[vc_row][vc_column width=”1/12″][/vc_column][vc_column width=”10/12″][vc_column_text]

سوالات متداول

[/vc_column_text][vc_column_text]

اغلب دانشجویان یا متقاضیان ادامه‌ی تحصیل در خارج از کشوری که به‌ موسسه مهاجرتی نکست ابرود مراجعه می‌کنند سوالات متداول و مشابهی دارند. اغلب آن‌ها سوالاتی درباره‌ی هزینه‌ی ادامه تحصیل در خارج از کشور دارند؛ اینکه سالیانه چقدر باید برای دانشگاه مورد نظر یا هزینه‌های زندگی خود در آن کشور بپردازند. بسیاری از آن‌ها می‌خواهند از شرایط اقامت یا محل زندگی خود بدانند. آیا باید برای خود منزل اجاره کنند یا امکان اسکان در خوابگاه‌های دانشجویی برای آنها وجود دارد یا خیر. برخی به‌ دنبال دانستن حقوق خود برای داشتن کار دانشجویی هستند، اینکه چند روز از هفته یا چند ساعت از روز را می‌توانند به ‌کسب درآمد برای کمک هزینه‌های زندگی خود بپردازند. سوال اغلب دانشجویان متقاضیان اخذ ویزا یا اپلای دانشجویی مربوط به‌ میزان بورسیه و کمک هزینه‌ی آموزشی آن‌ها است. همان‌طور که می‌دانید یکی از شرایط اصلی اقامت یا مهاجرت به ‌کشورهای دیگر، چه برای ادامه زندگی، کار و یا تحصیل داشتن تسلط و مدرک زبان مربوط به ‌آن کشور می‌باشد، به ‌همین خاطر اغلب سوالات متداول دانشجویان هم در مورد میزان مدارک زبان خارجی یا امتیاز آن‌ها می‌باشد. از میان تمام این سوالات متداول اغلب دانشجویان فراموش می‌کنند که باید از کجا شروع کنند یا چه مراحلی را طی کنند. کارشناسان و متخصصان شرکت نکست ابرود با توجه به‌ سابقه خوبی که در زمینه‌ی مهاجرت‌های تحصیلی دارند، می‌توانند شما را با مراحل مختلف اقدامات خود آشنا کنند. مواردی از جمله اینکه باید از کجا شروع کنید؟ چگونه برای دریافت ویزای دانشجویی خود درخواست دهید؟ با توجه به‌ شرایطی که دارید نیاز به ‌کدام نوع از ویزاهای دانشجویی دارید؟ چه مقدار پول برای ادامه‌ی تحصیل و زندگی در کشور مورد نظر نیاز است؟ زبان انگلیسی یا زبان مربوط به ‌محل تحصیل شما باید در چه سطحی باشد؟ آیا می‌توانید به ‌همراه خود، خانواده‌تان را هم ببرید؟ آیا می‌توانید با در دست داشتن ویزای دانشجویی خود ساعت‌هایی از روزهای هفته را به‌ کار کردن بپردازید؟

 

سوالات متداول مهاجرت تحصیلی

تمام این سوال‌ها و سوال‌های متداول بسیار زیادی وجود دارد که در صورت عدم پاسخ دهی صحیح می‌تواند شما را در امر ادامه تحصیل در خارج از کشور دچار مشکلات فراوانی کند. شرکت نکست ابرود و متخصصین ما در زمینه اعزام دانشجو می‌تواند شما را از سردرگمی در میان انبوه سوال‌ها در آورده و با توجه به‌شرایط تحصیلی شما و همین‌طور اهداف‌تان بهترین گزینه را برای شما انتخاب کند و از مرحله شروع تا مرحله آخر راهنمایی‌تان کند. ما می‌توانیم در فرآیند درخواست پذیرش در دانشگاه‌های مختلف و همین‌طور زمان مناسب درخواست شما و درجه‌ی اعتبار مدارک فعلی‌تان اطلاعات بسیار مفیدی را به شما عرضه کنیم. همان‌طور که در قسمتهای دیگر سایت به ‌آن اشاره کردیم یکی از مراحل مهمی که باید به ‌آن توجه اساسی کنید میزان اعتبار دانشگاه‌هایی است که از آن‌ها پذیرش می‌گیرید. یعنی اینکه قبل اقدام به مهاجرت تحصیلی از میزان اعتبار دانشگاه مورد نظر خود اطمینان کسب کنید که آیا این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم است یا نه؟ به شما توصیه می‌کنیم شرایط دانشگاه مورد نظر، بیمه دانشجویی، محدودیت سنی، مدرک زبانی، ضمانت‌نامه بانکی و موارد بسیار مهم دیگر را در مهاجرت تحصیلی خود مد نظر داشته باشید. با توجه به‌حجم عظیم سوالات متداولی که می‌تواند ذهن شما را به ‌خود درگیر کند توصیه می‌کنیم قبل از هرگونه به‌ هم ریختگی ذهنی یا وسواس و استرس سعی کنید از کانال و منبع بسیار مفید و قابل اطمینانی اقدام کرده و از اتلاف وقت زیاد جلوگیری کنید.

در صورتی که در مراحل اخذ فاند تحصیلی خود مشکل داشته باشید، می‌توانید با کارشناسان متخصص ما از طریق ایمیل یا راه‌های ارتباطی که در صفحه تماس با ما قید شده‌اند، ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی‌های آن‌ها بهره‌مند شوید.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/12″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]