صورت ایمیل به همکاران ما ارسال کنید، همکاران ما بعد از دریافت ایمیل، شما در اسرع وقت ایمیل‌تان را جواب خواهند داد.

 301. Sami گفت:

  سلام من پایه دوازدهم رشته حسابداری کاردانشم معدلمم بالا ۱۸ میخاسم بدونم برای بورسیه رایگان یا کشوری ک قیمتش مناسب باشه کجاهاست و چجوری باید اقدام کنم؟

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   کشور آلمان یک گزینه مناسب برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی است که شما باید مدرک b2 زبان آلمانی را داشته باشید.

 302. شبرین گفت:

  با سلام.
  من کارشنارسی ارشد مهندسی بهداشت محیط هستم.
  حدود ۱۱ تا مقاله isi و چندین مقاله داخلی دارم. ی سخنرانی بین المللی و بالای ۱۰ تا پوستر بین المللی هستم.
  هم دوره لیسانس و هم دوره ارشد استعداد درخشان و معدلم ۱۸ بوده و الان قصد دارم ک در یکی از کشورهای اروپایی ادامه تحصیل رایگان دکتری داشته باشم.
  این امکان برای من وجود داره یا نه…
  ممنونم از راهنمایی هاتون.
  لطفااااا…

  • امیر ولی‌پور گفت:

   دوست عزیز
   بلی شما شانس بالایی برای پذیرش دارید. برای بررسی بهتر و اصولی‌تر رزومه‌تان، لطفن رزومه خودتان را از طریق ایمیل به همراه درخواست خودتان به همکاران ما ارسال کنید. همکاران ما در اسرع وقت رزومه شما را مطالعه کرده و در نهایت جواب خواهند داد.

 303. معین گفت:

  سلام آیا ثبت نام در لاتاری برای پذیرش تحصیلی در سایر کشورها به جز آمریکا مشکلی ایجاد میکنه؟

 304. Morteza گفت:

  سلام من سن ۱۷ سالمه و رشته تجربی میخوانم ومعدل بالای ۱۸ دارم در کدام کشور میتوانم بهتر ادمه تحصیل بدهم و کم هزینه تر است