لیست دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی :‌ ارائه فهرستی از تما‌می ‌دانشگاه‌های کشور آلمان

دسترسی به لیست دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی این امکان را برای آن دسته از داوطلبانی که آشنایی کافی به زبان آلمانی ندارند و‌ می‌خواهند به ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشور آلمان بپردازند‌، را برای فراهم ‌می‌کند که بتوانند‌ از میان دانشگاه‌های مختلف‌ دانشگاه مورد نظر خود را بیابند.‌ کشور آلمان دارای دانشگاه‌های متعددی است و‌ یکی از مقصد‌های تحصیلی پرطرفدار در بین دانشجویان ‌بین‌المللی به شمار ‌می‌آید.‌ بیشتر دانشگاه‌های کشور آلمان شرایط‌ خوبی را برای تحصیل دانشجویان ‌بین‌المللی فراهم ‌می‌کنند.‌ به همین دلیل دانشجویان بسیاری است نقاط مختلف جهان به منظور ادامه تحصیل به کشور آلمان مهاجرت ‌می‌کنند.‌ بیشتر دانشگاه‌های آلمان دارای کیفیت آموزشی بسیار بالایی هستند و برنامه‌های تحصیلی خود را با استانداردهای جهانی ارائه ‌می‌دهند.‌ در این نوشته قصد داریم به ارائه لیست دانشگاه‌های آلمان به زبان انگلیسی بپردازیم.‌ با مراجعه به این فهرست می‌توانید تمام دانشگاه‌های کشور آلمان را مشاهده کنید و در صورت تمایل با مراجعه به وب‌سایت رسمی‌ هر دانشگاه اطلاعات لازم در مورد‌ شرایط تحصیل در آن را به دست بیاورید.

 

لیست دانشگاه های آلمان به انگلیسی

آلمان کشوری با اقتصادی پویا و دانشگاه‌های باکیفیت

آلمان به عنوان یک کشور پیشرفته و با اقتصاد پویا به عنوان یکی از محبوب‌ترین مقاصد تحصیلی دانشجویان شناخته می‌شود. در واقع آلمان بعد از آمریکا و انگلیس به عنوان سومین پذیرنده دانشجویان بین‌المللی شناخته می‌شود.

هزینه زندگی و تحصیل در آلمان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی بسیار معقول است. هزینه زندگی دانشجویی در آلمان شامل غذا، منزل، لباس، رویدادهای فرهنگی و غیره می‌باشد که به طور کلی مطابق با میانگین اتحادیه اروپا است. هزینه هر دانشجو برای زندگی در آلمان حدوداً ۸۵۰ یورو در ما است که این مبلغ هزینه زندگی دانشجویی شما را به صورت کامل ( حتی اجازه خانه ) پوشش می‌دهد.

علاوه بر کیفیت بالای زندگی در آلمان، دانشگاه‌های آلمان نیز کیفیت بالای آموزشی دارند و این بدین معنی است که هر شهر آلمان حداقل یک دانشگاه باکیفیت را در دل خود جای داده است. ۱۳ دانشگاه آلمان در زمره ۲۵۰ دانشگاه برتر جهان جای گرفته است و ۳۰ دانشگاه هم میان ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار داد. تمام عوامل ذکر شده، سبب شده است تا آلمان به عنوان یکی از محبوب‌ترین مقاصد دانشجویی در دنیا شناخته شود.

راهنمای کامل نحوه پذیرش دکترا از دانشگاه های آلمان به همراه مدارک مورد نیاز و هزینه‌ها

برترین دانشگاه‌های آلمان به زبان انگلیسی

در این قسمت لیست بهترین دانشگاه‌های آلمان به زبان انگلیسی را به ترتیب الفبا معرفی کرده‌ایم. شما می‌توانید با کلیک بر روی نام هر دانشگاه به بخش معرفی دانشگاه موردنظرتان بروید و اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

در ادامه این نوشته لیست دیگری را تهیه شده است که به تفکیک رشته، اقدام به معرفی بهترین دانشگاه‌های آلمان به زبان انگلیسی کرده‌ایم.

 

 

لیست دانشگاه های آلمان به انگلیسی

لیست دانشگاه ‌های آلمان به زبان انگلیسی برای تحصیل در رشته‌ی پزشکی

 

تحصیل پزشکی در آلمان

 

باید بدانید که تحصیل در رشته‌ی پزشکی و زیر شاخه‌های آن در دانشگاه‌های آلمان طرفداران بسیاری دارد.‌ به همین دلیل دانشگاه‌های پزشکی آلمان پذیرای دانشجویان ‌بین‌المللی در رشته‌های پزشکی انسانی و‌ شاخه‌های مربوط به آن هستند.‌ در کشور آلمان دانشگاه‌های بسیاری وجود دارد که به ارائه‌ی رشته پزشکی‌ ‌می‌پردازند. در این قسمت به ارائه‌ی لیست دانشگاه‌های آلمان به زبان انگلیسی برای تحصیل در رشته‌ی پزشکی رشته‌های مرتبط با پزشکی خواهیم پرداخت.

Heidelberg University

Rwth Aachen University

Lübeck University

Witten/Herdecke University

Leipzig University

Magdeburg University

Mϋnster University

Würzburg University

Tϋbingen University

Freiburg University

معرفی بهترین کشورها و شهرها برای تحصیل پزشکی در خارج از کشور

لیست دانشگاه‌های آلمان به زبان انگلیسی برای تحصیل در رشته‌ی داروسازی

رشته‌‌ی داروسازی یکی از رشته‌های پرطرفدار در دنیا و البته در آلمان است که سالیانه دانشجویان بین‌المللی بسیاری برای ادامه تحصیل دانشگاه‌های آلمان را انتخاب می‌کنند. دانشگاه‌های آلمان به دلیل مجهز بودن آزمایشگاه‌های پیشرفته و مجهز و سیستم آموزش عالی شهرت بسیاری دارند. همچنین بازار کار رشته‌ی داروسازی در آلمان بسیار فعال است و فارغ‌التحصیلان این رشته می‌توانند پس از اتمام دوره‌ی دانشگاهی وارد بازار کار شده و شغل مناسبی را برای خود انتخاب کنند. در ادامه‌ی این مطلب به ارائه‌ی لیست دانشگاه‌های آلمان به زبان انگلیسی در رشته‌ی داروسازی خواهیم پرداخت.

TU BRAUNSCHWEIG

MARBURG UNIVERSITY

GREIFSWALD‌ UNIVERSITY

FRANKFURT UNIVERSITY

FREIBURG UNIVERSITY

KIEL UNIVERSITY

WURZBURG UNIVERSITY

FU BERLIN

معرفی بهترین کشورها و شهرها برای تحصیل داروسازی در خارج از کشور

 لیست دانشگاه های آلمان‌ به زبان انگلیسی برای تحصیل در رشته‌ی مهندسی

تحصیل مهندسی در آلمان

 

باید بدانید که آلمان یک‌ مقصد عالی برای تحصیل در رشته‌های مهندسی و فنی است.‌ آلمان کشور بسیار پیشرفته‌ای است و دانشگاه‌های آن برنامه‌های تحصیلی بسیار عالی و پیشرفته را در رشته‌های مهندسی ارائه ‌می‌دهند.‌ در واقع کشور آلمان یکی از بهترین مقصد‌های تحصیلی در جهان‌ برای رشته‌های فنی و مهندسی به شمار ‌می‌آید.‌ اگر شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که قصد ادامه تحصیل در‌ رشته‌های فنی و مهندسی را دارید، پیشنهاد ‌می‌کنیم‌ به مطالعه‌ و بررسی لیست دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی برای تحصیل در رشته مهندسی که برای شما آماده کرده‌ایم،‌ بپردازید.

Technische Universitat Munchen

Karlsruher Institut fur Technologie

RWTH Aachen

BTU Cottbus Senftenberg

Magdeburg University

Technical University of Berlin

TU Kaiserslautern

معرفی بهترین دانشگاه‌های فنی و مهندسی در آلمان و مزیت‌های تحصیل در آنها

لیست دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی برای تحصیل در رشته‌ی مهندسی برق

شاخه‌های رشته‌های فنی و مهندسی دارای تنوع بسیار گسترده‌ای هستند.‌ اگر قصد ادامه تحصیل در رشته‌ی مهندسی برق در دانشگاه‌های آلمان را دارید‌ فهرست زیر را که شامل برترین دانشگاه‌های آلمان برای تحصیل در رشته‌ی مهندسی برق هستند،‌ مطالعه نمایید.

Technical University of Munich

RWTH Aachen University

Technical University of Berlin

 KIT, Karlsruhe Institute of Technology

Dresden University of Technology

معرفی بهترین کشورها برای تحصیل در رشته برق در خارج از کشور

لیست دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی برای تحصیل در رشته‌ی مهندسی صنایع

رشته‌ی مهندسی صنایع یکی از اصلی‌ترین‌ رشته‌های فنی و مهندسی است که‌ است نقش بسیار‌ مهمی ‌در پیشبرد صنعت و‌ تولید دارد.‌ برای یافتن بهترین دانشگاه‌ها برای تحصیل در رشته مهندسی صنایع در کشور آلمان می‌توانید به فهرست زیر مراجعه کنید.

Technical University of Clausthal

Technical University Ilmenau

Technical University of Braunschweig

University of Duisburg-Essen

KIT – Karlsruhe Institute of Technology

بورسیه تحصیلی آلمان : آشنایی با کمک هزینه‌های تحصیلی اعطاء شده به دانشجویان بین‌المللی در آلمان

لیست دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی برای تحصیل در رشته‌ی مهندسی مکانیک

رشته‌ی مهندسی مکانیک نیز یکی از رشته‌های اصلی و پرطرفدار‌ در زمینه‌ی فنی و مهندسی است.‌ تحصیل در رشته‌ی مهندسی مکانیک در دانشگاه‌های برتر کشور آلمان ‌می‌تواند مزیت‌های بسیاری برای دانشجویان داشته باشد و مسیر پیشرفت تحصیلی و کاری آنها را در آینده تحت تاثیر مثبت قرار دهد.‌ در ادامه‌ی مطلب لیست دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی برای تحصیل در رشته‌ی مهندسی صنایع را برای شما آماده کرده‌ایم.

RWTH Aachen University

Technical University of Munich

University of Stuttgart

KIT, Karlsruhe Institute of Technology

Technical University of Braunschweig

لیست دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی برای تحصیل در رشته‌ی مهندسی مواد

‌رشته‌ی مهندسی مواد رشته‌ای است که به بررسی و مطالعه‌ی ابعاد مختلف علمی ‌و مهندسی ‌می‌پردازد.‌ باید به این نکته‌ اشاره کرد که برخی از دانشگاه‌های آلمان تنها در مقطع کارشناسی ارشد به ارائه‌ی این رشته می‌پردازند.‌ در این قسمت به‌ ارائه‌ی اسا‌می‌ برترین دانشگاه‌های آلمان در زمینه‌ی رشته مهندسی مواد خواهیم پرداخت.

TU DARMSTADT

SAARLANDES UNIVERSITY

RWTH AACHEN

ERLANGEN-NUREMBERG UNIVERSITY

لیست دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی برای تحصیل در رشته‌ی‌ علوم کامپیوتر

کشور آلمان یکی از مشهورترین مقصد‌های تحصیلی برای آن دسته از دانشجویانی است که قصد ادامه تحصیل در رشته‌ی مهندسی و علوم کامپیوتر را دارند.‌ این کشور دانشگاه‌هایی دارد که که دارای رتبه‌های‌ بسیار عالی جهانی در زمینه‌ی ارائه‌ی رشته‌های علوم و مهندسی کامپیوتر هستند.‌ دانشجویان بین‌المللی بسیاری برای تحصیل در این رشته به دانشگاه‌های آلمان مراجعه ‌می‌کنند.‌ در فهرست زیر اسا‌می ‌برترین دانشگاه‌های آلمان برای تحصیل در رشته‌ی علوم و مهندسی کامپیوتر را مشاهده ‌می‌کنید.

Technical University of Munich

RWTH Aachen University

Karlsruhe Institute of Technology

Technical University of Berlin

LMU Munich

University of Freiburg

Technical University of Darmstadt

Heidelberg University

University of Bonn

Friedrich-Alexander University of Erlangen-Nuremberg

هزینه تحصیل در آلمان چقدر است؟ لیست کاملی از هزینه‌های زندگی دانشجویی در آلمان

لیست دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی برای تحصیل در رشته‌ی معماری

با توجه به اینکه‌ بیشتر دانشگاه‌های کشور آلمان هزینه‌ای بابت شهریه‌ی دانشگاهی از دانشجویان ‌بین‌المللی دریافت نمی‌کنند یا‌ هزینه‌های بسیار اندکی را به عنوان‌ شهریه دانشگاه تعیین ‌می‌کنند،‌ دانشگاه‌های این کشور یک مقصد تحصیلی بسیار عالی برای دانشجویان ‌بین‌المللی ‌هستند.‌ از طرف دیگر با توجه به‌ سطح علمی ‌و کیفیت آموزشی عالی دانشگاه‌های آلمان‌، بسیاری از دانشجویانی که قصد تحصیل در رشته‌ی معماری را دارند، دانشگاه‌های این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنند.‌ در ادامه‌ لیست دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی برای تحصیل در رشته‌ی معماری را برای دانشجویان ‌بین‌المللی آماده کرده‌ایم.‌ این دانشگاه‌ها جزء برترین دانشگاه‌های کشور آلمان برای تحصیل در رشته‌ی معماری به شمار ‌می‌آیند.

BTU Cottbus-Senftenberg

ABK Stuttgart

RWTH Aachen

TUM Munich

Stuttgart University

Hannover University

TU Dortmund

Bauhaus – Weimar University

Wuppertal University

TU Dresden

لیست دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی برای تحصیل در رشته‌ی زبان و ادبیات آلمانی

 

زبان و ادبیات آلمانی

 

اگر قصد ادامه تحصیل در رشته‌ی زبان و ادبیات آلمانی را دارید‌، بهترین کشوری که می‌توانید انتخاب کنید‌ آلمان است. آلمان کشور‌ شعرا و متفکران و فیلسوفان بزرگی است و ادبیات بسیار غنی دارد.‌ کتابخانه‌های مجهز‌ دانشگاه‌های آلمان و‌ سیستم آموزشی عالی آن باعث می‌شود که دانشجویان ‌بین‌المللی  بسیاری به منظور تحصیل در رشته‌ی زبان و ادبیات آلمانی به این کشور مهاجرت کنند.‌ در ادامه به معرفی ۱۰ دانشگاه برتر آلمان برای تحصیل در رشته‌ی زبان و ادبیات آلمانی خواهیم پرداخت.

Mannheim University

Augsburg University

Ruhr University – Bochum

Heidelberg University

Kassel University

LMU Munich

Osnabruck University

Kiel University

RWTH Aachen

Siegen University

شرایط تحصیل در آلمان: معرفی شهرهای دانشجویی و دانشگاه‌های برتر

لیست دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی برای تحصیل در رشته‌ی امنیت سایبری

 

تحصیل در آلمان

 

برخی از بهترین برنامه‌های تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته‌ی امنیت سایبری در‌ دانشگاه‌های کشور آلمان ارائه ‌می‌شوند. دانشگاه‌های برتر این کشور دانشجویانی را با مهارت‌های بالا در زمینه‌ی امنیت شبکه تعلیم و تربیت ‌می‌کنند.‌ امروزه با توجه به گسترش فعالیت‌های‌ اینترنتی،‌ رشته‌ی امنیت سایبری دارای اهمیت بسیاری است.‌ در این رشته‌ مطالعات لازم برای حفظ ایمنی سیستم‌های اپراتور کامپیوتری و‌ جلوگیری از‌ جرایم سایبری‌ انجام ‌می‌شود.‌ برای پیدا کردن بهترین دانشگاه‌ها‌ ‌می‌توانید در ادامه‌ی مطلب به لیست دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی برای تحصیل در رشته‌ی امنیت سایبری مراجعه کنید.

The University of Law / GISMA Business School

Ludwig-Maximilians-Universität München, LMU Munich

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg, University of Erlangen-Nuremberg

Universität des Saarlandes, University of Saarland

 Brandenburg University of Technology Cottbus-Senftenberg

SRH Hochschule Berlin, SRH Berlin University of Applied Sciences

تحصیل در آلمان، تحصیل در دانشگاه‌های معتبر و کشوری با اقتصاد پویا و زیبا

تحصیل در دانشگاه‌های آلمان می‌تواند علاوه بر یک تجربه‌ی خوب از دوران دانشجویی مسیر پیشرفت تحصیلی شما را هموار کرده و آینده‌ی شغلی‌تان را تضمین نماید. در این نوشته سعی کردیم تا لیست دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی را برای افرادی که تسلط به زبان انگلیسی دارند و تمایل دارند تا تحصیلات خود را به زبان انگلیسی ادامه دهند را معرفی کردیم.

آیا شما سابقه تحصیل در دانشگاه‌های معرفی شده را دارید؟ به نظر شما تحصیل در آلمان چه مزایایی و البته معایبی می‌تواند داشته باشد، نظرات و تجربیات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: studying-in-germany

دیدگاهتان را بنویسید